Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy pár találni férfiként nagyon nehéz (többi lent) ?

Figyelt kérdés

Sziasztok gyakori kérdések népe!


Egy 23 éves szűz férfi (jelentéktelen) problémáját olvashatjátok, mivel ötlete sincs és nem is érti ezt az egészet.


Úgy tapasztalom, hogy nagyon nehéz párkapcsolatot találnom férfiként ebben a világban. Sajnos még barátnőm soha nem volt és csók -ig sem jutottam el, szóval teljesen zöldfülű vagyok, DE! probálkozok sokat, illetve már hívni is akartam el csajt randira, sajnos visszautasították.... Próbálkoztam társkereső csoportokban is, de soha senki nem írt az 1 év alatt, amióta benne vagyok... Persze ha egy csaj tesz ki képet máris ott az 50 like és 20 komment minimum, de ha én, akkor csak sok sikert kívánnak, hogy megtaláljam az igazit, hát köszi...


Egyszerűen nem értem az egészet, hogy mi lehet, hogy nem tudok kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel... Mikor 18 voltam sokat beszélgettem egy csajjal, és el akartam hívni randira, de nem akart jönni (nem ér rá stb..), erre mondtam egyik barátomnak, hogy írjon rá és kérdezze meg ő is, vele már ment volna.... És voltak még hasonló szituációk sajnos.


Szerintetek reménytelen ez az egész, vagy esetleg milyen tanácsot adnátok?


Előre is köszönöm a választ



2020. nov. 22. 09:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
Valami probléma lehet veled külsőleg vagy belsőleg, azt a hibát kellene kiküszöbölnöd.
2020. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem megy az ismerkedés, akkor sanszos hogy ronda vagy.

Általában ránézésre eldöntik a lányok, hogy bejön-e nekik valaki vagy sem.

2020. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Férfiként párt találni? Nehéz.


Normális emberként szintén találni egy normális embert, aki talán még a nagy ő is lehet, az már szinte lehetetlen. De sikerülhet.


Senki se mondta hogy könnyű. Van aki szerencsés, és megtalálja egyből. De ritka. Van aki egy élet alatt se találja meg azt akit nagy ő-nek tekinthet.

2020. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos az ember kinézete felül értékelődik más tulajdonságok-nál párkapcsolat keresés terén, ebbe sajnos tisztában voltam. Próbáltam volna tenni a kinézetem érdekében, de sajnos munka mellett nehéz, egyszerűen fáradt vagyok munka után és nincs hozzá kedvem, ráadásul hegesztő vagyok, és nehéz anyagokkal dolgozunk, és sokszor cipelni is kell sokat az asztalig.
2020. nov. 22. 10:18
 5/30 A kérdező kommentje:
Amit eddig csináltam az, hogy helyrehoztam a látásom (a.k.a szemüveg), illetve a fogaimat is ki fehérítettem stb..
2020. nov. 22. 10:21
 6/30 anonim ***** válasza:

Munkád van?

Önállóan élsz?

2020. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ma 10:23 -nak


Igen munkám van, mint ahogy a fentebb írtam egyik válaszban, jelenleg még nem élek önállóan, de viszont ha nagyon akarnák el tudnák költözni, de még egyelőre szüleimmel élek, segítem őket is pénzzel a házat felújítani stb.

2020. nov. 22. 10:27
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
hmm, többet kellene beszélgetni, hogy feltárjuk a defekted. Ezt ne vedd sértésnek, mindenkinek van/volt
2020. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
18%

Nincs veled probléma. A társadalom ilyenné züllött.

A nők a megjelenésed alapján ítélnek. Igyekeznek leszűrni a vagyoni helyzetedet. Egy szerény pasi, átlagos ruhában, karóra, aranylánc nélkül már árulkodó, szemben az Armani cuccban megjelenő, karján aranyórát hordó nagyképű pöcsköszörűkkel. Társkeresőn szintén a PR a lényeg. Luxust kell mutatnia. Bérelj ki egy medencés házat (majd nyáron) lőj pár képet a medencénél, párat a panorámában gyönyörködve. Öltözéked szintén legyen luxuscucc (nem, a Nike vagy Adidas mez nem nyerő, a foci automatikusan blokkolja a nők agyát és míg minden másról fillérre megmondják melyik plázában mennyibe kerül, a mez árával - még ha drágább is pár ismert márkájú teszem azt ingnél - nincsenek tisztában). Legyenek kiegészítők is rajtad - lánc, óra pezsgős pohár, drága ital, stb, stb. Művészi hatású képeket csinálj! Emellett tegyél fel képeket nyaralásról - tengerpart, valami sziklás hegy. Sose tölts föl turizmusról képet (falvakról semmiképpen, szobrokról sem, festményekről főleg ne), sose tölts föl várról, vagy múzeumról (kivéve Louvre - de az is csak kívűlről, az üvegpiramisról), mert azzal azt sugallod, hogy intelligens vagy. A nők gyűlölik az intelligens férfiakat, mert nem tudnak túljárni az eszükön, nem tudják megcsalni, nem tudják anyagilag lehúzni őket, emellett egy okos férfi leszűri, hogy némelyik nő képtelen 2 egymást követő bővített mondat felfogására, és butább mint egy fogyatékos krumplibogár.

Minden más amivel később szembesül, amíg a gazdagság reménye él benne, nem éri csalódásként. A fizetésedet sose mond meg!

2020. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Oke akkor most az incelhordat s kommentjeikkel tedd felre. Ok csak azt fogják mondani h remenytelen es h a nok anyagiak, le akarnak magukkal huzni a mocsarba.


Figyelj ha kiteszel egy kepet egy ismerkedos csoportba, es varod hogy jojjenek a kommentek az eleg rossz halaszati technika. A legtobb noben az van hogy nem irhat ra a sracra, meg ha akarna sem mert az noietlen. Ahol en nokent jelenleg szivesen ismerkednek az a net. Nincs valami hobbid amohez kapcsolodhatoan cserélhetnel masokkal? Vagy ha mar tarskereso csopikkal probalkozol valami tenyleges tarskereso oldalt is kiprobalhatnal, de elotte kerj meg egy lany ismerost hogy valogassa ki a kepeket amik szerinte elonyosek.

2020. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!