Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy pár találni férfiként nagyon nehéz (többi lent) ?

Figyelt kérdés

Sziasztok gyakori kérdések népe!


Egy 23 éves szűz férfi (jelentéktelen) problémáját olvashatjátok, mivel ötlete sincs és nem is érti ezt az egészet.


Úgy tapasztalom, hogy nagyon nehéz párkapcsolatot találnom férfiként ebben a világban. Sajnos még barátnőm soha nem volt és csók -ig sem jutottam el, szóval teljesen zöldfülű vagyok, DE! probálkozok sokat, illetve már hívni is akartam el csajt randira, sajnos visszautasították.... Próbálkoztam társkereső csoportokban is, de soha senki nem írt az 1 év alatt, amióta benne vagyok... Persze ha egy csaj tesz ki képet máris ott az 50 like és 20 komment minimum, de ha én, akkor csak sok sikert kívánnak, hogy megtaláljam az igazit, hát köszi...


Egyszerűen nem értem az egészet, hogy mi lehet, hogy nem tudok kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel... Mikor 18 voltam sokat beszélgettem egy csajjal, és el akartam hívni randira, de nem akart jönni (nem ér rá stb..), erre mondtam egyik barátomnak, hogy írjon rá és kérdezze meg ő is, vele már ment volna.... És voltak még hasonló szituációk sajnos.


Szerintetek reménytelen ez az egész, vagy esetleg milyen tanácsot adnátok?


Előre is köszönöm a választ



2020. nov. 22. 09:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
Elmondanad, hogyan probalkoztal? MErt az egymas melletti padban ultunk a suliban es 5 percenkent raneztem az nem az. Ha ferfikent akarsz ismerkedni, akkor ferfi modszert kell hasznalni. Fel kell hivnod magadra a figyelmet, mielott kontaktba lepsz a masik nemmel. Mindig ezt szoktak kihagyni es valami gagyi felmegoldast probalnak eroltetni, hogy ok mindent megprobaltak. Viszek neki rozsat meg szerelmet vallok, max ennyire szokta futni. Giccses es gagyi. Neked kell tudnod, hogy mik azok a tulajdonsagaid, amire a nok fel tudnak figyelni, mi nem ismerunk. A fenti aranyasos baromkodast szinten felejteni kell, annak az embernek az eletben nem volt baratnoje, csak igy kepzeli el. A vilag nem igy mukodik.
2020. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Oké, kérdező. Az ilyen csoportok nem voltak sikeresek, többet kéne neked kezdeményezni, vállalva akár az elutasítást is, mert nők nemigen fognak rád írni. Mihez értesz igazán? Hobbik? Az is segít, ha eljársz olyan helyre (nem most feltétlen) ahol lehet nőkkel ismerkedni. :)
2020. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
A Hobbim a számítógépes/konzolos játékok, nagyon szeretem őket. És szerintem, amihez a legjobb értek jelen pillanatban, az a számítógép, és a játékok. Régebben jártam diszkóba is, de miután elkezdtem dolgozni, nem igazán megyek sok helyre.
2020. nov. 22. 13:57
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
Jól értem, hogy a szemüveget annak veszed, hogy dolgoztál a külsődön?
2020. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Teljesen nem úgy értem, hogy a külsőmön dolgoztam, hanem inkább magamon, hogy helyrehoztam magam, ha mondhatom így, csak kicsit hülyén fogalmaztam meg, sajnálom.
2020. nov. 22. 14:22
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Válaszokat most nem tudom végigolvasni elnézést ha már írták javaslatomat mások is.

Tudom ezen időszakban nehéz (járvány), de elsősorban élőben érdemes próbálkozni. Nagyon sokat tud segíteni önbizalom, önbecsülés terén pszichológus szakember.

2020. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

"helyrehoztam magam, ha mondhatom így"


Továbbra sem értem, hogy ennek párkapcsolati szempontból milyen jelentősége van. Rövidlátó vagyok, ezért van szemüvegem, ez nem helyrehozás meg olyan dolog, amit a pasik miatt teszek, hanem mert nem akarok a falnak menni.


Ez olyan, mintha azt mondanád, torokgyulladásod volt, ezért bevetted a felírt gyógyszert, és még mindig nincs barátnőd.

2020. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#13

Hat akkor nem art ha mondjuk gamer girlt keresel. Vszinuleg ez esetben nehezebb csoportot találni ahol sok ilyen lany van de sokszor a videojatekok egyuttjarnak pl az anime szeretetevel legalabbis lanyoknal. Hatha valami ilyen csoportban lenne sikered.

Amúgy az en páromnak is ez a fo hobbija azota en is tobbet jatszom miota vele vagyok. Mi mondjuk neten ismerkedtünk meg

2020. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
65%
Próbálj ne a problémádra fókuszálni. Ne PÁRKAPCSOLATOT keress, csak úgy lazán, kötetlenül ismerkedj. Így fogod megismerni a csajok lelkivilágát, gondolkodásmódját.
2020. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19


Aha, ismerkedjen, és kivel?

2020. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!