Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy pár találni férfiként nagyon nehéz (többi lent) ?

Figyelt kérdés

Sziasztok gyakori kérdések népe!


Egy 23 éves szűz férfi (jelentéktelen) problémáját olvashatjátok, mivel ötlete sincs és nem is érti ezt az egészet.


Úgy tapasztalom, hogy nagyon nehéz párkapcsolatot találnom férfiként ebben a világban. Sajnos még barátnőm soha nem volt és csók -ig sem jutottam el, szóval teljesen zöldfülű vagyok, DE! probálkozok sokat, illetve már hívni is akartam el csajt randira, sajnos visszautasították.... Próbálkoztam társkereső csoportokban is, de soha senki nem írt az 1 év alatt, amióta benne vagyok... Persze ha egy csaj tesz ki képet máris ott az 50 like és 20 komment minimum, de ha én, akkor csak sok sikert kívánnak, hogy megtaláljam az igazit, hát köszi...


Egyszerűen nem értem az egészet, hogy mi lehet, hogy nem tudok kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel... Mikor 18 voltam sokat beszélgettem egy csajjal, és el akartam hívni randira, de nem akart jönni (nem ér rá stb..), erre mondtam egyik barátomnak, hogy írjon rá és kérdezze meg ő is, vele már ment volna.... És voltak még hasonló szituációk sajnos.


Szerintetek reménytelen ez az egész, vagy esetleg milyen tanácsot adnátok?


Előre is köszönöm a választ



2020. nov. 22. 09:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%

Bár nem az a válaszoló vagyok, de:

Neten, bárkivel, kötetlenül, érdeklődés alapján.

2020. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#21


Ha nem írnak vissza, b-hatod...

2020. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22-es, de mindenki a maga szerencséjének kovácsa, azaz akkor próbálkozz többször. Előbb-utóbb azért siker is szokta koronázni, amennyiben közben is fejlődsz, tanulsz belőle. Mondjuk ha üres, semmitmondó szöveggel írsz rá valakire, ne csodálkozz, ha nem reagál..
2020. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%

#23


Aztán a társkeresőkön pár csücsörítős képre és nulla szövegre baromi sokat lehet írni "üres, semmitmondó" szövegeken kívül... ébredj már fel...

2020. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
53%
24-es, az ilyenre minek irni, lapozni kell. Aki tarsat keres, az nem egy kepet tesz fel magarol, hogy gyertek, hanem probalja atadni, hogy o milyen szemelyiseg, mi erdekli stb. Cicababakat se az eletben, se a neten nem fogsz felszedni.
2020. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24-es, a 23 vagyok. Hát, minek írsz rá a cicababákra? Tán csodára vársz? Normális lányra simán rá lehet írni. Te kb. ezzel borítékolod a sikertelenséged, hogy olyannak adsz lehetőséget, akinek nem kéne...
2020. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Bocs, de ki beszélt itt cicababákról??? Teljesen átlag nőknél szoktam próbálkozni.
2020. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egy értelmes, átlagos nő nem csücsörít a képeken, de mindegy. Ha te a 0 szöveges jól láthatóan buta csajokra mész, hát ne csodálkozz, hogy nincs sikered...
2020. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Kedves kérdező! 22 éves lány vagyok (van barátom) és azt a tanácsot tudom mondani, hogy kezdeményezz. Én, mint lány sosem kezdeményeztem, mert folyton rámirkáltak a pasik, vagy személyesen odajöttek és elhívtak valahová. Ne félj kezdeményezni, szerintem egyik lány sem akarna megszégyeníteni.
2021. ápr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

#29: Kivéve ha ronda az illető, akkor mindenképpen. Illetve el tudná valaki magyarázni mégis min alapszik ez a "kezdeményezés"?

Mármint, hogy "normális" emberek odamennek egy buliban egy vadidegenhez flörtölni mindössze olyan alapon, hogy megb*szná (külsőleg vonzónak találja)? Én speciel eléggé sekélyesnek tartom ezt nem meglepő, hogy sosem csináltam.

2021. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!