Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy nőt a kis melle miatt utasítanak el, akkor az egy csúnya felszínes férfi, de ha egy nő a férfi magassága miatt utasít el, akkor azzal nincs gond érthető, természetes, pedig ugyanúgy nem tehet erről a férfi?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
azert 178 centis nokent engedd mar meg nekem, hogy a nalam magasabb ferfiakhoz vonzodjak anelkul, hogy felszines lennek. egyebkent hiaba alszenteskedunk, a magassagnak ugymond van funkcioja, a mellmeretnek nincs. ha egy nonel alacsonyabb egy ferfi, az nem szep latvany, mondjon akarki akarmit, a kis mell viszont semmivel sem ‘rosszabb’ mint a nagy. de persze kinek mi, ha enegem valaki azert utasitana el, mert kicsi a mellem, max kirohognem, nem sertodnek meg rajta, mert valoszinuleg akkor tenyleg nem egymast keressuk. ha attol felszines leszek, hogy magas nokent egy magas feefival erzem jol magam, akkor vallalom.
2021. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
33%

#10 Na, pontosan. A magasság szinte az egyetlen olyan dolog - a mai világban -, amin LEHETETLEN változtatni. Kövér vagy? Fogyj le. Csúnya az arcod? Plasztikáztass, járj kozmetikushoz. Kicsi a melled? Szilikon. Szemüveges vagy? Lézeres szemműtét.


Alacsony férfi vagy? Hát, izé, b.szódj meg.

2021. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem érted, ez az egyetlen, amit NEM LEHET ÉS LÁTSZIK.


Senkitől nem várják el, hogy magasabb legyen. Nem kell levetkőznöd, hogy a másik lássa, hogy alacsony vagy.

2021. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő külsőség. Nyílván mindenkinek más jön be, igazából egyik se gond, mindenkinek szíve joga olyat választani, akit vonzónak talál. Nálam sosem volt gond a magasság, hisz csak 160cm vagyok, szinte minden férfi magasabb nálam.
2021. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
Kismellű nő vagyok, soha nem volt gondom ezzel. Mivel vékony is vagyok mellé, ez egyértelműen látszik. Akinek ez nem jön be, az eleve nem is kezdeményez nálam. Két ismerős pasi hívott eddig piszkafának, de mindkettőnek debella barátnője, felesége volt, tehát nem igazán zavart a dolog. Én nem tartom felszínességnek, hogy olyan párt választunk, aki külsőre is bejön nekünk.
2021. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%

Pusztán abból kiindulva, hogy kismellű nő vagyok, és eddig mindig csak bókokat kaptam rá a férfiaktól akikkel ismerkedtem/együtt voltam, illetve abból, hogy apám iszonyatosan alacsony, mégis nagyon sikeres volt világéletében a nőknél és jelenleg nála sokkal magasabb nője van, úgy érzem rendelkezem elég információval és háttértudással, hogy kijelenthessem: ez az egész bullshit. :D


Mindenkinek van saját "célközönsége" és mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy ismerkedni akar-e egy adott illetővel vagy sem. Az pedig, hogy miért akar/nem akar, az teljes mértékben a magánügye, és az elutasított félnek sincs hozzá semmi köze.

2021. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

Felszínesség mindkettő, de azért a magasságkülönbség elutasítását meg tudom érteni.

Láttam én már olyat, hogy egy párra ujjal mutogattak és hátuk mögött kuncogtak, mert a nő majdnem egy fejjel volt magasabb a férfinál. Míg mellméretnél azért ilyen nem szokott lenni.

Magas nő vagyok, és tetszett már nálam 4-5 centivel alacsonyabb férfi, de azért van egy határ.

2021. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom hogy a mérték a mérvadó.

Szval szerintem kevesebb férfit utasítanak el,mert mondjuk egymagasságú,netalán fél,vagy 1 centivel alacsonyabb,mintha 1 fejjel lenne alacsonyabb.

Es ugyanígy a mellméretnél(habár itt kiesnek eleve azok ,akik direkt szeretik a kisebb melleket,beleértve engem.Ez jóval nagyobb szám,mint a magassagnál.Szval inkább megosztottnak mondanám.).Kevesebb nő lesz előnytelenebb kisebb mellekkel,mint aki elől deszka lenne.

A szélsőséges esetekről van tehát szó inkább.

Pldául én 178 cm vagyok.De nem kaptam meg elutasítást 185, 190 centis nőtől.

Egyszerűen azért nem,mert oda se megyek ismerkedési szándekkal. Nem lenne ínyemre nekem sem,ha sokkal magasabb lenne.

Persze tudom,hogy egy 160-170 közötti férfi erre azt mondaná,ok de te több nőt találsz,aki alacsonyabb.Ez igaz.Viszont azért vannak kisebb nők is.Ne menj oda egy 178 centis nőhöz,már magad miatt sem,mert télleg vicces!!

2021. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen ez a fő ok, az esetek felében csak indok arra, hogy lerázzanak


Én is évekig abban a szemléletmódban voltam, hogy ha egy nő a randink után azt válaszolja, hogy nem szeretne ezután folytatást, és meg is mondta, hogy a magasságommal van a gond (169 cm, és soha nem randizok 165 cm felett) akkor valójában ez nem feltétlen így van, abszolút más okai is lehetnek, csak könnyebb volt erre fogni, mert ezt nem kell magyarázni, erről Ő biztosan nem tehet.


De az már más lenne, ha az igazság az volna, hogy túl értelmesnek, tanultnak gondolt maga mellé, esetleg jobban állok anyagilag és jobban is keresek, mint ő, amely vitáat generálna, esetleg az élőben látottak (kövérség, körömrágás, sárga fogak, rossz lehellet, rossz ízlés az öltözködés terén.. stb) ezeket nem kellemes a másiknak megmondani, így a csoda varázsige: NEM VAGY ELÉG MAGAS. :D


31F

2021. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!