Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért van ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért van ennyi egyforma nő, hol vannak a kevésbé szebbek értelmesek?

Figyelt kérdés

Amit én látok, Vasalt festet haj, 2kg alapozó, szempillaspirál,Szem ceruza, rúzs. 3cm műköröm


Bikinis képek, üveg bor, kiskutya. Na meg a bagó...



Miért ilyen kevés a természetes nők? Akiknek nem a kiskutya, haja, körme évi 5-6 nyaralás a fő szempontja.



Korábban like-ot nyomtam ezekre a csinos nőkre... de őszintén nem látom értelmét, Mikor millió egyen megteszik más is olyan mint a lottó ötös velük összejönni.



Meg egy nőnek ne legyen műkörme, legyen önellátó szeressem dolgozni, mosogatni a gyerekre vigyázni és utolsó sorban ne csessze össze a kocsi fényezéség a körmével.



2020. dec. 14. 09:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Te szeretsz mosogatni? 😂
2020. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan algoritmus, ami a másoknál is népszerű embereket teszi előre többnyire megjelenítéskor. Azért a gyönyörű, instacica, plázaptsa stb nőket látod, mert a legtöbb férfi őket nagyobb arányban húzza jobbra, mint az általad említett átlagosan helyes szomszéd lány típusú csajokat. Ha eleget húzogatsz jobbra és az első kategória elfogyott, majd őket is feldobja.
2020. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelentem találtam normális nőt.
2020. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%
A Tinder, az egy szexpartner kereső. Az megvan? Okos lányt az életben keresek, szopóst meg a Tinderen.
2020. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Azért is, mert erre van igény. Aki nem ilyen, az lassan labdába se rúghat. Ha nem csak "kevésbé" szép, hanem egyáltalán nem az, akkor végképp.
2020. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

5# Ez se igaz, a normális emberekre mindig van igény.


A bártnőm barátnője is tinderezik és hát... olyan felfogással nem csodálom hogy nem talál senkit. Ő is az a tipikus szőke herceget váró tipus akinek senki se jó, mindenkit csak lehúz, stb.


Már a stílusából érezni ezt a felsőbbrendűségi komplexust, hogy ő inkább vár 40 éves koráig de akkor se fog összeállni egy olyan férfivel akinek nincs saját háza, miközbe ő maga is albérletben lakik...


Szóval lehet szép egy nő, kielégítheti a külső igényeket, de ha mindezek mellett ilyen a személyisége akkor azonnal kuka. És a legtöbb nő aki így akar kinézni mert "erre van igény" ugyanilyen kategóriába sorolja magát...

2020. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Azta. Ez aztán a szint. Mosogatás > műköröm.

Javaslom, hogy tinderen ne bejárónőt keress.

2020. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

ha az első 200-300nőt balra húzod, utána kezd feldobálni olyan nőket akik már nem ez a típus.


5: hát nemtudom, én kevés férfit ismerek akinél ez lenne az igény.

2020. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%

#magasélet minimálbérből


Vannak ezeknél értelmesebb lányok is egyébként Tinderen, de rengeteg a lelki sérült / kommunikálni képtelen.

2020. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem amúgy azért is láthatsz többségében ilyen lányokat, mert sokan akik az általad kívánatosnak tartott kategória, nincsenek fenn Tinderen. Nyilván vannak páran, de azért alapvetően tudható, hogy a Tinder SZEXtárskereső, aki pedig nem erre akarja kiélezni a kapcsolatát, az valószínűleg más csatornákon fog ismerkedni. Én legalábbis ezt látom magam körül, én se és a hozzám hasonlóan tipikus szomszédlány típusú lányok nem regisztrálunk ilyen helyekre, mert máshonnan is találunk párt magunknak (legtöbben élőben, társaságon keresztül, hobbi vagy csak simán a véletlen által).
2020. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!