Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért van ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért van ennyi egyforma nő, hol vannak a kevésbé szebbek értelmesek?

Figyelt kérdés

Amit én látok, Vasalt festet haj, 2kg alapozó, szempillaspirál,Szem ceruza, rúzs. 3cm műköröm


Bikinis képek, üveg bor, kiskutya. Na meg a bagó...



Miért ilyen kevés a természetes nők? Akiknek nem a kiskutya, haja, körme évi 5-6 nyaralás a fő szempontja.



Korábban like-ot nyomtam ezekre a csinos nőkre... de őszintén nem látom értelmét, Mikor millió egyen megteszik más is olyan mint a lottó ötös velük összejönni.



Meg egy nőnek ne legyen műkörme, legyen önellátó szeressem dolgozni, mosogatni a gyerekre vigyázni és utolsó sorban ne csessze össze a kocsi fényezéség a körmével.



2020. dec. 14. 09:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

A TINDER AZ AMINEK AZ EMBER / EMBEREK HASZNÁLNI AKARJÁK


Ha valaki kellően intelligens és racionálisan gondolkozik magáról és a világról akkor pontosan ki tudja szűrni a portálon azokat az embereket azokkal a célokkal akiket ő keres. Az összes férfi ismerősöm aki a Tindert használja komoly kapcsolatot keres egy komoly és értelmes nővel. Nyilván egyikük sem modell, kigyúrt, luxusautóval járó nagymenő akik a buliban/ kondiban/ fesztiválon 10 csajt tudnának felszedni percenként, hanem értelmes, diplomás, általában jó, stabil anyagi helyzetű, átlagos vagy annál kicsit jobban kinéző, csekély számú lánybaráttal rendelkező férfiak.

2020. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
20%
Szép, értelmes nő soha nem fog az interneten ismerkedni, Tinderen meg pláne nem, mert nem szorul ilyen alja társkeresési módszerekre.
2020. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az úgymond konzervatívabb társkereső is ugyanolyan mint a Tinder csak le van öntve egy mázzal. Fontos a személyiség meg egyéb értékek bla bla de ha megjelenik ott egy Tinderen közkedvelt csődör “van pénz lóvéra és kockák is a hasamon... itt lehet sorszámot húzni hancúrlécemhez” stílussal, nos ugyanúgy viszi a piacot. Társkeresők ugyanarról szólnak csak a cégér más. Tinder is annyira társkereső mint amennyire a többi visszafogottabb ismerkedős oldal szexpartnerkereső, nehogy azt higgyétek hogy lényeges különbségek vannak a felszíni stíluson kívül
2020. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

12. Te hol élsz?


Máskor meg itt rinyálnak a szép, értelmes nők, hogy nincs normális férfi sehol sem, ezért már mindent kipróbálnak.

2020. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

100 ból két nő ment bele a szexbe az szem Nudlesz tesztelte a Tinderen a nőket.



Úgyhogy ez a szexpartnerkereső egy tévhit vele kapcsolatban. Jó aláírom mindkét felén vannak olyanok akik arra használják.



De szerintem sokan vannak olyanok akik élőben nem kellenek senkinek és ezt és a Bado-t használják.

2020. dec. 14. 12:40
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok értelmes és szép nő ismerkedik neten. Az már más kérdés, hogy nem velem :D Lehet a 12-esnek is ez a tapasztalata, hogy nekik nem kell, és kivetíti rájuk, nem magában keresi a hibát :)
2020. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, sztem ez valami fals teszt.. én nem vagyok egy szép gyerek, és nem szexre utazom. Csak kizárólag komoly érdekel, ezt mondom is mindenkinek, és kint is van az adatlapomon. És mégis az utóbbi 7 tinderes randimon 4 nő le akart velem feküdni az első találkozáskor.

Talán úgy lehet valós a fenti statisztika, ha így nyit az ember h "cső dugunk?"

2020. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
#12 Rengeteg szép (sokkal kevesebb értelmes) nő ismerkedik interneten, de a legtöbbje itt is ösztönlényként működik és hisz a mesékben / vár a szőke hercegre.
2020. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%
17# Én is ezt vettem észre amúgy. Ahogy mi is a szomszéd lányra vágyunk aki reggel süt nekünk egy palacsintát, úgy a nők is értékelik az átlag férfiakat akik szeretnek barkácsolni, hazaviszik őket randi után és nem piásak, bulizósak.
2020. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

tinderen ilyet nem fogsz, inkább kirakat az egész.


Nekem ezeket a rúdtáncos, luxusfeleségjelölteket teszi be állandóan, pedig ezeket balra húzom.

2020. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!