Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért van ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért van ennyi egyforma nő, hol vannak a kevésbé szebbek értelmesek?

Figyelt kérdés

Amit én látok, Vasalt festet haj, 2kg alapozó, szempillaspirál,Szem ceruza, rúzs. 3cm műköröm


Bikinis képek, üveg bor, kiskutya. Na meg a bagó...



Miért ilyen kevés a természetes nők? Akiknek nem a kiskutya, haja, körme évi 5-6 nyaralás a fő szempontja.



Korábban like-ot nyomtam ezekre a csinos nőkre... de őszintén nem látom értelmét, Mikor millió egyen megteszik más is olyan mint a lottó ötös velük összejönni.



Meg egy nőnek ne legyen műkörme, legyen önellátó szeressem dolgozni, mosogatni a gyerekre vigyázni és utolsó sorban ne csessze össze a kocsi fényezéség a körmével.



2020. dec. 14. 09:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#17-19

Furcsa, én saját és baráti köri részről is azt tapasztaltam, h a lányok 90%-a ha nem valami szőke herceggel találkozik akkor kitart pár randiig

2020. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

17 volt tinderes randid??? wow, nekem soha...


21.

én nem, a haveri körből, saját tapasztalat, hogy instant kukába megyünk.

2020. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

21# mindenkinek más a szőke herceg külsőre is, viselkedésre van akinek elég ha normális vagy vele, nem vagy beképzelt és nem arra mész, hogy megfektesd.


22# igen volt. de mint mondtam, nem vagyok egy brad pitt és karakterem, stílusom is olyan, hogy sokaknak nem jönbe. szóval kb havonta 1 olyan nő van kb akivel addig eljutunk, hogy megszeretnénk egymást nézni személyesen.

32/f

2020. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

#23: Tehát napokon keresztül, napi több órán át írogattok egymásnak, webkamerán is beszélgettek, megismeritek egymás személyiségét annyira, mint sokszor házaspárok sem a mai világban, majd ezek után az "első" randin hajlandó lefeküdni veled a nő. Wow, micsoda teljesítmény!


Jó pasik ezt szórakozóhelyen, fesztiválokon néhány perc alatt abszolválják...

2020. dec. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24


Ha tenyleg napi tobb orat foglalkozik ezzel csak egy alkalmi miatt (nem normalis kapcsolat remenyeben), az baromi sok ido.


Ezt a sok idot masra is tolthettem volna pl jatszom, olvasok, tanulok stb.

2020. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

24# igen, és? én is abszolváltam már néhány perc alatt. De nem ez a cél, nem kell az alkalmi. Látom vannak szövegértési nehézségeid, ezért próbálok segíteni.

Amúgy meg nem a teljesítményről volt szó,hogy nagy dolog, hanem arról, hogy valaki beírt egy statisztikát, hogy a nők 2%-a feküdne le egyből. Amiről nekem más a tapasztalatom, ennyi.

2020. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26: Nem a tapasztalatod más, hanem az "egyből" szót értelmezed másképp.


És itt nem teljesítményről meg célról van szó, hanem egyszerű logika. Ha VALAKINEK az alkalmi szex lenne a célja, az valószínűleg amit a leginkább nem szeretne, hogy ezt napi sok-sok órányi beszélgetés előzze meg több napon vagy héten keresztül.


Mivel te komoly kapcsolatot szeretnél, ez számodra nem teher, ez valaminek a kezdete.


Ha viszont valaki nem akar komolyat, akkor felesleges sallang, aminek nincs logikája semmi.

2020. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!