Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ha ír valaki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha ír valaki nekem akkor már felül nem mutatja, hogy párba álltunk?

Figyelt kérdés

Írt rám egy csaj, visszaírtam neki de felül a pároknál nem látszik.

Ez alapból ilyen vagy törölt ?


2020. dec. 6. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Törölt.
2020. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ez erdekes mert ha én parba allok valakivel es elkezdünk beszélni fönt már sose látom de ott még fix nem törölt. Meg akkor a chatnél se lennr.
2020. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az kemény. Délben írt rám, annyit láttam, hogy jelezte, hogy párba álltunk. Nem is foglalkoztam a dologgal, mert mentünk nővérékhez.

Most megnyitottam és akkor láttam, hogy írt egy sziát 1 óra körül.

2020. dec. 6. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem torolt, nyugalom. A Tinder csinalja hulyen. Ahogy torol valaki, az egesz levelezes is eltunik.

Nyugi, en is ijedtem mar meg, de tenyleg nem torolt, randi is volt, de nem szerepelt matchkent.

2020. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az uzenetek folott az a matchlista azert van mert a parbaallas utan meg nem irtal ra. Ha parba alltatok de még nem csinaltal semmit akkor van ott egy jel, egy potty, azt hiszem, ha ranyomsz az adatlapjara akkor a potty eltunik. Ha ra is irsz eltunik a listabol es az uzenetek kozott lesz..
2020. dec. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ugyanaz a lány írt nekünk. :D
2020. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!