Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tinderen mutatja ha megnézem...

Tinderen mutatja ha megnézem valaki profilját, illetve tudom törölni a feltett képemet ?

Figyelt kérdés
Ha csak egy kepet teszek akk tudom torolni? Csak megakarok valakit keresni..

2020. jún. 8. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve vasarlas nelkul tudok hely szerint keresni?
2020. jún. 8. 11:50
 2/4 anonim válasza:

Minden tinder profilon kell minimum egy képnek fent lennie (nem muszáj, hogy te legyél rajta, láttam már egyszínű narancssárga kék fekete profilképeket is, meg rajzolt figurákat is, értelemszerűen ezek kamu profilok).


Sehogy nem tudsz hely szerint keresni, ha kukutyinfalvai tindereseket akarod megtalálni két opciód van, elmész a telóddal kukutyinfalvára beállítód a keresési távolságot pár km-re, vagy veszel tinder pluszt és akkor a világon bárhová beállíthatod a tartózkodási helyed, értelemszerűen kukutyinfalvára is.

2020. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és nem mutatja, ha megbézted valaki profilját.
2020. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi
2020. jún. 11. 16:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!