Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért lepődnek meg azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lepődnek meg azon , ha a falu bikája akivel matcheltek mondjuk tinderen nem ír?

Figyelt kérdés

Valószínű az ilyeneknél pont úgy működik mint nálatok, rengeteg match aztán a legnagyobb mellűnek írnak :D


Lányoknál is valószínű így van, rengeteg match és a legjóképűbb legpénzesebbnek írnak. (nyilván a többinek nem)


Aztán meg ki van írva minden második nőnél, hogy hát a férfiak nem írnak nekik .... nem gondoljátok hogy a hiba lehet a ti készüléketekben is van? (ugyanez igaz a csalódásokra) Ha mindig csak adott típust húztok jobbra akkor ne várjatok csodát.


Ezzel csak az a baj, hogy amikor a férfiak bunkók abba már ugye mondjuk az is beletartozik aki amúgy nem olyan mint a fentebb leírt egyed, és gyakorlatilag nem hogy nulláról, de negatívból indulunk. (egyszer azért találkozott valaki két hónap után csak velem pl, mert tinderen már sokat csalódott) Kössz... tehát Pityuka meg Sancika átb*szta (át... meg... ezek az igekötők) az nem jelenti azt, hogy én is olyan gyökér vagyok mint ők.


2021. jan. 29. 10:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én majd akkor leszek Brad Pitt, ha a "siránkozó" csajok Kate Beckinsale. Akkor jogos lesz a férfiak felé a "kritika", addig nem igazán.
2021. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!