Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért lepődnek meg azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lepődnek meg azon , ha a falu bikája akivel matcheltek mondjuk tinderen nem ír?

Figyelt kérdés

Valószínű az ilyeneknél pont úgy működik mint nálatok, rengeteg match aztán a legnagyobb mellűnek írnak :D


Lányoknál is valószínű így van, rengeteg match és a legjóképűbb legpénzesebbnek írnak. (nyilván a többinek nem)


Aztán meg ki van írva minden második nőnél, hogy hát a férfiak nem írnak nekik .... nem gondoljátok hogy a hiba lehet a ti készüléketekben is van? (ugyanez igaz a csalódásokra) Ha mindig csak adott típust húztok jobbra akkor ne várjatok csodát.


Ezzel csak az a baj, hogy amikor a férfiak bunkók abba már ugye mondjuk az is beletartozik aki amúgy nem olyan mint a fentebb leírt egyed, és gyakorlatilag nem hogy nulláról, de negatívból indulunk. (egyszer azért találkozott valaki két hónap után csak velem pl, mert tinderen már sokat csalódott) Kössz... tehát Pityuka meg Sancika átb*szta (át... meg... ezek az igekötők) az nem jelenti azt, hogy én is olyan gyökér vagyok mint ők.


2021. jan. 29. 10:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%

7: Tényleg Pitt már öreg, és nem vonzó? Akkor már nem is lehet érteni, hogy mit jelent...


Tudod, mikor azt mondják, hogy Casanova, akkor sem a több mint 200 éve halott manusra gondolnak alatta.


Szóval ne ijedj meg, ha lecasanováznak egy férfit, akkor nem egy halhatatlan vámpír :)



(komolyan, hogy ezt egy FELNŐTT csoportban magyarázni kell, pedig azt hinné az ember, hogy az érettségi környékére az ilyen absztrakt megfogalmazással már tisztában van mindenki)

2021. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%

Brad Pit max a 2000-es években volt menő, mára már ő is egy szottyos vénember, aki kb nagypapa korú lassan :D

Nekem amúgy Tinderen ezek a kocsival pózólós, tetkós, felnyírt hajú meg a bokájuknál feltűrt nadrágú srácok automatikusan mennek balra. Azok is, akik szándékosan a mesztelen felsőtestüket fotózzák és pózolnak a tükörben. Nekem ez kb az a szint, mint az instán az agyonretusált "fullos csajok".

Egyébként értem a problémád, mert még az olyan átlag csajok is az ilyeneket lájkolják akik élőben meg sem kaphatnák az ilyen férfiakat, max az álmaikban :D de ez a Tinder... ez egy virtuális világ, pontosan jól tudják, hogy a való életben semmi esélyük sem lenne, így marad az ábrándozás, meg az egónövelés. Nekem az a véleményem, hogy online nagyon sokan nem az igazi arcukat mutatják, fel vesznek egy szerepet. Sőt még azoknál a képeknél ahol a pasi fullos autóval pózól, lemerném fogadni, hogy az sem az övék, max a parkolóban látták, és lőttek pár képet :D a csajoknál ugyan ez van a rengeteg smink, effekt, photoshop.


26L

2021. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"komolyan, hogy ezt egy FELNŐTT csoportban magyarázni kell, pedig azt hinné az ember, hogy az érettségi környékére az ilyen absztrakt megfogalmazással már tisztában van mindenki"


Pont az érthetetlen, hogy lehet Casanovát Brad Pitt-el összekeverni. Casanova nagyon sokáig példa lesz, Brad Pitt-et nem fogják felhozni egy generáció múlva.


A bajom ezzel csak az, hogy itt vannak a férfiak leragadva. Még azzal sem haladnak, hogy hogyan NEM néznek ki.

2021. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"mesztelen"


Az milyen? Mármint aki mesztelen?

2021. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

12- jó de akkor hol lehet ismerkedni? Mert én jelenleg kifogytam a lehetőségekből :D


(amúgy szeretnék én 50 évesen úgy kinézni mint a Brad Pitt)

2021. jan. 29. 11:46
 16/31 anonim ***** válasza:
41%

13: tudod a nők hány éven át Pamela Andersonoztak? Mikor már réges régen kiment divatból mindaz, amit Pamela kisasszony képviselt (igénytelen plasztika, DDDD méretű műanyag lufik, festett szőke haj), még akkor is bőven lehetett hallani :)


A múltkor komolyan el kellett töprengenem, hogy ki az a Claudia Shiffer, amikor egy 35 éves nő mondta :D


Az ilyen szimbólumok messze túlélik a korukat, akár évtizedekkel azután is, hogy már régen nem szimbólumok...



(persz az érettségi az továbbra is kérdéses, persze látom, hogy van aki "mesztelen" pasasokkal nem kezd, szóval nála valószínűleg hiányzik a papír 26 éves korára is ;)

2021. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem jönnek be az idősebb pasik, de Brad Pitt még most is jobban néz ki, mint a fiatalabb pasik nagy része. Plusz ez tényleg egy amolyan kifejezés a “jó pasira”, tökmindegy, hogy most hány éves.
2021. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%

"A múltkor komolyan el kellett töprengenem, hogy ki az a Claudia Shiffer, amikor egy 35 éves nő mondta :D"


Az, hogy nem ismered teljesen más, minthogy szexszimbólumként hozod fel.


Pam Anderson-ról lemaradtam, soha nem hoztam fel, mint szexi nőt.

2021. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Meztelen, bocsánat, elírtam :D


Egyébként nekem sosem tetszett igazán Brad Pitt, szerintem amúgy most Leonardo DiCaprio a menő, ahogy öregszik, annál sármosabb.

2021. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%

LOL


Pitt és DiCaprio között van 10 év. Az egyik vadítóan szexi a másik öreg :) Lányok, legalább ízlésről ne vitázzunk, nyilván van akinek egyik jön be, van a kinek a másik, de nem hiszem, hogy a két pasas között olyan fényévnyi különbség van, főleg egy 25 körüli nő szemében.

2021. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!