Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért lepődnek meg azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lepődnek meg azon , ha a falu bikája akivel matcheltek mondjuk tinderen nem ír?

Figyelt kérdés

Valószínű az ilyeneknél pont úgy működik mint nálatok, rengeteg match aztán a legnagyobb mellűnek írnak :D


Lányoknál is valószínű így van, rengeteg match és a legjóképűbb legpénzesebbnek írnak. (nyilván a többinek nem)


Aztán meg ki van írva minden második nőnél, hogy hát a férfiak nem írnak nekik .... nem gondoljátok hogy a hiba lehet a ti készüléketekben is van? (ugyanez igaz a csalódásokra) Ha mindig csak adott típust húztok jobbra akkor ne várjatok csodát.


Ezzel csak az a baj, hogy amikor a férfiak bunkók abba már ugye mondjuk az is beletartozik aki amúgy nem olyan mint a fentebb leírt egyed, és gyakorlatilag nem hogy nulláról, de negatívból indulunk. (egyszer azért találkozott valaki két hónap után csak velem pl, mert tinderen már sokat csalódott) Kössz... tehát Pityuka meg Sancika átb*szta (át... meg... ezek az igekötők) az nem jelenti azt, hogy én is olyan gyökér vagyok mint ők.


2021. jan. 29. 10:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Az, hogy nem ismered teljesen más, minthogy szexszimbólumként hozod fel."


A csaj példaként hozta fel, hogy minden férfinek a Shifferek kellenek.

Én meg hirtelen köpni nyelni nem tudtam, mondtam neki, hogy nem ismerem a mai tini sztárokat. Aztán kiderült, hogy nem tini sztár, csak régen elelejtettem, hogy a 90-es években ki volt a menő (talán akkor volt CS nagyformátumú), ő meg akkor volt kislány, és megmaradt az álomnő megnevezésének.

2021. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezaz, hogy Brad Pitt nekem sosem jött be. Fénykorában sem, 30-asként 40-esként sem. DiCaprio is csak a 30-as éveitől...
2021. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezen kár összeveszni :) a Brad Pitt nyilván átvitt értelemben értendő , ahogy már beszéltétek. Mai sztárocskákról nem ismerek ilyen analógiát. De nagyjából akkor ha jól értek mindenkit nem feltétlen én vagyok a helikopter, mert ti is így gondoljátok. (bárcsak a valóságban is így lenne :D )
2021. jan. 29. 12:37
 24/31 anonim ***** válasza:
En nem lepodok meg. A falu bikajat mikor balra hajtottam nem jegyeztem meg.
2021. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Interneten ismerkedsz, amikor eloben is nulla az eselyed? Mibol gondolod, hogy ott tobb lesz? Mibol gondolod, hogy 100 kerdest kiirva ugyanarrol megtobb lesz? Az ilyen luzer emberekre mondjak az angol uriemberek, hogy pussy. Es ferfi letedre nulla szegyenerzeted van, hogy egy anonim forumon picsogsz naphosszat, hogy a nok nem huznak jobbra. Tajgetosz a szo, amit keresel. Pozitiv elojellel.
2021. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

25- hát gondolom te amolyan taigetosz negatív lehetsz akkor , mondjuk nem tudom honnan veszed, hogy száz kérdést kiírtam ilyen témában, és azt se , hogy élőben nulla esélyem van , valami gondolatolvasó lehetsz :D


Mester taníts kérlek :D Tehát te egy sikeres, gazdag , jóképű, puncimágnes vagy :D (valamiért nem így gondolom....)

2021. jan. 29. 14:16
 27/31 anonim ***** válasza:

Szellemi nagyágyúk ha összecsapnak...


epikus, mint egy Godzilla vs King Kong...


Mint #25 és a kérdező :D

2021. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Remek, akkor kerdezo meg tudnad mondani, hogy mi valtozott az utolso 3 kerdesed kiirasa ota? Direkt nem napot irtam, de irhattam volna az elmult 1 honapot. Milyen problemat sikerult a kerdeseiddel megoldanod? Mennyivel vitt elore? Mert lathatoan ugyanott toporogsz, mint elotte. Mintha a betonfalnak rohangalnal, fejjel elore, aztan ujra es ujra. Jobb lett? Nyilvan nem. Hany kerdes mulva lesz jobb? Csak latni szeretnem a progressziot, amiben levezeted, hogy kiirsz meg 3 nogyulolo kerdest, ertetlenkedsz meg 35 darab valasz lattan, majd kozreadod a senkit nem erdeklo nezopontodat. Utana lesz csajod? Nem lesz. Akkor minek pazarlod a karaktert? Erteni ugysem fogsz semmit, ertetlen vagy, eddig sem fogtal fel semmit a korulotted zajlo vilagbol. Teleplakatolod a nyomoroddal a GYK-t? Mire jo ez? Mit ad ez neked? Tessek, kaptal egy rakat kerdest, most te jossz a valaszokkal.
2021. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
22%

Hát szerintem aki válaszolgatni jár ide az semmilyen erkölcsi fölényben nincsen a kérdezővel szemben

Mert nem csak az a kérdés hogy a kérdező miért teszi fel a kérdést (ami picsogásnak tűnik sokaknak) hanem hogy mit keresnek itt azok a nagytudásúak akik benyögik az ilyen kioktató válaszokat.

Tapasztalataim szerint az ilyenek akik itt kiosztják a másikat nagyobb nullák erkölcsileg mint az akit támadnak

2021. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Amúgy vannak emberek akiknek tetszenek ezek a kérdések és szívesen vitatkoznak róla, tanulnak, miért fáj ez egyeseknek
2021. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!