Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért lepődnek meg azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lepődnek meg azon , ha a falu bikája akivel matcheltek mondjuk tinderen nem ír?

Figyelt kérdés

Valószínű az ilyeneknél pont úgy működik mint nálatok, rengeteg match aztán a legnagyobb mellűnek írnak :D


Lányoknál is valószínű így van, rengeteg match és a legjóképűbb legpénzesebbnek írnak. (nyilván a többinek nem)


Aztán meg ki van írva minden második nőnél, hogy hát a férfiak nem írnak nekik .... nem gondoljátok hogy a hiba lehet a ti készüléketekben is van? (ugyanez igaz a csalódásokra) Ha mindig csak adott típust húztok jobbra akkor ne várjatok csodát.


Ezzel csak az a baj, hogy amikor a férfiak bunkók abba már ugye mondjuk az is beletartozik aki amúgy nem olyan mint a fentebb leírt egyed, és gyakorlatilag nem hogy nulláról, de negatívból indulunk. (egyszer azért találkozott valaki két hónap után csak velem pl, mert tinderen már sokat csalódott) Kössz... tehát Pityuka meg Sancika átb*szta (át... meg... ezek az igekötők) az nem jelenti azt, hogy én is olyan gyökér vagyok mint ők.


2021. jan. 29. 10:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Mert szegények annyira buták hogy azthiszik hogy majd egy alfa pitizni meg csicskulni fog egy több szinttel alatta lévő tucatnőnek, meg hogy jár nekik a helyi lapátállú bájgúnár köcsög állandóra. Elég öntelt dolog ami aztilleti.
2021. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%

Van egy haverom, akinek szinte könyörögnek a tinderen. Ő sem szokott írni, mert 10 nőből 7 ráír, a 7ből 5 azonnal hajlandó találkozni (találkozó ez esetben nem csak kávé+séta), így aztán mindig azt mondja, hogy a munkásakat meghagyja a többieknek.


Rendes srác na, mi lenne, ha még azokra is rányomulna, akiknek neki kell írnia?

2021. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból ez a haverod Brad Pitt? Na de komolyan, az a tipikus szépfiú , vagy mitől van ilyen sikere?
2021. jan. 29. 10:53
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
És a ronda pasik miért gondolják, hogy jár nekik a szép vékony nő? Ugyanezért. Az ilyen embereknek nincs önkritikája vagy szebbnek látják magukat, mint amilyenek.
2021. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
12%
3: igen, kvázi ő az (nem, nyilván nem a szinész, de az a típus, aki ha belép egy szobába, akkor még azok a csajok, akik éppen a párjukkal andalognak is felsóhajtanak, és megigazítják a ruhájukat).
2021. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

4- kicsit fogalomzavarban vagy. Mármint azzal egyetértek, hogy ronda.... na ez a rész oké. A probléma, hogy egy átlagos, átlag alatti csaj , kb olyanokkal áll szóba mint a fentebb említett Brad Pitt. (még a dagadt ronda csajnak is óriási elvárásai vannak, nem viccelek :D ) Szóval kicsit kettősmércének érzem. És egyre több helyről ezt látom.


Persze én is válogatok a saját igényeim szerint, de azért a léc nálam nem az egekben van... Ha ad valaki magára, nincs 50 kg súlyfeleslege és nem esik ki a kapanyél a szájából (ne tartson még egy hadseregnyi háziállatot meg a fentebb említett Brad Pitt gyerekét se én szeretném felnevelni) akkor nálam már jó eséllyel versenyez. Nem hinném , hogy ezek teljesíthetetlen feltételek.

2021. jan. 29. 11:05
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjátok már Brad Pitt-et, öregebb, mint apám, és én is harmincas vagyok.
2021. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
8%

6: te meg abban vagy tévedésben, hogy az átlag/ronda csaj mit kap az ilyen "bradpittől".


Az esetek 90%-ban semmit, mert a pasas a match után nem foglalkozik vele egyáltalán.


Ha valahogy mégis összejön a beszélgetés, akkor az ilyen átlag csaj az esetek nagy részében azt hiszi, hogy akkor most jön az udvarlás szakasz, amikor őt jól meghódítják. Itt kerülnek ki a legtöbben a képből, mert mindig akad olyan próbálkozó, akit nem kell meghódítani, hanem már aznap este hajlandó önszántából "behódolni".


Ha ezt a részt is túléli, akkor megdugják 1-2 alkalommal, és felszívódik a srác, utána ha mázlija van, akkor pár hónap múlva eszébe jut, hogy éppen nincs jobb dolga, így felhívja a csajt, és megint megkapja.


Na egy ilyen sorozatot párszor végignyom egy átlag nő, és leszokik örökre a tinderről :)


Az egy másik kérdés, hogy utána azt terjeszti, hogy minden pasas egy mocsok, de a tinderes casanovákból egy életre elege lesz.

2021. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
#6 ez bullshit. Csomó nő van a környezetemben, akinek olyan ronda és dagadt pasija van, akit én bottal sem piszkálnék. Még a nagyon szép nő ismerőseim közül is csak kevés van jóképű pasival(mert a többinek elég, ha pénze van). Itt Magyarországon 40 éves korunkig szüzek lennénk, ha minden nő Brad Pitt kaliberű pasira várna, annyira kevés a jó pasi🤣
2021. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

8- pont ezt írtam le a kérdésemben :D Pontosan ezt :D Neki is csak egy farka és két keze van :D És hát nyilván minden szentnek maga felé hajlik a keze , a szebbet választotta...


Én csak azt mondom, ha csak őket húzzátok jobbra, akkor miért lepődtök meg hogy le se kaksizik titeket.Minek írjon a "csúnya lánynak" vagy az "átlagos lánynak" ha a bombázók sorakoznak nála (és azok is csak ha szerencséjük van kerülnek sorra).


Nem mondtam , hogy nem válogatok én se, fentebb ott vannak az én szempontjaim. Nem is árufeltöltő vagyok pedig, annyira szarul se nézek ki (Brad Pitt analógia helyett valaki mondjon már egy újat :D ) mégse állnak velem szóba mostanság a lányok. Vírus előtt kb havonta találkoztam valakivel, volt hogy többel is beszéltem egyszerre... (aztán vagy miattam vagy miatta nem lett végül semmi ezekből) de mostanában , egy éve kb.... mintha fordult volna a világ és minden második lány ezerrel bunkózik, játsza a hercegnőt, nyilván nem húz minden leszakadt senkit jobbra (néha meg a hozzáadott érték annyi, hogy ismerősöm szavaival éljek - és ez az ismerősöm nőből van - hozza a p.náját)

2021. jan. 29. 11:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!