Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen alapon vár egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapon vár egy nő egy sziánál többet első levélként ha nincs semmi kiirva a profiljára?Nem fogok a képére bókolni elsőre levélben.

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 14:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Jogos a kérdés, mert így nagyban megnehezíti az első üzenet személyre szabását.
2021. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

A képeim elég beszédesek önmagukban is, nem tükörben szelfizős, semmitmondó háttér előtt pózolok. Konkrétan mindent elmond a hobbimról, kedvteléseimről, érdeklődési köreimről. Jogos, a munkám nincs rajta, de jobb esetben nem foglalkozás alapján lesz valaki szimpatikus/unszimpatikus.

Általában aki ezek után egy "Szia"-t írt és illedelmesen visszaköszöntem, azokkal a továbbiakban se ment a beszélgetés, nem tudtak izgalmas partnerek lenni benne. Valójában nem is érdekeltem őket és ez nem azon múlt, leírtam-e betűkkel is, ami a képeken szerepel.

Viszont akik vették a fáradságot és végignézték azt a 3-4 db képet és voltak elég érdeklődőek, kreatívak, velük általában hosszabb-rövidebb ideig mindig kialakult egy kölcsönösen érdeklődő beszélgetés.

2021. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Miért írsz olyan nőre, akinek semmi nincs a profilján?
2021. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
Most nyomkodtam kicsit a tindert és a facebook társkeresőt. Vannak olyan lányok akokiknek egy gagyi kép van fent pl természet,pezsgő ,eper.... Vajon hány "minden mindegy csak nő legyen" pasi húzza őket jobbra??:)
2021. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
Jogos a kérdés, a hülyéi persze még aztis elvárják hogy személyre szabott és frappáns legyen az üzenet. Mondjuk ez az alfa görényekre nem vonatkozik, csak a bétákra.
2021. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
15-ös tudom, hogy fáj, hogy te még gamma sem vagy, de nem kell széttrollkodnod az összes kérdést.
2021. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötelező írni nekik!
2021. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%
Olyan alapon, hogy sajnos ők is kapnak éppen elég megkeresést. Ez inkább azoknak a férfiak hibája, akik ha a képek alapján "dugható" kategóriába raknak egy nőt, akkor már kezdődik is a puncsolás, sokszor az "ostromlás". Az egyszerűbb gondolkodású és a csak egótuning miatt fent levő nők pedig ebből csak annyit vonnak le, hogy "hát ennyi is elég, mert így is sok pasinak tetszem". Pár hét/hónap múlva meg törlik magukat, mert "tőlem minden pasi csak azt akarja".:)
2021. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#4 építészmérnökséghez nem árt. :)
2021. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!