Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanád meg a netes ismerkedés problémáját?

Figyelt kérdés
Elöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. FolytElöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. FolytElöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. Folyt

2021. jan. 13. 11:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

hát figyi hogy ha a külsőd és barátaid külseje annyira igénytelen akkor ne csodálkozz ha pedig nem ez áll fent akkor érdekes...

én zalában élek de nem egyszer mentem el balatonra és ":D (oké furán hangzik) de szinte az összes nagyobb balaton strandot bejártunk családdal! zalában is több városban voltam mivel család elszórtan él...

pestre is sokszor fel jártam egyrészt családi program meg ott volt a suli vizsgáim is (pl évente úgy 4-5x járok fel... jó persze akkor is a magam dolgával foglalkozok de látni szoktam srácokat bepróbálkozni

környezetemben meg még inkább...

elég fura amit te tapasztalsz! minden esetre ha sem közélet sem neten nincs horog akkor gondolkozz el miért is mert lehet nem mindenkivel van a probléma hanem veled/veletek...


bulikon meg konkrétan az van hogy na... (sok 1 éjszakás van de hát ott a csaj is akarja... és mindig a fiú kezdeményez de van olyan is hogy ott ismerkednek meg kicsit közelebbről pl beszélgetnek táncolnak stb)

2021. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!