Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanád meg a netes ismerkedés problémáját?

Figyelt kérdés
Elöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. FolytElöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. FolytElöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. Folyt

2021. jan. 13. 11:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
10. Ami elég sötét ötlet, mert azt a kis kedvet is kivenné belőlük, hogy írjanak...
2021. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

nem kell megoldani hisz az emberek miatt olyan amilyen! a szövegnek semmi köze hozzá csak az számít hogy a kép alapján jó pasi vagy sem! lehetsz te az ezredik egyforma szia ha bejössz neki akkor teljesen mindegy

férfirészről meg alapból arra írnak rá aki szintén kép alapján tetszik ennyi az egész!

fizetős oldalon vannak a komolyak

ott nincs segg pucsitos képek ott sokkal több a komoly akinek fontos a belső és nem írnak rá mindenkire azaz kapsz sok személyi le írást és inkább ezek közül választanak az emberek nem pedig van egy cicis kép és szívecskék a profil leírásban...


te amúgy gyökér vagy? minimum 10 ezer? huzzá el magadnak mit képzelsz te magadról ki vagy te...

de amúgy tényleg ennyi erővel legyen a nőknek is akiknek a profil leírásban csak szívek illetve dollár jelek vannak amik finom utalás a tudod mire

2021. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
amugy menj rá fizetős oldalra ha annyira okos vagy (közben meg segg buta)
2021. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Bébó harcsizol? Nehari küldte, ekkor: Ma, 20:35-kor

Köszönöm 8as te vagy az egyetlen aki megértette amit írtam és igen elég találó pl bableves vagy tökmindegy. Én is úgy gondoltam ezt ahogy te írtad hogy a BEMUTATKOZÓ KÖZEPÉBE raknánk bele valahova. Pl BEMUTATKOZÓ fele (és valahogy a közepébe ide) egyébként a jelszavam bableves) de pl az is jó ha vannak kérdések mit vinnél egy szigetre mert akkor tudom hogy tényleg elolvasta. Egyébként a jelszóra visszatértve teljesen arra gondoltam amire te még annyi esetleg hogy. Így is még bárki rá tudna írni az adott nőre mármint ha csak a bemutatkozóba írja tehát. (úgy kéne hogy lenne egy jelszó amit kérne a rendszer mielőtt rá akar írni az adott nőre (ehhez az kell hogy a férfi minimum megnézze a nő adatlapját DE annyit csavarnánk rajta hogy a pasinak valóban a bemutatkozóból kellene kikeresnie a "Bab levest" Mint jelszót. És amit a pasinak bekell írni jelszó is az lenne amit a rendszer kér tehát a jelszó nem a csajszi neve mellett lenne hanem a BEMUTATKOZÓ közepében valahol. Na mindegy arra gondoltam amire te

2021. jan. 13. 20:37
 15/31 A kérdező kommentje:
Ja és még valami 1. A fizetős társkereső egyáltalán nem lenne hülyeség valaki írta hogy elmenne a kedvük ja persze gondolom azoknak menne el a kedvük akik 100 nőnek szeretnek naponta írni. Azokért nekem nem lenne kár értük. Az olyanokért. Legalább 100 helyett csak 2re kellene írni ja hogy baj a pénz? Akkor lehet élőbe ismerkedni hjaaa? Dehát ott is megkell hívni egy 100 Ft os kávéra a nőt? Ja bocs akkor nemszóltam. Ez mindent elárul a zsugoriságról. És nem a pénz a lényeg de ugylatom nektek igen
2021. jan. 13. 20:38
 16/31 A kérdező kommentje:
Ja és valaki írta hogy pofára megy ha tetszel tetszel ha nem nem. 1. Ebben részben egyetértek nem mindegy hogy kivel fekszel kivel kelsz kivel mégy végig az úton kivel szexelsz stb. Azért aki nagyon ronda attól undorodnék akkor inkább egyedül vagyok. Ez az egyik nade. Könyörgöm. 2. Ha már tisztába vagy hogy ronda vagy minek írsz de nem is az a lényeg mi jogon várod el hogy vissza írjunk ha Else olvasod az adatlapot? HA TI "NEM VAGYTOK KÖTELESEK ELOLVASNI AZ ADATLAPUNKAT (ami illene) AKKOR MI SEM VAGYUNK KÖTELESEK VISSZA ÍRNI! ! Főleg úgy hogy nem is értem miért gondolod azt hogy majd a nő 100 levélből PONT Neked ír vissza a szia mizudra vagy épp a sablon Dumádra. Szóval igen a 100 ból az az egy kap vissza írást aki képes volt megnézni az adatlapot. ÉS MÉG VALAMI ti kezetekbe a kulcs. Tételezzük fel hogy van 100 nő és 100 pasi ha a 100 pasi nem írna rá mind a száz nőre (azaz a nők nem kapnának 100 sablon levelet hanem 1, 2 személyeset helyette.) akkor nem lenne ez. De ti tudjátok. Sokat kell még tanulnotok kis vukkok
2021. jan. 13. 20:39
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező egyrészt en abszolut nem vagyok fent társkeresőkön

Amit te írsz hogy csak a férfi fizessen havi 10ezer Ft-ét minimum az ugy baromság ahogy van! Mégis mi jogon?!

Írtam ott vannak az alapból fizetosok ja te nyivakolsz hogy ha már fizetni kell akkor mindjárt el megy a pasinak a kedve! Képmutató álszent qurva vagy! Már bocs de ha te követeled ki hogy a pasik fizessenek havi 10ezer Ft minimum de te magad nem vagy képes egy fizetős társkereső oldalra be lepni az mindet le ír rólad!

Mindenki megértette mi a szandekod csak senki nem ért veled egyet mert instant hülyeség amit írsz! Tipikusan hulye pixa

Ja igen facen még a nők írnak én rám hogy hogy vagyok mizu 😅😂

Ja igen ilyen is van... de egy ingyenes társkeresőn ne várj el semmit sem! Fizetősre kell menni mert ott vannak a normálisak ja hogy te azert nem akarsz fizetni de a pasi fizessen az ingyenes oldalon?! 🤮 szánalmas és nagyon gaz vagy

2021. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én úgy oldanám meg, hogy sokkal jobban szűrném az egymáshoz illő felhasználókat.

Szóval több adatot kellene megadni, ezek nem feltétlenül látszanának az adatlapon is, de a rendszer ezeke alpján hozna ajánlásokat.

A jobbra/balra húzást sem engedném azonnal, hanem muszáj lenne végigolvasni a bemutatkozást - mondjuk úgy, hogy soronként hozná ki a szöveget a rendszer -, az összes képet végig kellene nézni. Bemutatkozásnál is meg kellene lenni egy adott karakterszámnak és bizonyos mennyiségű képet is kötelező lenne feltölteni.

Minél jobban szűrni kellene a kamuprofilokat és persze fizetőssé tenni a társkeresőt. Ez eléggé elriasztaná a trollokat.

A "komoly kapcsolatot keresek" dolgot sem kellen kiírni, mivel szétválasztanám, hogy ki az aki rövidtávú kapcsoaltot keres, ki az aki csak barátkozna, ismerkedne és ki az aki valóban komoly kapcsolatot akar. Ezeket is be kellene állítani a profilnál, mint egy-egy szint és mindegyikhez tartoznának további szűrők, feltételek stb.

Sőt lehet még azt is szabályoznám, hogy egy nap maximum hány embert dobna fel a rendszer és közülük is korlátoznám, hogy hánya lehetne kiválasztani és ez igaz lenne a beszélgetések számára is. Ez álta nem lenne az, hogy boldog boldogtalant visszajelölnek a férfiak, a nők meg 1000 szám kapnák naponta a fos üzeneteket.

Még a kezdő üzenetet is lehetne szabályozni, hogy mondjuk minimum X karakternek kell lennie.

A lényeg hogy minél jobban szűrni a trollokat és az idiótákat.

Még azt is be lehetne vezetni, hogy nem engedne a rendszer regisztrálni, ha a nemek egyensúlya felborul. Mert lássuk be annak sincs sok értelme, hogy 100 nőre jut 3000 férfi egy-egy társkeresőn. Szóval ha 100 nő lenne regisztrálva, akkor engedne max 150-200 férfit. (vagy fordítva)

2021. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

18as jó választ írt.

Legalább használta az eszét köszönöm a választ. 17esnek pedig... Aki írta hogy

Már bocs de ha te követeled ki hogy a pasik fizessenek havi 10ezer Ft minimum de te magad nem vagy képes egy fizetős társkereső oldalra be lepni az mindet le ír rólad!

(MAJD MI NŐK FIZESSÜNK MERT TI ÉLŐBE GYÁVÁK VAGYTOK ITT VAN CSAK SZÁTOK MARADJATOK IS EGYEDÜL GÉP ELŐTT MERTEK MEG TELON ÍROGATNI RÁADÁSUL SABLON UNALMAST. ÉN nem fogok fizetni azért mert elbasztátok az élő ismerkedést az ilyenekért főleg mint ti nem kár. Mondom további sok sikert gyermektelenül és feleségtelenül drágáim.

...


Mindenki megértette mi a szandekod csak senki nem ért veled egyet mert instant hülyeség amit írsz NEM HÜLYESÉG SEGÍTENI AKAROK HA MÁR A NETES TÁRS KERESÉSBE IS BÉNÁK VAGYTOK. Elvégre így nektek nem lesz nőtök.


Fizetősre kell menni mert ott vannak a normálisak ja hogy te azert nem akarsz fizetni de a pasi fizessen az ingyenes oldalon?! szánalmas és nagyon gaz vagy. EHHEZ AZT AMIT FENTEBB ÍRTAM. Plusz azt hogy AZÉRT HOGY ILYEN FRUSZTRÁLT IDIÓTÁK MINT PL TE RÁM ÍRJ BIZTOS HOGY NEM FIZETEK. ELVI OKOKBÓL SE EGYÉBKÉNT lassan még a levegőért is fizessek nem?

Amúgy Meg. AZÉRT MONDTAM HOGY CSAK A FÉRFIAK FIZESSENEK. HOGY VÉGRE BEFEJEZŐDJÖN EZ A RENGETEG "100 PASI 100 NŐNEK UGYANAZT KÜLDI MÁSOLÁS ÉS BEILLESZTÉS GOMBBAL SZITU... Eredetileg nem kellene fizetni De egyszerűen nem lehet rájuk hatni máshogy hogy ne 100 nak írjanak. Mint ahogy most teszik (tehát remélem fizetős lesz) és hogy miért zavar? Azért mert bammeg ha istenments felregelnék (amit esküszöm ezek után szórakozásból Ezt Érdemelitek) nem akarok majd kapni 100 ugyanolyan sablon levelet

2021. jan. 13. 22:04
 20/31 anonim ***** válasza:

kérdező nem bírod felfogni én nem vagyok társkeresőkön...!!! fogd már fel!!! ":DDD ennyire ne legyél hülye! nekem címezed a dolgokat miközben le írtam nem vagyok társkeresőn és rá írnom sem kell a nőkre írnak azok maguktól is...

mert nem basztamel az élő ismerkedést ":D

meg reli rólad hogy csak egy instant felszínes buta pixa vagy


meg mi az hogy frusztrált alakok mint én? ":D alapból sem ismerkedek online de már csak 10x írtam le :DDD

meg milyen elvi okok? pár mondatból látom hogy neked nem elveid vannak hanem kis piti egod... kb mosott sz-ar szinten

a fizetősön meg pont hogy nem a gyökerek vannak mert csak az ingyenesen vannak a gyökerek akiknek mindegy csak pina pina ":D

fizetősön olyanok vannak akik tényleg meg akarnak ismerni valakit ha ezt nem bírod be látni akkor gyermektelenül és férjtelenül fogsz élni... de még csak egy pasid sem lesz...


ordít rólad hogy csak egy felszínes olcsó kis fruska vagy ":D

2021. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!