Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanád meg a netes ismerkedés problémáját?

Figyelt kérdés
Elöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. FolytElöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. FolytElöljáróban leszögezem az élő ismerkedést preferálom Lányként mivel sokkal izgalmasabb személyesebb. Na de. Tételezzük fel hogy valaki neten akar ismerkedni. Általában férfiak részéről az a probléma hogy "Jajj a nők nem írnak vissza" nők részéről pedig hogy az összes levél egyforma sablonos unalmas kimásolt szöveg erőltetett ismerkedéssel (márpedig ha valaki felkel dolgozik haza megy főz mos takarít eszik tvzik híradót néz zenét hallgat stb és az unalmas napja után leül azt remélve hogy majd rá ír valaki valami jót csak a sablont kapja.) Egyébként nem vagyunk kötelesek válaszolni mivel ti se olvastok adatlapot DE MOST JÖN A LÉNYEG. Azt találtam ki hogy mindkét nemnek jó legyen vezetnék be egy jelszót nők részéről. (pl tegyük fel Juliska24 jelszava, RÓZSA222) azaz ha az illető férfi elolvasta az adatlapját a nőnek akkor tudja a jelszót is és a rendszer csak akkor engedné hogy Péter írjon julinak ha beirja a jelszót ezzel azt igazolva hogy tényleg elolvasta az adatlapot.. Folyt

2021. jan. 13. 11:03
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
18 as ja még azt felejtettem el (egyébként minden amit leirsz jó) hogy amikor irhat a férfi a nőnek szűrni kellene hogy ne lehessen (másolt szöveget) azaz másolás beillesztés dolgot csinálni. Tehát nem csak a karakterek számát kellene betölteni, hanem ne lehessen beilleszteni szöveget. Tehát kénytelen lenne személyes levelet írni (Aminek Alapnak Kellene Lennie) Ha egy kicsit megakarjuk fűszerezni csavarni a dolgot akkor lennének a társkeresőnek fórumai (ahol a nőknek lekellene írniuk hogy rájuk hogy mint milyen szöveggel írtak. Ha pl Juli elkezdi gépelni hogy (szia szimpatikus vagy tetszel nekem) azaz hogy rá ezzel a szöveggel írtak (ALGORITMUS segítségével) kiadná a fórum az összes olyan nőt neki akire ugyanúgy írtak rá. (és itt már lenne gyanú aztán meg kérdezhetnék egymástól a nők ha akarnák hogy te rád ki írt és ha kiderülne hogy Béla julinak és esztinek is ugyanazt írta tiltás vagy bünti lenne (de vissza térhet a chatbe ha fizet) stb 18 as na ez jó ötlet? Mi a véleményed? Erről
2021. jan. 13. 22:36
 22/31 A kérdező kommentje:
20 as egy normális nő nem fog fizetni AZ ÉLET LEGTERMÉSZETESEBB DOLGÁÉRT MINT PL. LEVEGŐ VÉTEL. ISMERKEDÉS aminek élőbe kellene történnie. Oké tegyük fel hogy nem lesz gyerekünk ferjünk . De belenyugszok. DE NEKIK SE lesz feleség és gyerek. Még csak egy numera se. Nem pont rád értettem de mindegy. Örülj neki ha van csajod. Csak azt nem értem hogy miért sírnak a pasik hogy nem ír vissza senki nekik így nem is fog. Nyilván 100 bol az az egy fog nyerni akinek sikerült a szia szia mizu szimpatikus vagyon túl tenni. Na alszom
2021. jan. 13. 22:50
 23/31 anonim ***** válasza:
instant hülyeség ":D
2021. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

kérdező instant hülyeség ahogy írtam!

egyre jobban azt bizonygatod hogy te egy végtelenül sérült és hülye is vagy...

a férfiak miért is fizessenek ha az szintén a legtermészetesebb?

és ha annyira élőben kellene történnie akkor miért társ keresőzöl?

amúgy meg tudod hogy hivják azokat a nőket akiknek fizetni kell hogy "ismerkedhess" velük ":D prostituáltaknak ":DD

2021. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A jó isten mentsen meg minden férfit az ilyen nőtől. :D
2021. jan. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A netes társkereséssel alapvető gondok vannak. Sajnos mindegyik ráált a csalásra, a sumákolásra, mindenütt beépített emberek vannak.


Az összes létező társkeresőt lekéne törölni úgy ahogy van, és helyette egyet létrehozni, egy hivatalosat, csalóktól mentesen.

Ott mindenki befizetné a reálisan megállapított tagdíjat, és jól működhetne a dolog.

Addig,amíg mindenütt az megy, hogy 54 évesen 20-25 körüli lányok írkálnak rám, hogy pont én vagyok az esetük, mutatkozzak be, vegyek zsetonokat, meg küldjek üzeneteket 06-90 es számra, addig ez nem fog jól működni.


Fizessem be a havi tagdíjat, és miután befizettem, mindenki eltűnik aki eddig rám írt.

Nem érdekes kicsit?


Pont valamelyik nap volt a indexen talán, hogy egy magyar férfit, a Tinderen 35 millió ft-ra húzott le egy cicababa, aki mögött komoly csaló hálózat áll, de lenyomozni természetesen nem lehet őket,mert külföldre vezetnek a szálak, ezért, oda a pénz. 🤷‍♂️


Jobban járt volna, ha 35 milióért,bőven végig tudta volna d@..ni, az összes lányt, aki fönn van a rosszlányok. hu-n, és még pénze is maradt volna.

Szóval az a baj, hogy a társkeresésben sokan az üzletet látják, akik az oldalakat üzemeltetik, és így ez nagyon nehezen vezet sikerre.

2021. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Pont valamelyik nap volt a indexen talán, hogy egy magyar férfit, a Tinderen 35 millió ft-ra húzott le egy Cica baba EZT NEM TUDOM HOGY TÖRTÉNT DE MEG IS ÉRDEMELTE HA ILYEN HÜLYE VOLT HOGY KÜLDÖTT NEKI PÉNZT. ez az egyik!

a másik hogy igazad van részben abban amit írtál 1. Lekellene törölni az összes társkeresőt. (Ha rajtam múlna szívem szerint nem is csinálnék ujjat) és megláthatnánk hogy a pasik a való életben mernek e produkálni és olyan bátrak e mint a neten pötyögnek illetve bátrak e mint apáink voltak.

Harmadrészt oké, tételezzük fel újra csinálunk egy hivatalos oldalt, akár személyi igazolványal igazoltat,(csalók ellen) kép kötelező, bemutatkozás kötelező, és a partner akire rá akarsz írni is kötelező hogy elolvasd a BEMUTATKOZÓját adatlapját megnézd (hisz nem tudod a jelszót) hiszen ha komolyat akarsz akkor ez alap hogy elolvasd. Aztán oké ne legyen fizetős de a fel soroltakon kívül legyen még az is szabály hogy a rendszer 1 nap csak 5 személynek enged írni kB (hisz aki komolyan ismerkedni akar nem szórja a vak világba 100 nőnek a sablont hanem igenis veszi a fáradtságot és 1 nap csak max 5nek ír de SZEMÉLYESET és úgy hogy elolvasta az adatlapot. (és igen ha többnek akar írni FIZESSEN) mert se én és se sokan mások nem akarunk egynap a századik lenni akinek írt az illető. Se 100 levelet nem akarunk csak max 5 öt ami személyes és nem sablon és tényleg nekünk szól. Illetve amit mondtam hogy Algoritmus szűrné és tiltaná ha a pasi minden nőnek ugyanazt a sablont akarná bemásolni vagy megirni (kiirná a rendszer hogy, sajnáljuk de ön ezt az irományt már elküldte egy más címzettnek is, kérjük próbálja meg 5 perc múlva egy egyedi más szöveggel köszönjük türelmét)

2021. jan. 14. 14:08
 28/31 anonim ***** válasza:

Igazad van, egyetértek veled, ne legyen túl sablonos az ismerkedés. Hisz akinek 50 nőből 45 tetszik, az már tényleg feltűnő.

A 35 milió úgy történt, hogy a cicababa javasolta, hova lehet most jól befektetni. Tőzsde, részvények, ilyesmi.


Aztán a pali befektetett.

Azt gondolta, hogy befektet, aztán meg majd lefektet.


Hát nem jött össze sajnos.

2021. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kérdező nem tom te hol élsz de egy csomó férfi sőt a férfiak java személyesen ismerkedik!

A környezetemben is csak ez volt!

Te valami nagyon sértett lélek lehetsz mert amit írsz az nagyon nem tukrozi a valóságot!

Konkrétan a férfiak két percenként leállítják a nőket ismerkedni akár random is! És sok olyan eset van ahol nem egy éjszakai numera van mert azt nem nappal csinálják…

Tényleg valami elfuserált mese világban élhetsz vagy mit tom én meg alapból ha ennyire csak a hátrányokat látod a netes társkeresésben akkor eleve miert is vagy fent? Miert ott akarsz talalni valakit?!

2021. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem tudom hogy hol élsz te (válaszolj akár megye is elég nem fontos város) kíváncsi vagyok. De nekem eddigi tapasztalatok alapján még olyat se tapasztaltam se utcában se strand se vonat se sehol hogy valaki oda ment volna egy csajhoz. Mégcsak leülni se mernek a csajokhoz vonaton buszon pedig inkább állnak mint leüljenek. (meg se hozzám se barátnőmhöz se egyetlen egy osztálytársamhoz se) Akiket eddig megkerdezem egy beszélgetés során azok se tapasztaltak ilyet. De vidéken se Pesten se kis helyen se tömegben. Sehol és senki. Tehát hol vannak mégis? Nem mondom hogy a 7 lassan 8 milliárdból nincs 1 se de ritka. Max fütyülős közmunkások. Vagy a teccesz jellegű illetők vagy kéregetők vagy adomány gyűjtő.
2021. jan. 14. 20:12
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!