Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek miért nem értik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem értik meg, hogy valamelyik férfi tényleg nem jön be a nőknek, nem talál társat?

Figyelt kérdés
Még az elvileg legjobb haverom is beszólogat, hogy miért nincs még 30 felett sem senkim, egyedül fogok maradni... Miért nem értik meg az emberek, hogy valakit egyszerűen levegőnek néznek a nők és kész? Miért kell még a rokonok előtt is szégyenkeznem amiatt, mert egyedül vagyok?

2021. jan. 9. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Legfeljebb azoknak a nőknek nem jön be, akiknek a szarát is felenné, miközben a saját kategóriáját észre sem veszi. És akkor is általában az agyával van baj, nem a külsejével.
2021. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld meg lesz**arni mások véleményét.


Aki nem éli át a másik helyzetét az soha nem fogja megtudni milyen érzés az.


Amúgy van, hogy valóban piszok szerencse kell ahhoz, hogy megismerd azt a nőt a több millióból aki neked is tetszik és akinek te is tetszel.


biztos van ilyen nő, de a társat az emberek leszűkítik kb 20-30 km-en belülre...


És fura vagy sem, de sok ember van akivel elkerülitek, elkerüljük egymást évekig évtizedekig akár, volt olyan nő akit minden héten láttam, aztán már évek óta nem mert mást dolgozik másfelé jár stb.


A megfelelő személyt az ember lehet, hogy mindig el fogja kerülni mert nem találkoznak, ő 1 utcával lakik csak odébb de.... reggel 6 kor kel, te 8 kor, ő 4 kor jön haza te este 7 kor, ő délután megy vásárolni te délelőtt és a büdös életben nem találkoztok.

2021. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ezt a kérdést nem anonim hanem személyes .. nem ismerünk nem ismerjük igényeid nem ismerjük hozzá allasodat.. mindig jobb masra keni sajat felolesgunk vagy feloltlensegunket mit beismerni azt a tenyt hogy kialakult helyzetért csak mi vagyunk felelősek. Saját sorsunk kovácsai mi vagyunk ezért senki másra nem átháritható..Társas kapcsolatra viszont nem csak fizikális hanem szellemi szinten készen kell állni.. en ezert nem kezdtem sokáig párkapcsolatba... Amikor van egy vallalkozasod van egy biztos anyagi háttér es melle megfelelő önbecsülés ami tisztán latasodban rejlik.. akkor majd készen állsz egy párkapcsolatra csak ez lehet már tul késő.. tehát ne beszélj cselekedj..
2021. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

"Miért kell még a rokonok előtt is szégyenkeznem amiatt, mert egyedül vagyok?"

Miért kéne szégyenkezni? Te nagyon szereted megalázni saját magad, szerintem.

2021. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
1: Ehhez hasonló válaszokkal az a bajom, hogy feltételezik, hogy a 180cm 80kg diplomás csávónak a 90kg közmunkás nő a kategóriája, az az "ő szintje". És ha nem hajlandó ezt a típusú nőt észrevenni, akkor a csávó a hibás. Pedig szerintem nem.
2021. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Levegőnek erdekes... rossz hozza állás.. lanyok voltak azok mindig azok akik szepe tettek hetkoznapjaimat mosolyukkal kedvesegukkel incselkedesukkel.. nem tudom szerintem nagyszerű emberek.. Jo ferfi leleknek van miert elnie... sajat onzosegen kívül
2021. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Bantas.. notol ha kaptam akkor ott volt az ido onvizsgalatra.. ha ezt nem tettem meg jott a masik es a harmadik pofon.. ok okozati összefüggés
2021. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Le lettem pontozva miertekre neha nem talalsz valaszd kerdezd meg miben volt banto velemenyem
2021. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Biztos vannak lányok, akik osszejonnenek veled, csak őket meg te nézed levegőnek
2021. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell foglalkozni vele. Engem anyám izél mindig, h mikor lesz unoka. Amikor mondom, hogy oké, mutass egy nőt akit komolyan lehet venni elakad a társalgás. :)
2021. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!