Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek miért nem értik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem értik meg, hogy valamelyik férfi tényleg nem jön be a nőknek, nem talál társat?

Figyelt kérdés
Még az elvileg legjobb haverom is beszólogat, hogy miért nincs még 30 felett sem senkim, egyedül fogok maradni... Miért nem értik meg az emberek, hogy valakit egyszerűen levegőnek néznek a nők és kész? Miért kell még a rokonok előtt is szégyenkeznem amiatt, mert egyedül vagyok?

2021. jan. 9. 16:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Nem tudják beleképzelni magukat a másik helyzetébe. Van, aki egyszerűen nem szerencsés ezen a téren, ennyi. Nem állna össze akárkivel, csak, hogy legyen valaki, akik neki tetszettek meg nem viszonozták az érdeklődést... hát ez van. Mások, akiknek könnyen megy persze, hogy el sem tudják képzelni a helyzetet.

35f

2021. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

12-nél a pont.

Persze aki jól néz ki (még ha maga szerint átlagos is) és könnyen megy neki az ismerkedés, nem érti hogy miért nem megy másnak és elkezdi a hülyeségét, hogy a másiknak az agyával van baj stb.

Menjen az ilyen az anyjába, meglátnám ha ő sem tetszene senkinek aki neki igen, vajon mit csinálna.

2021. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom figyelmen kívül hagyni a véleményüket, mert valaki kifejezetten szemrehányó módon számon kéri rajtam szinte, hogy miért nincs senkim...
2021. jan. 9. 20:22
 14/19 anonim ***** válasza:
kar hogy ezt iskolaba nem tanítjak
2021. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13


Igen, nekem is volt ilyen haverom, már részben ezért is nem tartom vele a kapcsolatot.

Állandóan gyötört engem a nőtémàval, hogy nekem miért nincs, baj van a felfogásommal az agyammal stb.

Persze ő jóképű gyerek, barátnőjével is úgy jött össze hogy a csaj irogatott neki egy hónapig.

Rendszeresn próbálkoztak nála a lányok, élőben is meg facen is irogattak minden héten volt legalább egy új jelentkező, pedig ki volt téve neki h kapcsolatban van meg a profilképén is ketten voltak.

Így könnyű csajozni, meg is mondtam neki..

Meg azt is csinálta, hogy direkt rábökött facen azokra a lányokra akik engem koptattak, vele, azok meg rájeöltek és irogattak neki h találkozhatnának meg minden..

Tovább rombolta a maradék önbizalmamat is.

2021. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem is feltette ezt egyik kedves ismerosom megkerdeztem milyen elvaltan elni utana
2021. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Erre befog.. száját
2021. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
1 es ez nem igaz.van aki tényleg nem jön be senkinek de tehetne róla hogy jobb legyen.
2021. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Magany ingovanyaba egyre jobban lesulyedve ember meg remenyet is elveszti.. nem hogy szórakoztató vtarsa valljon masik fel szamara
2021. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!