Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő, ha én csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha én csak olyan nővel vagyok hajlandó összejönni, akinek babapuncija van, mert csak az tetszik?

Figyelt kérdés

Szerintem csak az illik a női testhez, mert a kilógó húsdarabok nem valami esztétikusak, sokat ront az összképen.

És ugye a punci is hozzátartozik a külsőhöz, ugyanúgy mint pl. az arc, szóval ezért nem is lehet elítélni, hogy nálam ez is szempont, hogy kell, hogy ezt is vonzónak találjam.


2020. dec. 5. 16:27
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
50%
35-ös: amikor a nagyajkak mellől/alól semmi sem látszódik ki.
2020. dec. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehetnek ilyen elvárásaid. Csak lényegesen megnehezíted a párkeresési esélyeidet. Aztán ne csodálkozz, hogy eredmény majdnem nulla.


Amúgy, én meg pont a salátásat szeretem...szóval, tied lehet a babapunci.

2020. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0%
Hu de lehurrogták a kérdezőt. bezzeg ha egy nő hagy el egy pasit a farka miatt, az oké. Mert joga van az élvezethez stb. Akik itt azt írták, h pedofil meg ilyenek azoknak tuti salátás. Kérdező, mondjuk én a randikon tuti nem vágnám be, de ha kiderülne, h sali, akkor leépíteném a kapcsolatot. de a nőnek nem mondanám meg, h a puna miatt.
2021. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
90%

Megértelek, én is a babapunci híve vagyok, de nekem az előbb bemutatott puncitáblázatból a 2,4,10,13,14,17,19,20,21,22,24,25,29 mind bejönnek, sőt nem is a 10 hanem a 25 a legvonzóbb (mert ott még thigh gap is van ;) )


Természetesen sosem indítanék ezzel, és ha amúgy annyira szuper lenne a csaj egyéb téren, akkor valahogy mégis megpróbálnám elfogadni/megoldani. Ha meg tényleg nem állna fel soksok próbálkozás után sem, akkor elmondanám neki ezt a problémát, ha olyan tuti csaj és én is fontos vagyok neki akkor biztos segítene valahogy, az is lehet hogy magától felajánlaná hogy plasztikázná a kedvemért. Ha meg sok közös problémamegoldással sem menne a dolog, csak akkor jutna eszembe fájó szívvel a szakítás.


Amúgy nekem inkább volt probléma a "szag". Eddig csak egyszer volt ez (kb 20ból), már a bőre "illata" sem volt valami vonzó, de ott lent kifejezetten erős és taszító volt. Mint valami többhetes berohadt izzadságszag, pedig tiszta volt a csaj, ez természetesen áradt belőle. Na azzal tényleg nem tudom mit lehet kezdeni. :( Több esélyt is adtam az illetőnek (hátha csak megjövés körül volt, vagy csak valami ideiglenes elmúló dolog) de egy idő után sajnos le kellett építenem a kapcsolatot, semmi esélyét nem láttam a megoldásnak, parfümön keresztül is nagyon átjött. Ez valami genetikai inkompatibilitás lehetett, biztos mással jobban összeillik.


Amúgy a cigi nálam inkább kizáró ok, de az szerencsére szinte azonnal kiderül többnyire.

2021. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!