Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő, ha én csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha én csak olyan nővel vagyok hajlandó összejönni, akinek babapuncija van, mert csak az tetszik?

Figyelt kérdés

Szerintem csak az illik a női testhez, mert a kilógó húsdarabok nem valami esztétikusak, sokat ront az összképen.

És ugye a punci is hozzátartozik a külsőhöz, ugyanúgy mint pl. az arc, szóval ezért nem is lehet elítélni, hogy nálam ez is szempont, hogy kell, hogy ezt is vonzónak találjam.


2020. dec. 5. 16:27
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, ez nem egy döntés, mint már írtam. Ezért kár elítélni.
2020. dec. 5. 17:14
 22/44 anonim ***** válasza:
88%
#20: oké. De végső soron minek kérdezel erről minket, totál vadidegeneket? Mi a célod ezzel a kérdéssel?
2020. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
86%

Tudod azért nem működnek ezek a hasonlatok amiket itt felhozol, mert azt, hogy valakinek milyen a puncija nem is látod. Csak nagyon ritkán. Sőt, szex közben se kell nézned. Ha neked csak attól áll fel, hogy a nő punciját bámulod, akkor ott más probléma van.

Belülről meg ugyanolyan érzés.

Tehát ez nem olyan, mint hogy szereted-e a halat, hanem inkább mint hogy a kedvenc csokidat új csomagolásba teszik és akkor már nem is lesz a kedvenc csokid.

2020. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
47%

Játszunk!


Mondjuk, hogy én vagyok a lány. Így nézek ki: [link]

És igen, olyan pedofilok álma a punczim.


De TE, mit tudsz érte adni? Van pénzed? Befolyásos állásod? Menő lakás és sportkocsi?

2020. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
40%
KONKRÉTAN ÉN NEM ÍTÉLLEK EL. Fenti írásomban sem tettem. A gusztusod a Te gusztusod, más ne akarjon átnevelni. Bizonyára találsz Neked megfelelő leányt, csak ne ezzel a feltétellel kezdd az udvarlást. Amikor majd meglátod, hogy nincs ínyedre, találj ki valami (de ne ezt az indokot alkalmazd) és szakíts.
2020. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
90%
Te tuti szűz vagy még. Azok ájvékolnak ilyeneken.
2020. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
26. Te tuti szűz vagy még. Azok mondják, akik ki vannak éhezve, hogy "mindegy, csak lyuk legyen".
2020. dec. 5. 17:49
 28/44 A kérdező kommentje:

"inkább mint hogy a kedvenc csokidat új csomagolásba teszik és akkor már nem is lesz a kedvenc csokid."


Jó idióta a példád! Ennyi erővel mindegy milyen egy ember arca is, hiszen alatta ugyanolyan csont meg hús meg érhálózat stb. van mindenkinek. Na kb. ez a te példád.

2020. dec. 5. 17:51
 29/44 anonim ***** válasza:
5%
Rengeteg nő hagy el egy férfit vagy nem jön össze vele csak azért, mert nincs nagy farka. Ez is ez a kategória.
2020. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy, mivel nem a nemiszervével ismerkedek, hanem magával az emberrel. Kettőnk közül nem én vagyok a szűz. :)
2020. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!