Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar a nők egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a nők egy része már kész egzisztenciába beleülni?

Figyelt kérdés
Nem a kinézet az igazi akadály a párkereséskor, sőt az nem is akadály, mindenkihez van hasonló. Ha valaki tényleg párt szeretne az első akadály ott lesz, amikor a nő a családalapítási terveit kezdi el dédelgetni. Ezekben ugyanis általában egy álomvilág szerepel. Az nincsen bennük, hogy mind a ketten nagyon sokat dolgozunk, közösen elérünk célokat. A hangsúly a közösenen van, neki is dolgozni kellene, mielőtt a családalapításon gondolkozik. Én legalábbis biztosan nem fogok megszakadni azért, hogy neki jó legyen. A nőknek is dolgozniuk kell és pénzt keresniük!
2020. dec. 4. 20:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
5%
Ez azért kemény, a "nők" a nekik nem tetsző hozzászólásokat töröltetik, azt verik a mellüket h "egyenjogúság van". Nah jó én ezzel az oldallal, meg ezekkel a férgekkel be is fejeztem.
2020. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"olyan 14 éves korodtól azért már van rá befolyásod, hogy mit eszel"

Aha, hat max akkor ha sok penz van otthon es a sporolas jegyeben nem kell heti 5-szor krumplit enni... amugy megszivtad...

2020. dec. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%
kérdező, undorító az egész hozzáállásod. kezdjük ott hogy szerinted hol van egyenlő esélye a munkában egy nőnek meg egy férfinek? Te megteheted, hogy 30-35 éves korig robotolj egy melóban, összegürizzed magadnak a lakás, kocsi miegymás árát és mondd csak, elveszel te egy 35 éves nőt, aki ugyanott tart? Nem, hanem 25 évest akarsz majd magadnak.Tegyük hozzá hogy a nő útja a karrierhez nehezített pályán vezet, mert nem kap annyi pénzt ugyanazért a munkáért (ez tény, hiába jöttök a bértáblával, hr-es vagyok, látom a kollektív megegyezéseket, a férfiak többet tesznek zsebre ugyanazért a munkárt), plusz ott van, hogy még nem szült, már nem szült, nem vesszük fel probléma. Már az esélyed is sokkal több, hogy többre vigyed, mint egy nő. És aztán ha egy nő bedolgozza magát egy céghez, ugyan akarsz-e egy karrierista nőt, aki kijelenti, hogy márpedig te fogsz otthon maradni a gyerekkel két évig, mert őt kirúgják vagy nem tud visszamenni ugyanabba a pozícióba, illetve ha már egy nő szül egy gyereket, nem azért teszi, hogy 6 hónaposan napi 10 órára bölcsibe dugja, tehát a gyerekkel foglalkozni kell. Ugye nem baj, ha a karrieredben ez totális visszalépés lesz, elveszted az előrelépés lehetőségét, a kollégáid kihagynak majd a jól fizetős projektekből? Vállalod karriered megtörését, hogy a kortársaid ugyanott már vezetők lesznek, te meg még mindig nem, sőt valószínűleg ki is fognak rúgni egy másik hapsiért, akinek otthon az asszony megcsinálja a hátországot. De nem kell aggódnod, mert ha visszamész dolgozni 10 év alkalmi meg egyéb részmunkaidős szar melók után (mert hát a gyerek beteg, digitális oktatás,ilyen olyan szünetek), akkor férfiként még mindig jobb esélyeid lesznek 40 évesen mint egy 40 éves nőnek. A karrierista nőd majd rendezi neked a lakást, kocsit míg te meg beleülhetsz a készbe, csak nehogy véletlenül kirúgjon, mert akkor mehetsz isten hírével nulla lakással, kocsival (mert a nő már ráiratta a hugára, szomszédjára, macskájára az összes vagyonotok, hogy kimentse a lusta , otthonülő férje elől a vagyont, hisz az csak a gyerekkel volt meg szar kis melókat végzett, nem jár neki). Remélem következő életedben nő leszel és majd ilyen pasikkal randizol, mint amilyen te vagy.
2020. dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert a saját értelmi képességeikből max egy recepciós ,,karrierre" vagy egy körmös ,,karrierre" futja, de az is csak addig amíg tart az a pár feszes évük.
2020. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
mert kényelmes. Nem kell csinálnia semmit, nem kell tennie semmiért csak vérni.
2020. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
7%

23


nem egy nőt ismerek, aki baromi sokat keres, vállalkozik, dolgozik ezerrel a nyamvadt lakásért és kocsiért. Te is megteheted.


akárhol dolgoztam a felsővezetők, tulajok, legtöbb munkatárs NŐ volt. Sok interjún kapom meg a kérdést "bajom van e, hogy a többség itt nő?" megalázónak érzem a feltételezést, hogy bajom lenne ezzel. Nem véletlen dolgoznak ott, vezetők ott stb, mert nem a neten hibáztatják a pasikat, hanem csinálják.


A nőket hamarabb felveszik NEM fizikai munkára, csomó helyen nem leírt elvárás, hogy nőt akarnak pl irodába. Nőnek könnyebb pasit találni, barátokra szert tenni és képzeld; a nőket védi a társadalom. Ha férfi ellen történik erőszak az semmi (lehet verbális is, amiben profik vagytok), a férfiből lesz hajléktalan, alkoholista, érzelmileg sérült.

Baromi nehéz férfiként párt találni, mert mi vért izzadunk sokszor 5 perc figyelemért, amíg ti csak ültök, elvártok és válogattok, legjobb esetbe meg sz.rrá sértitek a férfit selejtnek nevezve.



Ne hidd azt, hogy egy pasit nem degradálja a társadalom. Igen, nálunk is megkérdezik, na hol a kis utód, hol a kis barátnőd tán meleg vagy? hol a karrierút, hol a kocsi és nincs lakásod, te vesztes... és képzeld a NŐK a legelutasítóbbak ha a pasinak nincs meg ez az anyagi meg karrierbeli hülye elvárás és ha neki nem a biznisz meg pénz az életcélja, akkor kiröhögik és megalázzák. Nőktől nem várják ezt el.


Elég gyerekes a férfiakra mutogatni és játszani az áldozatot, amikor te is tudod, hogy mindkét oldalnak van ELŐNYE és HÁTRÁNYA.

2020. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Latom valamelyik no magara ismert es lepontoz xd. Helyes
2020. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 VincentLaw ***** válasza:

#26


A #23 asra én is reagálni akartam, de látom megtette más, szóval csak röviden fűzök még hozzá valamit.


#23


Amikor azzal jönnek, hogy ugyan azért a munkáért a nők kevesebb fizetést kapnak, én csak fogom a fejemet. Ha közszféráról beszélünk, ugyan azért a munkáért fixen ugyan annyit kap nő is és férfi is, mivel jogilag szabályozva van.


Na most említetted, hogy HR-es vagy. Ergó nagy multiknak toborzol/keresel embereket a versenyszférában (cáfolj meg ha tévednék). A nevében is benne van, hogy 'verseny'. A szerződés megkötésekor nem hiszem, hogy fegyvert tartanak a nők fejéhez, hogy pedig ennyiért el kell vállalnod. Ha nem tetszik neki a szerződésben lévő összeg, akkor szépen mondhat nagyobbat is. De mivel a nők többsége konfliktuskerülő, ilyenekbe nem is igen megy bele, hanem elfogadja az első ajánlatát, amit a cégtől kap.

Na ezzel szemben a pasik többségének van egy határozott elképzelése a fizetésükkel kapcsolatban, pláne ha tisztában vannak a képességeikkel is. Sőt van olyan, hogy még kicsivel többet is kérnek, mint amit maguknak elképzeltek, ezt csak olyan alapon, hogy vagy bejön, vagy nem. És sokszor bejön.


Kicsit hosszabb lett a kiegészítés.

2020. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28-as, egy fickó: én ezt a munkát ennyiért megcsinálom, megcsináltatom, kell vagy nem? a munkáért felelősséget vállalok. //piacorientált, felelősségtudatos

egy nő: jó nekem a hr, tologatom az emaileket, hívogatom az embereket, de h mit kérdezek tőlük? azt már nem tudom, fingom nincs mi az a jdbc, nem baj, van cserébe fix állásom, 5kor tipli, s lehet szidni a "vállalkozókat", hogy nőként "ugyanazért" kevesebbet kapok.


A nagy lfszt, a munkáját minden második óvodás meg tudja csinálni, azt ha baj van, akkor fut "apuhoz", "államhoz" bántottak, nem tudok facebook, blabla.. A kettő hozzáállás között ez a különbség. Ezt nevezik úgy h feminizmus, amire én személy szerint szrok.

2020. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

igen, pont ezért írtam, hogy a párválasztásnál is a kiszámítható (tökéletes pasi) és a biztonságot keresi a legtöbb nő. Persze elvárja, hogy a pasi ne éljen biztonságban, dolgozzon ezerrel a pénzért, mert minél több kell az a jó neki...


Ha pasiként neked nem a biznisz, pénz a célod, akkor rádvágják, hogy hja...lusta vagy meg céltalan ahhaaa...

2020. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!