Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar a nők egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a nők egy része már kész egzisztenciába beleülni?

Figyelt kérdés
Nem a kinézet az igazi akadály a párkereséskor, sőt az nem is akadály, mindenkihez van hasonló. Ha valaki tényleg párt szeretne az első akadály ott lesz, amikor a nő a családalapítási terveit kezdi el dédelgetni. Ezekben ugyanis általában egy álomvilág szerepel. Az nincsen bennük, hogy mind a ketten nagyon sokat dolgozunk, közösen elérünk célokat. A hangsúly a közösenen van, neki is dolgozni kellene, mielőtt a családalapításon gondolkozik. Én legalábbis biztosan nem fogok megszakadni azért, hogy neki jó legyen. A nőknek is dolgozniuk kell és pénzt keresniük!
2020. dec. 4. 20:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
7%

9 vagyok, kiegészítésül:

Arról nem is beszélve, hogy mondjuk nemigen tudnék egyenlőségjelet tenni aközé, hogy 10-15 évig keményen, körmöd szakadtából gürizel, hogy megteremtsd az egzisztenciád, meg aközött, hogy kontrolláld az étkezésed és heti párszor told le a s*gged a kondiba vagy futni egyet...

2020. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
97%
Sztem ez valami alternatív gyk univerzum ahol a nők ennyire vàlogatósak pàrkeresésnél. Azért Mo nem a milliomosok földje és sok nő dolgozik elég kevés teheti meg h vàrja a tutit amibe beleülhet
2020. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
62%

Egy normalis testalkatot szinten A NULLÁRÓL KELL FELÉPÍTENED, ha "nem szulettel bele a joba". Ha a szuleid ejjel-nappal kajaval tomtek, h ne sirj mar vagy jutalmazaskent hasznaltak az edesseget, akkor szinten megszivtad...

Ugyhogy ez ponthogy egy talalo parhuzam. Ugyanaz a ketto.


Magyarazzam meg?

2020. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Te kérdező!


Te nem ülnél be a tutiba? Egy gazdag nő nem lenne jó neked? Akinél lakhatnál, intézne jó melót, elvinne nyaralni, telelni, venne kocsit...

2020. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
24%

Az egyik különbség az, hogy mondjuk olyan 14 éves korodtól azért már van rá befolyásod, hogy mit eszel, arra meg végképp, hogy MENNYIT és hogy mozogsz-e. A másik különbséget pedig a rákövetkező kommentemben fejtettem ki.

Egyébként én is mindkettő dolgot felnőtt koromban kezdtem felépíteni, ezért is tudom, hogy egy sportos test kb. 1 év önuralmamba került, miközben az átlagnál sokkal jobb jövedelemmel is legalább 10 évet kell keményen dolgoznom pl. egy vállalható saját budapesti lakásért.

2020. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

" Puszika, miért nem akarod jól érteni a kérdést? ;) Puszi!"


De, jól értem a kérdést. Nézd meg a KSH honlapján a kereseti statisztikát nemek lebontásában, és akkor láthatod, hogy hülyeséget kérdezel.

Azonkívül nem is lehet máshogy érteni a kérdést, mint ahogy írod, vagyis hogy szerinted a nők nem dolgoznak.


Nem mellesleg, mikor 30+-os pasik is fiatal lányt akarnak, aklkor mégis hogyan gondolják, hogy egy szinten tart a karrierjük?

2020. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább dolgozom férfiként helyette is, minthogy végigcsináljak 9 hónap gyerek kihordást, egy szülést, majd az éjszakázásokat, stb.. Mert ugye az anya többször kel fel a gyerekhez, mint az apa.. akármennyire is próbálják megosztani a feladatokat.


Persze ez nem azt jeleni, hogy eltartom élete végéig.

2020. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudok erre mit mondani, alapvetően egy nőt se ismerek aki egzisztenciálisan jobb lenne nálam.

Problemam a társkeresésben se volt soha.

2020. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor szokott hiszti lenni, mikor "A nő" = 25 alatti, csinos, épp csak fősulis leányka. De azért tegyen már le annyit az asztalra, mint az utána epekedő 40+ pasik...

Toronyóra lánccal nem kéne?

A másik verzió, mikor a pasi 30 évesen 60 év online játékot tud felmutatni, és elvileg csak azért lakik anyuval, hogy tudjon félretenni. Közben annyi félretett pénze nincs, hogy kifizesse a csaj kávéját.

Akik a saját szintjükön keresgélnek, azok erre ritkán panaszodnak.

A ritka itt nem azt jelenti, hogy egy kérdes/nap. Csak szólok.

2020. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hát nyilván azért, mert ez a legegyszerűbb! Miért kell erről újra és újra diskurzust nyitni? Nyilván nem mindenki ilyen, egy részük ilyen, bánni meg nem mindenki bánná, hogy 'anemjóját nekem nem kell még 10 évet dolgoznom, hogy élhessek egy szép lakásban, a csudába!' többezer év eltelt az emberiség történelmében; férfiaknak sokkal nagyobb a szexuális igénye - szépséges nőkre jobban vágynak, mellette a biztonság megteremtése társadalmi elvárás szerint jobban az ő feladatok, a nő meg legyen gondoskodó, takaros, nem az a legfontosabb, hogy nagyon gazdag legyen, az sokkal vonzóbb a kellemesek a vonalai, készséges a jelleme. Hatalmas általánosságok, de általánosságban miért: ezért.
2020. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!