Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem vagyok kész a szerelemre?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy mellettem lakik egy pont olyan nő, aki az ideálom, de jelen pillanatban kemény dolgokkal küzdök egzisztenciailag, nagy belső harcokat vívok, közben alakítgatom a dolgokat magam körül, és a szex meg szerelem most az utolsó, amire gondolok, egyszerűen most nem aktuális. Mégis nagyon szeretném őt, de nem most. De ő most meg találkozgat valaki mással, meg engem is áthív magához néha, amikor hol átmegyek beszélgetni, mikor jobb formámban vagyok, hol visszautasítom, mert nem akarok csak ülni a sarokban vagy panaszkodni. Nem tudom hogy irányítsam ezt, jelen pillanatban annyi a teendőm, hogy aludni sem tudok és a farkam se áll fel több hónapja, regenerálódásra van szükségem. Ismerem magam, és ha megkönnyebbülök meg beviszem a vitaminokat és alszok sokat, akkor álló farokkal ébredek, most még csak reggel se áll. Várhatok még, de lehet elszalasztom, viszont az ágyába se akarok befeküdni depisen, meg aludni lankadt farokkal.
2019. dec. 21. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kész vagy ugyan a szerelemre, de a lelki állapotod miatt nem vagy kész a kapcsolatra. Első feladat: tedd rendbe a lelki (anyagi?) dolgaidat.
2019. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2019. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, te magad írod, hogy létezik. Szóval igen, létezik, legalább egy esetet elismer a gyaki népe.
2019. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem is létezik. A cselekvés egy megoldás rá, csak ugye kattog az idő. Pl. hiába építesz egy szuper autót, ha a másik nem várja meg, és elmegy inkább vonattal vagy repülővel. Remélem az idő nekem fog dolgozni, és kivárják a törekvéseim. Egzisztenciálisan meg egy magasról zuhantam, és nem egyszerű az ilyet újraépíteni máshogyan, ahhoz hasonlítható, mint a némafilm, ahol megvolt a némafilm filmsztár, de jött a hangosfilm.
2019. dec. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!