Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar a nők egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a nők egy része már kész egzisztenciába beleülni?

Figyelt kérdés
Nem a kinézet az igazi akadály a párkereséskor, sőt az nem is akadály, mindenkihez van hasonló. Ha valaki tényleg párt szeretne az első akadály ott lesz, amikor a nő a családalapítási terveit kezdi el dédelgetni. Ezekben ugyanis általában egy álomvilág szerepel. Az nincsen bennük, hogy mind a ketten nagyon sokat dolgozunk, közösen elérünk célokat. A hangsúly a közösenen van, neki is dolgozni kellene, mielőtt a családalapításon gondolkozik. Én legalábbis biztosan nem fogok megszakadni azért, hogy neki jó legyen. A nőknek is dolgozniuk kell és pénzt keresniük!
2020. dec. 4. 20:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem eddig kb. ugyanannyi nálam jobb egzisztenciájú nővel volt dolgom, mint kevésbé jó egzisztenciájúval. Csak képtelenek vagytok a tényleges valóságot nézni, elvesztek a saját megideologizált fantáziáitokban.
2020. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

Ezt ma már írtam egy ehhez hasonló kérdéshez:

Én 27 voltam a férjem 26 volt mikor megismerkedtünk. Egy munkahelyen dolgozunk, 180 körüli a fizetése van mindkettőnknek, mindketten a szüleinknél laktunk akkor, egyikőnknek sem volt autója. Pár hónap után albérletbe költöztünk, és így is boldogok voltunk. Azóta már van közös autónk és igaz hitellel, de van közös saját házunk is. Le lehet pontozni, de én örülök, hogy minden közös és mindent együtt értünk el.

Szóval nem akar minden nő beleülni az egzisztenciába, ne általánosítsunk.

2020. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy? Luxus Vivien és hasonlók engem egyáltalán nem érdekel, nem velük kezdek. Az átlagos nőnek meg általában legalább ugyanannyi egzisztenciája megvan, mint nekem, ha nem több.
2020. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez a hozzáállás azt feltételezi, hogy otthon élsz a szülőkkel, akik a párnát is a popsid alá teszik, fel ne törje a kanapé a hátsódat.

Azt is, hogy te aztán nem dolgozol, se lazán, se keményen, magadért sem, másért még főleg, de a hangsúly a magadért semen van.

De me izgulj, ilyen hozzáállással a kutya sem fog a te ...khm... egzisztenciádba beleülni...

2020. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Jok ezek a kerdesek...ha kicsit atgondolod te belegondolsz, h miert van igy...

Ok, h kemenyen dolgoznatok mindketten, de ki tudja, h mikor ernetek arra a szintre, amit a no elfogadhatonak tart... jo par(tiz) ev is lehet akar...


Amugy meg ez pont olyan, h a pasik tobbsege sem akar ducibb/koverebb csajt es eleve a vekony/csinos/atlagosra megy. Pedig ennyi erovel kozosen is elkezdhetnenek dolgozni(edzeni+dietazni) a no testen... Sok pasi erre nem lenne hajlando, sot pasi fejeben megse fordul a parvalasztasnal...

2020. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%

5, habár én abszolút nem értek egyet a kérdezővel, mert szerintem ez nincs így, azért szerintem te is elég nagy hülyeséget írtál.

Az egisztencia kiépítése egy olyan dolog, amit az emberek többsége (aki nem született bele a jóba) 0-ról kezd, és hosszú idő alatt ér el.

Az egészséges test az pedig olyasmi, amit - néhány hormonális betegségben szenvedő embert kivéve - bármikor elérhetsz, és az alapvető önmagunkkal szembeni igényesség része.

Szóval ez egy nagyon rossz párhuzam volt.

2020. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Nyuszika. A nők is dolgoznak és pénzt keresnek. Te melyik bolygón élsz?
2020. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Sztem pedig az egzisztencia is "az alapvető önmagunkkal szembeni igényesség része"...


Ha a nokkel szemben elvaras, h jol nezzen ki, akkor a ferfiakkal szemben meg az elvaras, h legyen egzisztenciaja. A terhesseg vegen (jo esetben csak a vegen) es a szules utan ugyse tud dolgozni a no es csak joval kevesebb penzt fog kapni...

2020. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
36%

Úristen, néha úgy érzem, mintha ezen az oldalon senki sem tudna értelmezni egy egyszerű mondatot.

Igen, az egzisztencia is az alapvető igényesség része, de ahogyan leírtam, A NULLÁRÓL KELL FELÉPÍTENED, ami egy folyamat - viszont azt lehet látnia az életmódodból, hogy erre haladsz-e (megtakarítasz-e, értelmesen bánsz-e a pénzzel, stb.)

Tényleg nem érted, hogy ez miben különbözik az egészséges testalkattól, ami, hogyha egészségesen élsz, akkor alapvető dolog? Ha valaki túlsúlyos, az MÁR rosszul bánt a testével korábban (lehet, hogy azért, mert nem tanulta meg a szüleitől a megfelelő étkezés- és testkultúrát, de akkor is), és amiatt az.

Magyarázzam még?

2020. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#7 : Puszika, miért nem akarod jól érteni a kérdést? ;) Puszi!
2020. dec. 4. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!