Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hol ismerkedjek, ha neten túl nagy távolságban lévő embereket fogok ki csak?
Szerintem eleve az online ismerkedésnek a "kultúrája" is eléggé kezdetleges nálunk... Nincsen agyon marketingelve, illetve kliens oldalról sincs akkora "keletje". Szerintem!
Csak próbáljátok ki, ha van időtök/kedvetek... Nézzétek meg mondjuk tinderen/badoon egy random magyar közepes városból és állítsatok be mondjuk 40 Km-t! Úgy, hogy ne érintse Budapestet!
Ezt ismételjük meg mondjuk USA-ban egy hasonló lélekszámmal rendelkező városnál + 40 km kombó!
Lefogadom, hogy USA-ban többen lesznek felregelve/többen fognak előjönni! :)
Aztán lehet, rosszul gondolom. :)
En regen ugy csinaltam hogy beallitottam egy km hatart hogy pl 50kilometeren belul.
Az orszag deli reszen laktam, ahol kicsi a nepesseg de igy is akadt azert csaj a kozelben. Talalkoztam novel a szomszedos varosbol, voltak tobben akik kb fel oranyira lakott.
Nehany alkalommal talalkoztam valakivel aki 40km-re lakott tolem. Az nem volt messze, egyszer robogoval is elmentem.
Kesobb egyszerubb volt mikor lett autom. Siman atmentem egy kozelebbi varosba.
Elso baratnom tobb mint 100kmre lakott, na az nem volt egyszeru mire odaertem es akkor meg autom sem volt.
A felesegem meg a fold masik felen lakik de odakoltoztem hozza, ez mar kulon tortenet. :)
Ha nincs a kozelben senki akkor keress olyat aki kicsit messzebb van. Ha van autod akkor siman levezetsz 80-100km-t oda-vissza hogy talalkozz egy novel es eldontitek hogy van e ertelme, lehet e jovoje es 1 even belul osszetudtok koltozni.
Tavkapcsolat hosszu tavon nagyon rossz. Nem latod a masikat gyakran, joforman csak hetvegente, rosszabb esetben 3-4 hetente.
"Csak próbáljátok ki, ha van időtök/kedvetek... Nézzétek meg mondjuk tinderen/badoon egy random magyar közepes városból és állítsatok be mondjuk 40 Km-t! Úgy, hogy ne érintse Budapestet!
Ezt ismételjük meg mondjuk USA-ban egy hasonló lélekszámmal rendelkező városnál + 40 km kombó!
Lefogadom, hogy USA-ban többen lesznek felregelve/többen fognak előjönni! :)
Aztán lehet, rosszul gondolom. :)"
USAnak is vannak ritkan lakott reszei de gondolom te nem ezekre gondolsz hanem a jol ismert amerikai varosokra.
USAban ahol en elek sokkal tobb ember lakik. Csak az en varosom 100.000 lakosu, a kozelben egy felmllios varos es meg egy rakas 10-50 ezres varos.
Magyarorszagon pedig kis faluban laktam, a legnagyobb varos a kozelben kb 30-40 ezres volt. De mint irtam itt is vannak ritkan lakott reszek ahol nincs egyetem, nincs munka, a fiatalok elkoltoznek inkabb. Sot vannak olyan reszek ahol meg terero sincs es a legkozelebbi bolt fel ora.
Allitsatok be egy app-al kamu gps helyet, mintha ti usaban lennetek es a tinder azt fogja hinni hogy tenyleg ott vagytok. Probaljatok meg mennyi talalat lesz.
"normális háttérrel készítsenek képet (pl. valami park vagy ahhoz hasonló terület mindenütt van, nem kell a retkes, kupis szobát, konyhát, fürdőszobát mutogatni)"
Azér a 8-asnak is komoly baja van ám. Parkba menjen ki aztán vigyorogjon a telefonjába mire sikerül neki a szelfi. Mert aztán egyből kiábrándulsz ha otthon nyugiban fotóz ahol nem látja senki a szelfit, és kiderül nem új az a fürdő és kicsi a szoba, van benne holmi... Mert a koszt nyilván nem látod, csak hát juuuj, ez nem új, régi lakás és kicsi... Akkor nem is királylány. Ilyenek nem is érdemelnek párt, akinek nem az ember számít, hanem hogy legyen otthon egy fotó fal, nagy lakás, vagy hogy égesse magát a parkban a fotókkal.
Párommal 4eve vagyunk együtt.
Ő még falun lakott én Pesten 200km legalább volt közöttünk 1% héten 1szer találkoztunk 2 évig.
Szóval nem lehetetlen.
Aztán feljött koliba, már együtt élünk
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!