Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tényleg kizáró ok manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg kizáró ok manapság hogy 23 évesen még csak egy férfivel feküdtem le?

Figyelt kérdés

Pasik, tényleg mindenkinek kizáró ok ez? Egy olyan lány aki egy sráccal volt csak még nem lehet szenvedélyes?

Ezért utasított vissza egy pasi a randin és hagyott ott.. nagyon megbántott. Tényleg erre számítsak?



2020. nov. 16. 00:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem ez nem kizáró. Fordítva még elhinném, de ez tuti nem így történt.
2020. nov. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Noren1989 ***** válasza:
88%

Nem mindenkinek, de annak az egy faszinak biztos. Jobb így màr?


Amúgy jóval nagyobb az esély, hogy csak az önérzetedet akarta épp zúzni, mert nem érezte fölényben magàt abban a szent pillanatban.


Szerintem engedd el, tovàbbi szép, manipulàtoroktól mentes napot kívànok neked!

2020. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, nem ez a fontos.
2020. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Jó hülye pasi lehetett 🤔
2020. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Ez csak őt minősíti! Mondom ezt szűzként.

Legközelebb férfit keress és ne fiút.

20/L

2020. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
95%
Ez butasàg.Akinek ez kizàró ok, ő nem érdemel meg téged.
2020. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
3%
Aki szereti a szexet és belevaló nőt keres, annak ez hátrány. Ha minden nap úgy kell könyörögni neked mert ilyen kis nyámnyila vagy és nem vágysz a szexre akkor az unalmas egy idő után.
2020. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az hogy csak egy férfivel voltam miért jelenti azt hogy nyámnyila vagyok és nem vágyom a szexre? Egy férfivel nem lehet mindent ki próbálni? Szevedélyesnek (perverznek) lenni?
2020. nov. 16. 12:02
 19/28 anonim válasza:
85%

Egyébként első randin nem is kellett volna hogy szóba kerüljön talán.


Az pedig extrém, hogy randi közben ott is hagy és meg is mondja, hogy ezért. Még ha utána kulturáltan leépít akkor sincs rendben, de az legalább nem bunkó.


Egyébként nem tudom, hogy mi volt a baja tényleg. Lehet, hogy inkább más valami csak ezt nem akarta megmondani. Bár így talán még hülyébben jött ki mint ha az igazat mondta volna.

2020. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%

Tömören.


Végre egy normális lány, aki nem jön össze bárkivel csak azért, mert ciki/nem ciki orrba-szájba pasizni.


Nem ciki, szerelemből jöjj össze bárkivel és maradj meg ilyennek! Nálam nemhogy nem kizáró ok, de tetszik is.


30f

2020. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!