Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tényleg kizáró ok manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg kizáró ok manapság hogy 23 évesen még csak egy férfivel feküdtem le?

Figyelt kérdés

Pasik, tényleg mindenkinek kizáró ok ez? Egy olyan lány aki egy sráccal volt csak még nem lehet szenvedélyes?

Ezért utasított vissza egy pasi a randin és hagyott ott.. nagyon megbántott. Tényleg erre számítsak?



2020. nov. 16. 00:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Kapcsolathoz nem az. A pasi szexpartnert keresett.
2020. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
jobban jártál hogy ott hagyott :)
2020. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Nincs ezzel semmi gond. Sőt.. Bár csak nekem se lett volna több. Kicsit irigy vagyok, hogy nem volt több. Gondolom azért mert okos vagy és szerencséd is van hozzá.

Erre inkább legyél büszke akinek meg nem tetszik, tudja hogy hol az ajtó.

2020. nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Úristen miért lenne kizáró? Nőként kérdezem. Lehet le vagyok maradva vagy valami. 22 éves koromban voltam először sráccal, azóta is vele vagyok pedig már eltelt jópár év.
2020. nov. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Az egy tajbunkó volt, nem kár érte egy percig sem, aki emiatt faképnél hagyott. Mondom több kapcsolattal a hátam mögött, mert a párkapcsolatokban sok szerencsém az nem volt, max. annyi, hogy nem csesztem el éveket az életemből olyan emberre, akivel teljesen más a világképünk és úgy nem működnek a dolgok, ahogy vannak.
2020. nov. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Szánalmas volt az az ember aki ilyen jellegű ok miatt utasított vissza,szerintem ez csak egy gyors és egyszerű kifogás volt a részéről.

Én biztosan nem tettem volna ilyet,szerintem az a hapsi nem normális aki ilyen indokkal dob de hát ilyen ez a világ.

Ne szomorkodj annyi pasi van még a világon,nagyon sok esélyed van még,hidd el nekem.

Én azt biztosan tudom,nagyon fiatal,kedves,aranyos, szimpatikus és bomba nő vagy,ne hagyd magad és lépj tovább, sok sikert én hiszek benned.

22F

2020. nov. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
nem élted ki magad.. nem vagy biztos pont!
2020. nov. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem, közel sem. Nem is igazán olyan tényező ami számìtana.
2020. nov. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

A pasi aki otthagyott, éretlen volt és valószínű csak futó kapcsolatot, szexet keresett.

Első randin egyébként nekem férfiként eszembe se jutna ilyet kérdezni a nőtől, hogy hány szexuális kapcsolata volt...

2020. nov. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
65%
Számomra pasiként ez inkább szimpatikus mint taszító.
2020. nov. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!