Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakit zaklatnak, miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit zaklatnak, miért a férfi pártján van mindenki?

Figyelt kérdés

Még a saját családom is... Sőt segítették az 50-es családos férfit, hogy a közelembe kerüljön...


A felesége meg azt találta ki, én másztam rá és nekem tetszik a férje, mikor azért költöztek vidékre, mert Budapesten is fiatal lányokat zaklatott, mindenre képes. Követni, megfigyelni, anyámnak emaileket írogatni rólam hazugságokkal... Meg "büdös kis k...ni engem". Hetekig éjszaka az udvarunkban mászkált. Megfigyelt, követett, zaklatott....


Aztán ilyen esetben, ha hónapokig tartó pokol után, a saját anyám letagad mindent, nem adja oda a leveleket, az is megfordult a fejemben, hogy megölöm magam, még szólni merészel az ember, akkor téged csinálnak ki, meg azt állítják, én zaklatom....


2020. nov. 8. 09:04
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

#29


Egyébként erről beszélek, hogy ilyenkor az áldozatot hibáztatják, vagy állítják be bolondnak..


Az ugye semmit nem mond, hogy a csávó más lánnyal is csinálta.... A családom meg alapjáraton gázos, máskor sem álltak mellettem, na mindegy...


Mellesleg egyébként ez az alak már volt pszichiátrián, állítólag pont Lipótmezőn. 2017-ben költöztek le Budapestről, mert ott is több ilyen ügye volt. Én abban sem kételkedem, hogy feljelentés is volt ellene már...

2020. nov. 13. 11:56
 32/39 anonim ***** válasza:
53%

Egyik exem szociális munkás volt és több helyen aktivista, így elég jól belelátok ezekbe a dolgokba. Azóta már ő is szakmát váltott, mert szerintem belátta, hogy igazam volt és ő maga is kiégett és besokallt a sok idiótától.


Az, hogy aki ilyen esetekbe keveredik az szinte minden esetben több ÉVRE visszavezethető életvezetési probléma, az egy dolog.


Az is, hogy változni nem olyan egyszerű, hogy megnézünk egy Szabó Péter szemináriumot és holnaptól gazdagok és boldogok leszünk.


De mikor azt látod az emberen, hogy az egyik fele csak simán nem akar változni és sosem fog, mert valami mentális defekt nem engedi, de őket még sajnálod, a másik fele meg egyenesen hasznot húz a rendszerből és sajnáltatja önmagát, akkor te mit mondanál?


Kérdező!


Ha tényleg akarsz magadon segíteni, akkor írj rám és mondd el őszintén, részleteiben a kezdetektől fogva a helyzetet, ne ilyen összefüggéstelenül. És ne titkolj el semmit, mert azzal magadnak ártasz. És nem kell hozzá még ügyvédnek sem fizetned. És nem téged néznek hülyének. Na itt derül ki, hogy hajlandó vagy-e a teljes őszinteségre.

2020. nov. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
60%
A kérdező úgy tűnik nem akar segítséget. Legalábbis eddig még nem lépett velem kapcsolatba.
2020. nov. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de én se válaszolnék neked. Elég zaklatottan, kaotikusan fogalmazol, azt se tudni ki vagy, miért is osztana meg veked magánjellegű információkat, amiből esetleg felismerhető lenne?
2020. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Telefonoddal nem tudod rögzíteni a zaklatásokat? diktafon funkcióval felvehetnéd miket mond neked,csak ügyelj hogy te őrizd meg a hidegvéred közben. Gyűjts minél több ilyen egyértelmű bizonyítékot. A rágalmazásra is gyűjts,képernyő lementéseket. Ha ezek megvannak,és egyértelműek,akkor jelents fel,és kérj pénzbeni kártérítést pl a rágalmazásért.Aztán költözz el otthonról. Vagy valami ilyesmit próbálnék csinálni.
2020. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem értem miért írsz ki több kérdést ki erről pláne úgy higy általánosítasz? Elég lett volna egyet.

Nem értem miért nem mész a rendőrségre. De azt sem úgy kell higy először odamesz ehhez az emberhez és szólsz neki. Minek szólsz neki? Egyáltalán minek állsz szóba vele? Legfeljebb azt mondják hogy ez kevés infó. De akkor is megpróbáltad.

Az a legrosszabb ha nem teszel semmit hanem csak ide írogatsz.

Költözz el onnan.


42. Csak én nem értem hogy mit akarsz? Attól hogy az exem orvos vagy apám mozdonyvezető attól én még nem fogok érteni egyikhez sem. Tehát az exed szociális munkás volt. Innentől kezdve valamiért azt hiszed hogy pszichológust vagy nyomozót játszhatsz?

2020. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pasikat, mindigis másképpen fogják kezelni, mint a nőket sajnos ez van.
2020. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
55%

#35: Az túl egyszerű lenne, ahogy az is, hogy a megfelelő kategóriába (jogi) nyitni egy ilyen kérdést.


Ez az egész egy kamu trollkodás vagy tényleg mentálisan zavart a csaj.

2020. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%
mert a teremtés csúcsa a férfi
2020. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!