Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakit zaklatnak, miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit zaklatnak, miért a férfi pártján van mindenki?

Figyelt kérdés

Még a saját családom is... Sőt segítették az 50-es családos férfit, hogy a közelembe kerüljön...


A felesége meg azt találta ki, én másztam rá és nekem tetszik a férje, mikor azért költöztek vidékre, mert Budapesten is fiatal lányokat zaklatott, mindenre képes. Követni, megfigyelni, anyámnak emaileket írogatni rólam hazugságokkal... Meg "büdös kis k...ni engem". Hetekig éjszaka az udvarunkban mászkált. Megfigyelt, követett, zaklatott....


Aztán ilyen esetben, ha hónapokig tartó pokol után, a saját anyám letagad mindent, nem adja oda a leveleket, az is megfordult a fejemben, hogy megölöm magam, még szólni merészel az ember, akkor téged csinálnak ki, meg azt állítják, én zaklatom....


2020. nov. 8. 09:04
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

Sajnos Magyarországon semmit nem kapnak az ilyen visszaeső férgek...



Ez addig is elment, hogy kamu fiókokat hozott létre saját maga, hogy "én" zaklatom őt azokkal és írt egy posztot Facebookra is. Ott megy, hogy jelentsd fel, meg mik vannak, szegényem. Ilyeneknek áll a világ.


Az valóban igaz, hogy felhívtam, hogy beszéljük meg, hagyjon békén, de vagy fel sem vette, vagy bele sem szólt... De én zaklatom szegénykét...


Az a vicces, hogy kivülről normálisnak tűnik... Két éve találkoztam vele egyszer, mikor elmentem futni, akkor nekem nagyon rossz érzésem támadt. Utána anyám nyakára járt 2 évig, hogy én anorexiás vagyok, járasson engem hozzá (felnőtt vagyok)


A többi húzását, a durvákat, amiket július óta művel, nem írom ki... De sikerült elérnie, hogy mivel semmit nem tehetek, már nem látok kiútat ebből. Sajnos költözés sem megoldás, mert akkor sem hagyna békén...



23n

2020. nov. 8. 09:09
 2/39 anonim ***** válasza:
56%
Ez mindig is így volt. A férfiak gyengék felelősséget vállalni. Ha valami van, az mindig a nő hibája.
2020. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
Tettél ellene feljelentést zaklatásért a rendőrségen?
2020. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Nem, mivel anyámék a tanúk és náluk van minden bizonyíték... Illetve mikor megtusta, hogy felakarom jelenteni, még augusztusban, megfenyegetett... Ezért félek tőle.


Meg akartam vele beszélni rengetegszer, hogy mit akar, hagyjon békén...


A feleségével kár volt beszélni, hülye, mint a föld. Szerintem félrenéz, nem tudtam végső elkeseredésemben mit csinálni. Most ezt is felhozzák "zaklatásnak", hogy sírva beszéltem vele....


Most meg azt akarja beadni, hogy én zaklatom őt..... Eg ő az áldozat, mialatt továbbra is napi szinten zaklat....


Anyám továbhra sem áll mellém, ezért van ez. De arra sem képes, hogy a "barátjával" beszéljen, az használna...


Egy másik lányt is zaklatott innen a faluból, neki az anyjáék tudták leállítani...

2020. nov. 8. 09:41
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
A családod (vagy legalábbis anyukád) is elmebeteg.
2020. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
18%
mert te is itt hisztizel ezen egész oldalon keresztül, ahelyett, hogy letiltanád a fenébe.
2020. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Bocsi az elgépelésekért....


Az ilyen mocskok mindig megússzák....


A nőnek elé raktam a leveleit, meg megkérdeztem tőle, hogy mit akar, öljem meg magam, vagy hogy lehet tőle megszabadulni....


Bizonyítékok a anyáméknál, miközben ő fenyeget engem, hogy fel leszek jelentve zaklatásért....


Augusztus 7-én hívtam fel az ügyvédemet, hogy feljelentés előtt beszélek vele. Még aznap nagyon durván elkapott, rettegtem....

2020. nov. 8. 09:45
 8/39 A kérdező kommentje:
Sajnos letiltással semmire nem megyek, nem csak neten zaklat, hanem személyesen... Részleteket nem írok, nehogy abból is baj legyen... Jelenleg is írogatják neki facen, hogy jelentsen fel....
2020. nov. 8. 09:46
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarom megbántani az érzéseidet, de azzal nem leszel semmivel sem előrébb, ha egy ilyen fórumon rugózol azon ÁLTALÁNOSSÁGBAN, hogy ki és mit hogyan úsznak meg.


"Meg akartam vele beszélni rengetegszer, hogy mit akar, hagyjon békén..."


Ha valóban zaklató, és ráadásul félsz, illetve már "rettegsz" tőle, akkor teljesen észszerűtlen megpróbálni megbeszélni vele, hogy mit akar tőled.


Az egyetlen értelmes és célravezető dolog lenne elmenned a rendőrségre, és feljelentést tenni ellene zaklatásért.


"A nőnek elé raktam a leveleit, .."


Ne a feleségének mutogasd őket, hanem a rendőrségre vidd el őket. Feljelentést pedig akkor is tehetsz, ha nincs szemtanú, aki tanúskodna a zaklatási esetekről, vagy van, de nem vállalja ezt.

2020. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Az elején nem tudtam, hogy akár ölni is képes... Meg gondoltam meg lehet oldani normláis módon, tévedtem, senki sem azonnal rendőrségre megy. Utána meg féltem, mi több rettegtem tőle.


Alapjáraton falun nem veszik ezt komolyan, baráti alapon megy. Aztán kinek hisznek egy pszichológus családapának, vagy nekem... Akinek még a sajtá szülei sem állnak melléje. Bizonyítékok náluk vannak, bár azt tudom, hogy meg is nevezhetem őket. Viszont akkor még engem vettek volna elő anyámék, meg kaptak volna el... A saját anyám a szemembe hazudta, hogy nem is ismeri..

Pár hete idejött a házunkba, még engem szidnak azóta is, hogy nem jöttem ki hozzá....


Azzal valóban marha voltam, hogy egyszer is felhívtam. Meg minden...


Augusztusban mentem volna a rendőrségre, de nagyon-nagyon durvná megfenyegetett, kikészített...


Most meg kb. az van, ha én feljelentem, ő is megteszi, vagy megtette már. Még én húzom a rövidebbet...

2020. nov. 8. 10:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!