Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakit zaklatnak, miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit zaklatnak, miért a férfi pártján van mindenki?

Figyelt kérdés

Még a saját családom is... Sőt segítették az 50-es családos férfit, hogy a közelembe kerüljön...


A felesége meg azt találta ki, én másztam rá és nekem tetszik a férje, mikor azért költöztek vidékre, mert Budapesten is fiatal lányokat zaklatott, mindenre képes. Követni, megfigyelni, anyámnak emaileket írogatni rólam hazugságokkal... Meg "büdös kis k...ni engem". Hetekig éjszaka az udvarunkban mászkált. Megfigyelt, követett, zaklatott....


Aztán ilyen esetben, ha hónapokig tartó pokol után, a saját anyám letagad mindent, nem adja oda a leveleket, az is megfordult a fejemben, hogy megölöm magam, még szólni merészel az ember, akkor téged csinálnak ki, meg azt állítják, én zaklatom....


2020. nov. 8. 09:04
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Miért van, hogy az összes ilyen zaklatásos ügyben a nő is vastagon benne van, vagy alapból tényleg ő az agybeteg, csak letagad dolgokat?
2020. nov. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Ki van benne? Mert megszülettem?
2020. nov. 9. 08:51
 23/39 anonim ***** válasza:

Le tudják nyomozni, hogy honnan és kitől erednek a regisztrált kamuprofilok facen


Nem tudják, volt ilyen ügyem. az amcsik nem foglalkoznak ezzel és nem adnak ki infót facebook profilokról, ameddig gyilkosság nem történik. Csakis gyilkosság vagy emberrablás esetében kérhető info. Ezt egy rendőrtiszt ismerős mondta nekem tavaly.

2020. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel! Tök mindegy,hogy van-e bizonyíték, az ráér. Gondolom.


:D bizonyítékok (sok) nélkül nem lehet feljelentést tenni (kisebb dolguk is nagyobb a rendőrségen h a semmivel foglalkozzanak), sőt ha kiderül h hamis az, akkor még te kapsz büntetést.

2020. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a legközelebbi városba és ott tegyél feljelentést, ne a falusi Jancsi bácsinál.

Egyébként meg költözz el, már csak az anyád miatt is, mert ő is elmebeteg.

A férfi pszichopata, ez egyértelmű. Ne reagálj rá, ne hívogasd, inaktiváld a profiljaidat, stb. Ha nem kap tőled semmilyen reakciót, egyszer csak talán leáll, de addig biztos nem, amíg félrlmet lat rajtad, mert ez a célja. Nem tudni, meddig képes elmenni. Feljelentést érdemes tenni.

A pszichipatákra csak két dolog hat, az egyik ha rájuk van ijesztve a másik, ha nem kapnak semmi reakciót. Először próbáld neg a másodikat.

Mindenképp költözz el, nem fog utanad menni. Anyádnak se add meg a címedet vagy adjál fals címet neki, mert simán utánad küldi.

Próbálj férfi rokont/ismerőst keresni, aki komolyan vesz.

2020. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Egyébként egyik módszer sem vált be sajnos... Ha ráijesztettem, meg fel akartam jelenteni, halálosan megfenyegetett és kicsinál... Ha nem vettem róla tudomást, kiröhögtem, akkor meg azt akarja bemagyarázni, hogy én zaklatom...


Sajnos senki nincs, aki mellettem állna, sőt a családom sem, pont erre alapozott. Az a baj, hogy a költözés sem poció jelenleg, ez kicsit bonyolult... De anymá elöl is kb. megszökni lehetne, addig zsarnokoskodik felettem...

2020. nov. 11. 13:32
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd hogy mondja hogy te zaklatod. Hagyd rá. Ne állj vele szóba. Most úgyis otthon kell lenni. Dolgozz azon hogy elköltözhess. Vannak bentlakásos munkák, pl idős rokonra felügyelet. Nehéz, de kezdetnek jó.

A feljelentést érdemes megtenni. Nem baj ha nem foglaljoznak vele. Nyoma lesz. Ha veled valami történne, ő lenne az első akit elővennének és ezt ő is tudja. Jelezd a rendőrségen azt is hogy rettegsz.

2020. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Edesanyam tanar volt egy kis faluban. Jott az iskolaba dolgozni valami alak. Anyam megsejtette, hogy pedofil lehet a tag, de nem tudott mit csinalni. Otthon sirt nekunk, erre batyam elovette a telefonjat, felhivta a csavot es valami olyasmit mondott, hogy "Ha meg egyszer meglatlak a gyerekek kozeleben, halalra verlek." Meg azon a heten elment a csavo.
2020. nov. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
38%

Csak nekem van olyan érzésem, hogy a COVID miatt a Lipótmező bezárása óta eddig is nagyon kevés férőhelyet is tovább csökkentették a zárt osztályokon?


Olvassátok már végig a legelejétől mind a 3 oldalon a kérdező írását és úgy az egész írásképét, írásmódját.


Távolról még képzett klinikai szakpszichológus vagy pszichiáter szakorvos sem állíthat fel diagnózist, de első körben én paranoid skizofréniára, skizoaffektív zavarra tippelnék. Ez egyúttal megmagyarázná azt is, hogy a rokonok és a közeli ismerősök is miért nem bíznak meg a kérdezőben. Mert valószínűleg csak beképzeli a dolgokat vagy felnagyít/átértelmez olyasmiket, amik nincsenek ott.


Persze ezt lehet mondani a krimiken meg blikk bűnügyi rovaton szocializálódott internet népének...


A valóságban pont az ilyen tisztességes ember az, aki nagyon óvatos, mert oké, hogy Fidesz van, de azért nem Gothamben élünk, hogy ne bukjanak be akár Kaleta Gábort vagy Marton Lászlót vesszük. Ehhez képest egy falusi pszichológus egy hangya. És pont ő - mivel valószínűleg nem az ecserin vette a diplomáját - tudja is ezt nagyon jól magáról.


Úgyhogy nem fog sem a kertben járkálni, sem kamuprofilokat gyártani Facebookon, de még nyíltan fenyegetőzni sem vagy olyan szavakat használni, ami a bíróságon megáll.

2020. nov. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nagyon tévedsz. Igen vannak paranoid emberek. De ez nekem nem annak tűnik. Sajnos ismerek én is ilyen kamuprofilos elmebeteget, aki magát másnak kiadva ellehetetlenített embereket. Volt aki külföldre menekült töle. És olyan pszichopatát is ismerek sajnos aki így, egy ember ellen manipulálja a környezetét, teljesen hasonló módon, mint amit a kérdező leírt. Ő is köztiszteletben álló, családos személy. Az áldozatnak szinte senki se hisz, csak akivel ez a kóztiszteletben álló személy maga is elbánt. SAJNOS van ilyen.

Örülj addig amíg magad nem tapasztaltad meg

Igen, őrület. És igen, kár, hogy bezárták az intézeteket. De nem az az őrült, akit a környezete annak hisz. A manipuláció mesterei léteznek sajnos. Olyat is tudok, bár már csak az áldozatot ismertem, akit a saját anyja fals indokokkal elmegyógyintézetbe juttatott és begyógyszereztetett. Sajnos nem egyedi eset. Örülj, ha nem tapasztaltad.

2020. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!