Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakit zaklatnak, miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit zaklatnak, miért a férfi pártján van mindenki?

Figyelt kérdés

Még a saját családom is... Sőt segítették az 50-es családos férfit, hogy a közelembe kerüljön...


A felesége meg azt találta ki, én másztam rá és nekem tetszik a férje, mikor azért költöztek vidékre, mert Budapesten is fiatal lányokat zaklatott, mindenre képes. Követni, megfigyelni, anyámnak emaileket írogatni rólam hazugságokkal... Meg "büdös kis k...ni engem". Hetekig éjszaka az udvarunkban mászkált. Megfigyelt, követett, zaklatott....


Aztán ilyen esetben, ha hónapokig tartó pokol után, a saját anyám letagad mindent, nem adja oda a leveleket, az is megfordult a fejemben, hogy megölöm magam, még szólni merészel az ember, akkor téged csinálnak ki, meg azt állítják, én zaklatom....


2020. nov. 8. 09:04
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem te húznád a rövidebbet. Ő nemcsak zaklat, hanem rágalmaz is téged. Le tudják nyomozni, hogy honnan és kitől erednek a regisztrált kamuprofilok facen. Lépd meg a feljelentést! Ha gyáva vagy, és itt vergődsz, akkor esélyed sincs ebből kimászni. De ezt neked kell meglépned, mi itt az oldalon jogilag nem tehetjük meg helyetted.
2020. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Ha a saját ányam mellém áll, meg nem úszítja rám ezt az alakot, meg sem történt volna, vagy vége lenne... Nem is értem... Miattuk nem mertem feljelentést sem tenni.


Ez egy mocskos szemétláda, megfenyegetett életveszélyesen, ha beszélni merek, vagy feljelentem...


Fel nem fogom, hogy mi visz rá valakit, aztán most még ő sajnáltatja magát, mint az ilyen rothadékok többsége....

2020. nov. 8. 12:35
 13/39 anonim ***** válasza:
66%
Velem már többször előfordult hasonló, sokszor szemtanúk is voltak de sajnos mindig férfiak akik vagy teljesen érzéketlenek voltak a problémám iránt vagy még engem hibáztattak a történtekért. Így mindegyik esetet megúszták az illetékesek mert nem állt mellém senki. Egy-két ilyen eset után az ember elkezdi megutálni a férfiakat.
2020. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó... Kezdem elhinni, hogy nem mindegyik egy rothadék....


Amúgy csak tudod mi bánt, hogy a saját anyám nem állt mellém... Sőt mi több, ő hozta rám ezt az alakot, de ha már így is alakult, legalább most állna mellém, és végre vége lenne... Ha más nem, a saját anyád...


Erre azt is letagadja, hogy ismeri. Mint mindent, ezt is a szüleimnek köszönhetem. Pedig simná akár börtönbe is mehetett volna, de nekem csak az kell, hogy végre leszálljon rólam...


Mondjuk neki tök oké volt, hogy két évig arról beszélgettek, hogy "miért nem kellek a lányának, meg tudta hogy felesegém van." Ja meg azért vagyok anorexiás, mert az is egy tünete, mert nem viszonoztam a szexuális érdeklődését....

2020. nov. 8. 13:22
 15/39 anonim ***** válasza:
45%

#14

Ezek mindig tudják hogy kit lehet zaklatni és úgy hogy megússzák. Nem tudok mást mondani csak azt hogy maradj erős majd megoldódik ez szépen magától.

2020. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Ezt várom 4 hónapja sajnos.



Egyébként tényleg tudják, meg felmérte, hogy anyám egy egysejtű, aki azért elárulja a lnáyát, mert beköpött rólam egy-két dolgot...

2020. nov. 8. 13:45
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb amit tehetsz, hogy hagyod neki, hogy megfélemlítsen. Biztos ijesztő meg minden, de pont ez a célja a fenyegetőzéssel, hogy eltántorítson a feljelentéstől vagy bármilyen érdemi lépéstől.

Jelentsd fel! Ha nem lesz belőle semmi, akkor is nyoma marad a rendőrségen, hogy volt ilyen ügye, így ha legközelebb is próbálkozik valamivel, megint mehetsz feljelenteni. Egyszer csak lebukik...

Ja, és ha látod, hogy ott ólálkodik a környéketeken, akkor telót elő, és készíts róla saját felvételeket, ha fenyegetőzik, akkor pedig hangfelvétel. Ne hagy magad!

2020. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
3%
13 Én ezért nem tartok pasit. Maximum akkor szerzek egyet, ha megunom a kezem. Olyankor jól jönnek ezek a két lábon járó vibrátorok. Mert másra nem jók. Még mosógépet szerelni sem tudnak rendesen. Legfeljebb a saját rozoga tragacsukat bütykölgetik hobbiból, de a házban nem tudnak megcsinálni semmit.
2020. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Mindegyik egy mocskos rothadék...


Csak tudod ennyire még nem sok emberrel cseszett ki a saját anyja...


Fogalmam sincs, ez mire jó...


Ne haragudhatok, de sajnos a rendőrség ezt nem veszi komolyan, de ez is nagyon súlyos... Még ő fenyegetőzik...

2020. nov. 8. 16:48
 20/39 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel! Tök mindegy,hogy van-e bizonyíték, az ráér. Gondolom.
2020. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!