Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 éves kutatásunk eredménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kutatásunk eredménye az, hogy 100 nőből 100 pénzéhes. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

A sztori az alábbi: én és az egypetéjű ikertestvérem (mint két tojás, mindketten 30/F) nagyjából két éve eldöntöttük hogy letesztelünk nőket és randizgatunk velük, amíg el nem érjük a 100-at. A kórosztály 20-40 közötti volt, és szándékosan merítettünk minden rétegből: értsd ezalatt azt hogy nem csak a szép arcú modell külsejű, hanem átlagos vagy rondább nőkből is.

Rólunk tudni kell az alábbiakat:

-milliárdosok vagyunk, azt bevallom - még mielőtt itt elkezdenének sokan hitetlenkedni - hogy nem önerőből hanem beleszülettünk

- nem nagyképűségből, de külsőre amolyan adoniszok vagyunk: 190 cm, kigyúrt test, vonzó kisugárzás és személyiség. A csajozással sosem volt gondunk, hogy finoman fogalmazzak.

Éppen ezért eljátszottuk hogy az egyikünk egy betanított gyári munkás, és mindig ő kezdett el randizni a nőkkel. Amikor az illetők megtudták hogy van egy szupergazdag tükörképe, kis idő múlva mind nála kötöttek ki. Tehát a tesómnál vagy éppen nálam, mikor melyikünk játszotta a szegényebbet. Meglátták hogy a másikunk milyen házban, luxus sportkocsikkal, milyen jól él, mind a 100-an átpártoltak, függetlenül attól hogy eleinte hogy sikerültek a randik. Mert hozzátenném addig minden rendben volt, amíg fel nem bukkant a "vagyonos tükörkép". Vélemények? Szerintem ez elég frusztráló hogy a női nem ilyen.



2020. nov. 2. 17:40
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, te mindössze egy unatkozó incel fiúka vagy, semmi több.

Egyedül azt hiszem el, hogy iker vagy (de csak azért, mert egy ember egyedül nem lehet ennyire h...e.)

2020. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
97%
Keressetek fiúkat a tesóddal, ők biztos nem pénzéhesek, hajrá!
2020. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

#21

Aki Adonisz, nem tesztelgeti a nőket, mert tudja, hogy neki a külsejére buknak.

- Aki csóró Adonisz és nem akar komolyat az lehet, de nekem gazdag adoniszként elvárásom hogy különösebben ne érdekelje a vagyonom. Ha ilyen hülye lennék a végén még simán kisemmiznének pár év után

Én eleve a következőkre szűrök: intelligencia, kulturáltság, humor, stílus.

- Csak úgy mint én, plusz még elvárom, hogy ne legyen egy kislány akit el kell tartanom. Még így is alacsony a léc, mert csak gazdag nők közül is válogathatnék.

Ne sírj azon hogy nem a belső érték kell a nőknek mert a. te is a seggüket nézed és b. úgysincs neked sok belső értéked.

- A nők is nézik a külsőt, de nekik 2:1 mert ők még az anyagiakat is. Ami sokkal gázabb, mint a férfiak esetében mert ők "csak" a külsőt, ami még természetes, hiszen kell a fizikai vonzalom egy kapcsolatban.

2020. nov. 2. 18:56
 24/47 A kérdező kommentje:

#24

Sajnos nem vagyunk melegek, de akkor biztos jobban járnánk az tény.

2020. nov. 2. 18:56
 25/47 anonim ***** válasza:
92%

"És ilyenkor már elvárjuk mi is, hogy a nő aki a társunk lesz, ne egy életképtelen, rajtunk élősködő csóró legyen."


Női intuícióm azt súgja, hogy egy jól felépített kamu történetet kerekítettél ide, hogy a nők ekézése közben kiadd a feszkót magadból.


De jó, legyünk jóhiszeműek, és tegyük fel, hogy igazat mondasz. Ebben az esetben szerintem érdemes lenne őszintén magadba nézned, és elgondolkoznod azon, hogy mi az benned, illetve bennetek, amivel 100-ból 100 nő, akivel képesek vagytok megismerkedni, a te szavaidat idézve "életképtelen, rajtatok élősködő csóró", és 30 éves férfi létetekre, állítólagos hatalmas örökölt vagyonotok, jólétetek ellenére miért vagytok totálisan képtelenek értelmes, tanulmányait, szakmáját vagy hivatását tekintve legalább átlagosan sikeres, és minimum egy a saját korosztályára jellemző átlagos egzisztenciát és főként emberi, lelki értékeket felmutatni képes nőt találni, ilyet magatokhoz vonzani, ilyen nővel akár futó kalandot, akár tartós kapcsolatot kialakítani.

2020. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

25.

Kedves kérdező, ez a cikk akkor neked íródott, ha el akarod kerülni a pénzéhes nőket:


[link]

2020. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
87%
Álmodik a nyomor.....
2020. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
97%

#25 Ügyesen kikerülted azt a tényt, hogy mivel egy felszínes gyökér vagy, csak felszínes libákat vonzol be, illetve ezek is a neked valók. Én a társkeresőn messzire elkerülöm az ilyen tetovált, kigyúrt, órával, autóval pózoló és egyéb alakokat. Nem is botlok bele barmokba, legfeljebb unalmas alakokba, de akkor lapozok.

Sosem vártam el anyagilag jobb helyzetet a sajátomnál, sőt, azt sem várom el. Nekem saját három szobás lakásom van Budapesten, nyilván nem várom ezt el egy korban hozzám illő férfitől, aki valószínűleg elvált és vagy albérletben lakik vagy az anyjáéknál.

És rengeteg ilyen nő van mint én. De velünk ugye nem tudnál reprezentálni, meg olyan ostoba vagy, hogy nem is állnánk veled szóba. Egyszerűen csak elkerülöd a normális nőket. Sosem lesz reprezentatív a felmérésed, mert mindig csak a hasonló stílusú és értékrendű nők között kutatsz. Ez olyan, minta egy iskolában megállapítanád, hogy vazze, itt minden nő tanár. (Leszámítva a takarítót, de ő ugye nem számít, mert öreg vagy valami ilyesmi).

2020. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

#25

Épp te vagy az ostoba, ha nem sikerült értelmezned a sztorit.


- Én a társkeresőn messzire elkerülöm az ilyen tetovált, kigyúrt, órával, autóval pózoló és egyéb alakokat.

Mivel mi is ezek női verzióit, ezért az egyikünk, akivel először randiztak a nők, direkt átlagosnak adta ki magát. Majd pár randi után jött a képbe a gazdag tükörkép. És az összes nő őt választotta, aki elsőre normálisnak és átlagosnak tűnt még az is. Leesett már hogy eleinte pont hogy nem a felszínes, drága szarokkal való pózolást erőltettük?

2020. nov. 2. 19:25
 30/47 A kérdező kommentje:
* #30
2020. nov. 2. 19:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!