Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a csóró pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csóró pasik nyafognak azon, h a nők pénzéhesek?

Figyelt kérdés
Ha jól kereső pasitól kérek valamit azonnal megveszi nekem...

2020. okt. 11. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Miért érdekelnek téged a csóró pasik?


Ha igaz lenne a kérdésed akkor nem ezen kattognál. Szóval ez is csak egy szimpla provokáció.

2020. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Jól keresek de soha nem vennék neked semmit
2020. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Provokatív kérdés.
2020. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

A legjobb barátom 27 éves, közel nettó 500 ezret keres informatikusként, van 7 millió ft megtakarítása, 2 millió forintos motorja, 1 millió forintos macbookja, iphone X-e és őszerinte is sok nő pénzéhes.


Én pénzügyesként mögötte kullogok 4 millió megtakarítással és alacsonyabb fizetéssel (igaz egyszer viszonylag sokat fogok örökölni, ő meg semmit), de szerintem is sok nő pénzéhes.


Még 27 évesen nyilván nem vagyunk a gazdagságunk csúcsán, de jó felé tartunk és szerintünk sok nő pénzéhes.

2020. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
4-es álmodozzál!
2020. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Sok ember nincs tisztában azzal, hogy mindenhez pénz kell. Ettől még nem lesz senki pénzéhes. Nyilván egy rosszabb anyagi helyzetű ember jobban szívja a fogát egy alap programra is, mint az, akinek átlagos az anyagi helyzete vagy nem viszi túlzásba a randikat... Nekem nem ügy 3000 ft, bármikor meg tudnám hívni egy barátomat is ennyiért, főleg hogy hetente talán egyszer vagy kétszer modulok ki. Más pedig be akarta hajtani rajtam az 500 forintos kávét és sétáltatott a fagyban, amíg meg nem hívtam kávéra, mert ő sajnálta rá a pénzt és így akarta elkerülni.


Ugyanez a helyzet az együttélés során is az anyagiakkal... Van, aki azt mondja, menjek a búsba, ha szeretnék nyaralni vagy új kocsit venni egy éven belül. Más azt mondja, oké, akkor arra gyűjtünk, hiszen az egy reális cél...

2020. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam hogy öt perc múlva odaérek, ezért nem kell félóránként hívogatni" - na ez kb. ekkora ellentmondást tartalmazó kérdés volt.

Ja amúgy, inkább legyek csóró mint a pénzemért szeressenek.

2020. okt. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Mit vegyek neked?
2020. okt. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező: miért kell reklámozni a 21. századi budapesti proli, műveletlen, rongyrázó gondolkodást? Semmi értelme. Te most elmondtad magadról, hogy csak egy termék vagy a szupermarketben. 34N.

A szüleiddel kell ezt megbeszélni, hogy örüljenek a szép nevelésük eredményének :).

2020. okt. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Jól kereső férfi vagyok, nem nyafogok, hogy a nők pénzéhesek, de azonnal pattintom őket, ha "kérnek valamit, hogy vegyem meg".


Nekem társ kell, nem fizetős.

2020. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!