Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 éves kutatásunk eredménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kutatásunk eredménye az, hogy 100 nőből 100 pénzéhes. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

A sztori az alábbi: én és az egypetéjű ikertestvérem (mint két tojás, mindketten 30/F) nagyjából két éve eldöntöttük hogy letesztelünk nőket és randizgatunk velük, amíg el nem érjük a 100-at. A kórosztály 20-40 közötti volt, és szándékosan merítettünk minden rétegből: értsd ezalatt azt hogy nem csak a szép arcú modell külsejű, hanem átlagos vagy rondább nőkből is.

Rólunk tudni kell az alábbiakat:

-milliárdosok vagyunk, azt bevallom - még mielőtt itt elkezdenének sokan hitetlenkedni - hogy nem önerőből hanem beleszülettünk

- nem nagyképűségből, de külsőre amolyan adoniszok vagyunk: 190 cm, kigyúrt test, vonzó kisugárzás és személyiség. A csajozással sosem volt gondunk, hogy finoman fogalmazzak.

Éppen ezért eljátszottuk hogy az egyikünk egy betanított gyári munkás, és mindig ő kezdett el randizni a nőkkel. Amikor az illetők megtudták hogy van egy szupergazdag tükörképe, kis idő múlva mind nála kötöttek ki. Tehát a tesómnál vagy éppen nálam, mikor melyikünk játszotta a szegényebbet. Meglátták hogy a másikunk milyen házban, luxus sportkocsikkal, milyen jól él, mind a 100-an átpártoltak, függetlenül attól hogy eleinte hogy sikerültek a randik. Mert hozzátenném addig minden rendben volt, amíg fel nem bukkant a "vagyonos tükörkép". Vélemények? Szerintem ez elég frusztráló hogy a női nem ilyen.



2020. nov. 2. 17:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
77%

#9 Nem, nem válaszották volna feltétlen, mert ez egy sok tényezős egyenlet. Ha két tojás vagytok, de az egyikőtöknek még pénze is van, akkor egyértelmű a döntés.

Ha a gyári munkás Brad Pitt és a Schmuck Andor között kell választani az már nehezebb. Ott komoly megalkuvás kell, hogy a Schmuck Andor szottyadt golyóit nyalogasd egész héten. Nem feltétlen jobb élet. Sőt, bizonyos szempontból jóval szánakoztatóbb.

2020. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
83%
Timire volt ez utalás?
2020. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
73%
#12 Nem. [link]
2020. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Ha két tojás vagytok, de az egyikőtöknek még pénze is van, akkor egyértelmű a döntés.

Elég baj, hogy az ilyen egyértelmű. Nők válasza is érdekelne, meglepő módon nem igen válaszolgatnak, biztos magukra ismertek.

2020. nov. 2. 18:08
 15/47 anonim ***** válasza:
88%

jajj a tegnapi ebédet is visszaböffentettem mikor a képet megnyitottam.

Ilyet ne mutogassál mert sokan rosszat fognak álmodni.

2020. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

14. De túl nagyok voltak a különbségek. Mi ez, hogy gyári munkás vs milliárdos? Ez így semmit nem mond meg.


Ha az lett volna a különbség, hogy az egyik gyári munkás és keres 150 ezret, a másik meg mondjuk középvezető és keres 500 ezret (vidéken), és ott átpártolnak a nők, az figyelemre méltóbb lett volna.

De ez így most? Ezen senki nem lepődik meg, hogy egy milliárdost választottak egy gyári munkás helyett. Ha párszázezer forintért mentek volna át, arra már lehetne ízesebb jelzőket használni, mert az egy való életbeli példa lett volna, amit sok ember át tud érezni. De milliárdosokat nem ismer minden ember.

2020. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolat érdekek nélküli életképes nőkkel? A milliárdos burokban túl nagyok voltak az elvárásaim. Továbbra is csak használom és cserélgetem őket.
2020. nov. 2. 18:37
 18/47 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem gyere össze az ikertestvéreddel (aki a jobb kezezedet képviseli, vagy a balt?), titeket más nem érdemel meg
2020. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
98%

Drága szívem! Az van, hogy ez egy kamu kérdés. De tegyük fel, hogy igaz, mert jó napom van.

Eleve egy ilyen lelki, szellemi topronggyal mint te (ohpardon, ti) szóba sem áll intelligens nő. Tesztelgeted a nőket? Kórosztály? Covidra tesztelsz, vagy mi a fene?

Szóval az egész szituáció nem valós. Aki Adonisz, nem tesztelgeti a nőket, mert tudja, hogy neki a külsejére buknak. Nyilván belsőre rohadsz (rohadtok mindketten) semmi értékes nincs bennetek, tehát a pénz nálatok igenis számít.

Én eleve a következőkre szűrök: intelligencia, kulturáltság, humor, stílus. Nem kell veled találkoznom, már a kérdésedből tudom, hogy ebből neked nem sok van. Én évekig voltam halálosan szerelmes egy csóró tanárba, akit soha senkiért nem cseréltem volna el. Persze te erre sértetten mondhatod, hogy én sem kellenék neked, mert biztosan nem vagyok top kategóriás nő. Tényleg nem vagyok, de én is nő vagyok. Ne sírj azon hogy nem a belső érték kell a nőknek mert a. te is a seggüket nézed és b. úgysincs neked sok belső értéked. A hozzád hasonló felszínes emberek azt vonzzák be, amilyenek: a felszínes nőket.

További jó hazudozást.

2020. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
81%

#18 Nem azok. Ha én milliárdos lennék és azt szeretném, hogy olyan nő legyen velem akit nem ez érdekel, akkor elég lenne ha vennék egy 1 szobás panellakást és oda vinném fel a csajokat.

Aztán akivel alakul azzal együtt élhetnénk ott egy ideig és én csak eljárnék dolgozni onnan egy H astrával. Ez egy jó szűrő lenne.

Ha nagyon kisérteni akarod a sorsot, akkor miután kialakult egy szorosabb kapcsolat, esetleg szerelem utána lehet jönni a csiliárdos ikertesóval, de nem az első pár randi után.

2020. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!