Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 éves kutatásunk eredménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kutatásunk eredménye az, hogy 100 nőből 100 pénzéhes. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

A sztori az alábbi: én és az egypetéjű ikertestvérem (mint két tojás, mindketten 30/F) nagyjából két éve eldöntöttük hogy letesztelünk nőket és randizgatunk velük, amíg el nem érjük a 100-at. A kórosztály 20-40 közötti volt, és szándékosan merítettünk minden rétegből: értsd ezalatt azt hogy nem csak a szép arcú modell külsejű, hanem átlagos vagy rondább nőkből is.

Rólunk tudni kell az alábbiakat:

-milliárdosok vagyunk, azt bevallom - még mielőtt itt elkezdenének sokan hitetlenkedni - hogy nem önerőből hanem beleszülettünk

- nem nagyképűségből, de külsőre amolyan adoniszok vagyunk: 190 cm, kigyúrt test, vonzó kisugárzás és személyiség. A csajozással sosem volt gondunk, hogy finoman fogalmazzak.

Éppen ezért eljátszottuk hogy az egyikünk egy betanított gyári munkás, és mindig ő kezdett el randizni a nőkkel. Amikor az illetők megtudták hogy van egy szupergazdag tükörképe, kis idő múlva mind nála kötöttek ki. Tehát a tesómnál vagy éppen nálam, mikor melyikünk játszotta a szegényebbet. Meglátták hogy a másikunk milyen házban, luxus sportkocsikkal, milyen jól él, mind a 100-an átpártoltak, függetlenül attól hogy eleinte hogy sikerültek a randik. Mert hozzátenném addig minden rendben volt, amíg fel nem bukkant a "vagyonos tükörkép". Vélemények? Szerintem ez elég frusztráló hogy a női nem ilyen.



2020. nov. 2. 17:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%

Szia

Én bontom a sört meg kekszet este van híradó mellé jó lesz olvasgatni ahogy majd a férfigyülölők és nőgyülölők összecsapnak.

Neked is adok egy kekszet fene a kis buksidat a provokatív gyülöletkeltő kérdésedért.

De hogy válaszoljak is sokat örököltem családi ingóság és ingatlan.Tényleg erre buknak a nők több évtized alatt én is ezt figyeltem meg.

De ki is használom hogy van pénzem ha egy lány attól esik hasra hogy 44 évesen egy Audi A8-ból szállok ki és akkor már mindent szabad hát hajrá.

2020. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%
Napi kamu megvót, köszönjük szépen.
2020. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Balázska unatkozik. 😀
2020. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
93%

Férfiként írom, hogy azt is próbáljátok el egyszer, hogy egy helyes lány összejön egy pasival, de a lánynak van egy gyönyörű szép lány testvére, aki még nála is sokkal szebb. A sokkal szebb, gyönyörű lány ráhajt a lánytestvére pasijára és mondja neki, hogy lefekszik vele titokban. Nézzétek meg, hogy hány férfi mondaná erre az ajánlatra, hogy igen. A legeslegtöbb. Talán én is.


Akkor ennyi erővel meg minden férfi egy szemétláda? Na ez a fenti ugyanilyen való életben soha meg nem történő körülmény, mint ez, hogy egy nőnek választani kell 2 klón közül és az egyik gyári munkás, a másik pedig milliárdos.

2020. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Akkor miért a férfiaknál összpontosul a pénz és a hatalom az egész világon?
2020. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

#4

Igen a férfiak ebből a szempontból szemétládák, de ez a nőkre is igaz. Ők is a jobb képű srácokat favorizálják (mint minket), de ők még az anyagiasságot is túlságosan nézik, tehát 2:1 a nők javára. És szerintem a kettő közül a pénzéhség sokkal gázabb, mert tényleg kell hogy az embert vonzza a külső, de ez az anyagiasság elég ciki. Ergo azt elvileg egy nő is megtudja teremteni magának.

2020. nov. 2. 17:55
 7/47 anonim ***** válasza:
35%

Ez alá a kérdés alá beírni, hogy kamu egyfajta szellemi igénytelenség.

Vegyétek légyszíves komolyan. :D


A jobb élet reményében pártoltak át a másikhoz, nem azért mert pénzéhesek. Úgy gondolták, hogy benne van egy olyan élet lehetősége, ami nekik különben nem adatna meg. Ha erre a lehetőségre egyértelmű jeleket is adtatok, akkor tulajdonképpen érthető a dolog.

Ki nem választaná a jobb életet, ha módjában állna?

2020. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
86%
Felismerhető a nőszerető stílusod, legközelebb találj ki valami hihetőbbet. A milliárdos adoniszok élik vígan playboy életüket, magasról tesznek rá ki utazik a pénzre, ki nem csak a csórik akadnak ki, számolgatnak hogy milyen autó kell a csajozáshoz, hány ezret kell keresni hogy barátnője legyen, a gazdagnak ez nem jelent problémát sem dilemmát. Nem kötelező barátnőzni, nősülni. Ha sajnálod a pénzt a nőkre kerüld őket messzire, ennyike.
2020. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

#7

És nem elég gáz tárgyként kezelni a férfiakat? A jobb élet reményében válogatni a férfiak között, főleg ha egymás tükörképei? Elvileg egy nő is ugyanúgy lehet gazdag mint egy férfi. Mészáros Lőrinc még nálunk is gazdagabb, ha őt is bevettük volna a buliba, akkor mind a 100 nála köt ki?

2020. nov. 2. 18:01
 10/47 A kérdező kommentje:

#8

Nyugi mi is vígan éljük a playboy életünket, de az 1000. nő után azért lehetne valami komoly is. És ilyenkor már elvárjuk mi is, hogy a nő aki a társunk lesz, ne egy életképtelen, rajtunk élősködő csóró legyen. Biztos vannak olyan gazdagok akiket ez nem zavar (eddig minket se nagyon) de azok elég lelki szegények lehetnek.

2020. nov. 2. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!