Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Elfogadnátok pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elfogadnátok pasinak olyan férfit mint Curtis aki sok mindenben nagyon felelőtlen tud lenni de mellette jóképű és sok a pénze?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

KisSzéki meg a sok penz? lol :D

Ahhoz kisse (sokkal) jobban kellett volna focizni, manapsag azokhoz vagjak a sok zset, akkor talan lenne penze. (Ha el nem b*szta volna azt is.)

2020. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem. Az életvitelével nem tudok azonosulni. Plusz gyereke van, nálam ez kizáró tényező. A jóképűség meg relatív, nekem pont nem jön be egy kicsit se.
2020. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
behát
2020. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Curtis pont nem jókèpű. Felelőtlen, drogos pasikkal nem kezdek. Mindegy mennyi pénze van.
2020. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kéne a francnak. Nagyra nőtt hülyegyerek, akire semmilyen szinten nem lehet számítani. Igazi álompasi... Ja, nem, bocs, az ilyenre én spec nem igazán tudok férfiként nézni.
2020. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, kinőttem már ebből a kategóriából.

Szerintem a jóképű/megbizhatatlan típus csak addig felvallalhato amig nem élsz "felnőtt életet". Szval gimiben, vagy akár egyetemen tök normális belezúgni egy ilyenbe, de utána már nagyon gyerekes ez a kategória.


Amúgy erről a curtisről beszélsz?

[link]

Csak mert aligha hívnám jóképűnek.

2020. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szabályosan rosszul vagytok attól a nyomorulttól.
2020. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vagyok* még írni se tudok ha arról a szánalomkupacról kell véleményt alkotni 😆
2020. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mondom, hogy Curtis egy személyben pont azokat a tulajdonságokat

és jellemvonásokat testesíti meg, amiktől a hideg kiráz... sem külsőre, sem viselkedére, sem SEHOGY nem tetszik. Soha nem kapna esélyt, egy hozzá hasonló. ÉS őszintén nem is értem, hogy lehet egy ilyen férfira felnézni...

2020. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem arcra sem tetszik Curtis, sztem még csak nem is jóképű, ami a közízlést illeti. Stílusra nagyon nem jön be, ezért nem jönnék vele össze - és ezen a pénz nem változtat semmit.
2020. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!