Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány ez a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány ez a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tipikus csaj, nem járok kozmetikushoz, körmöshöz, szoláriumba, fodrászhoz is csak èvi 1-szer, ruhákat sem veszek csak nagyon ritkán, feleannyi ruhám sincs, mint egy átlagos lánynak, untat a shoppingolás. Igénytelen nem vagyok, az alapvető higiéniára ügyelek. Viszont sokkal jobban lekötnek az autók, ez az egyik hobbim és szenvedélyem. 17 éves korom óta (10 éve) van jogsim, azóta tart ez. Egy fárasztó nap vègi kocsikázás teljesen lenyugtat. Jelenleg 2 autóm van, egyik hétköznapi, munkába járós, a másikat csak alkalmakkor használom, de mindig újíttatok rajtuk, szóval a pénzem nem szépségápolásra és ruhákra, habem inkább az autóimra költöm.
2020. okt. 26. 16:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem lenne hátrány. De nekem nincs jogsim férfiként 30 év felett sem, más dolgokat szeretek. A kérdés, hogy te mennyire fogadnád el, ha a férfinak nincsenek meg az általad felsoroltak.
2020. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nahhh, tessék menni csajbuliba, barátnős estére, és irány a csajokkal pasizni. Nem hinném, hogy meghátrálna egyetlen egy pasi is, amiért van jogsid és kettő kocsid. Hajrá!
2020. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Jogsi alapvető dolog, számos esetben szükség lehet az autó használatára.
2020. okt. 26. 18:27
 24/34 anonim ***** válasza:
59%

Semmi gond..., nem harminc éves az autóm, csak húsz, s nagyon félnék, hogy tíz év múlva elhagynál.

😂

2020. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Olvasd vissza miért írtam a 30 èves autót! Nem hagynék el senkit az autója kora miatt, ekkora marhaságot...
2020. okt. 26. 18:32
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
23: Lehet, de nem mindenkinek van érzéke a megszerzéséhez. Ez nem függ IQ-tól, diplomától, semmitől. Ez érzék. Mint ahogy könnyen megtanulsz e szépen rajzolni, vagy sem. Nekem nem volt érzékem a vezetéshez (sokszor nekifutottam a jogsiszerzésnek, nem ment)
2020. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor te tuti nem Bp belső kerületeiben laksz (ahol az összes fajta bolt fele a szánkban, másik fele a fenekünkben van, viszont parkolóhelyet találni durva kihívás)hanem valami kisvárosban ahol tej kenyér hírlapnál extrém cucchoz utazni kell, és ha nincs kocsid marad a távolsági busz.
2020. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Jó oktatót kell kifogni, ha újból nekifutnál és érdekel egy olyan, akivel nagyon pozitív tapasztalataim voltak annó, akkor írj privátot és megírom a nevét, elérhetőségét. Budapesten lakom egy külső kerületben, Auchan, Tesco,IKEA stb. nincs minden kerületben. Az ott vett termékeket nem lehet kézben hazavinni 1-2 szatyorban nagybevásárlás esetén.
2020. okt. 26. 18:36
 29/34 anonim ***** válasza:

Akkor az én korom miatt...

😂

2020. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nem apukám korabeliekkel vagy idősebbekkel szeretnék ismerkedni, hanem a korosztályommal. Nem írtad le hány éves vagy, így érdemben erre nem tudok mit írni.
2020. okt. 26. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!