Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány ez a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány ez a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tipikus csaj, nem járok kozmetikushoz, körmöshöz, szoláriumba, fodrászhoz is csak èvi 1-szer, ruhákat sem veszek csak nagyon ritkán, feleannyi ruhám sincs, mint egy átlagos lánynak, untat a shoppingolás. Igénytelen nem vagyok, az alapvető higiéniára ügyelek. Viszont sokkal jobban lekötnek az autók, ez az egyik hobbim és szenvedélyem. 17 éves korom óta (10 éve) van jogsim, azóta tart ez. Egy fárasztó nap vègi kocsikázás teljesen lenyugtat. Jelenleg 2 autóm van, egyik hétköznapi, munkába járós, a másikat csak alkalmakkor használom, de mindig újíttatok rajtuk, szóval a pénzem nem szépségápolásra és ruhákra, habem inkább az autóimra költöm.
2020. okt. 26. 16:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%
Lábakat, hónaljat, puncit borotválsz?
2020. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom, mi a f@sznak kell ilyet kommentelni.

Visszatérve kérdező, hogyha kedves és aranyos vagy akkor nem lessz gond.

Csak találd meg a megfelelő srácot és ne olyan mint az elöttem kommentelő.

2020. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ez hogy kapcsolódik szorosan a kérdésemhez? Egyébként a választ itt találod: "Igénytelen nem vagyok, az alapvető higiéniára ügyelek." Konkrétabban az említett területeket és a karomat is epilálom.
2020. okt. 26. 17:00
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Nézd egy ilyen nőnek is lehet a férfiak szemében szép arca, vonzó testalkata. A többi egyéb dolog amit leírtál az csak körítés.
2020. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, amúgy a vezetés sokakat nyugtat. Nagyobb kérdés hogy mennyire vagy emellett nőies, az már lehet taszító ha férfias vonásaid, szokásaid, viselkedésed van.
2020. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Alma alkatom van, a lehető legrosszabb.
2020. okt. 26. 17:01
 7/34 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem hátrány!

Úgyanúgy lehetsz kedves, aranyos! Sőt inponálób is, hogy így viselkedsz és élsz csak persze hogy biztos találsz olyat is akinek ez nem jön be!

2020. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jó én a sárgabarackot szeretem.
2020. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, itt egy kép az alkattípusokról:

[link]

2020. okt. 26. 17:09
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom másoknak előny vagy hátrány-e, nekem ez semleges. Annak örülnék, hogy szeret vezetni - vagyis nekem nem nagyon kell, mert én nem szeretek vezetni, továbbá kicsit félek is a vezetéstől (párhuzamos parkolás, emelkedőn feljutás, dugóban araszolgatás, ahol elég sok a hibalehetőség). Ha ő el tudja fogadni, hogy én béna vagyok benne és a kocsikat is annyira ismerem, hogy "ott a Merci, ott a Bentley, ott a Skoda", de az ilyen összehasonlító elemzéseken csak alszom egyet, akkor gondolom nem lesz belőle baj.


Amíg nem érzteti, hogy én emiatt kevesebb lennék, vagy "férfiatlan", mert nem vagyok a sofőrök ásza, addig minden rendben van.

2020. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!