Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány ez a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány ez a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tipikus csaj, nem járok kozmetikushoz, körmöshöz, szoláriumba, fodrászhoz is csak èvi 1-szer, ruhákat sem veszek csak nagyon ritkán, feleannyi ruhám sincs, mint egy átlagos lánynak, untat a shoppingolás. Igénytelen nem vagyok, az alapvető higiéniára ügyelek. Viszont sokkal jobban lekötnek az autók, ez az egyik hobbim és szenvedélyem. 17 éves korom óta (10 éve) van jogsim, azóta tart ez. Egy fárasztó nap vègi kocsikázás teljesen lenyugtat. Jelenleg 2 autóm van, egyik hétköznapi, munkába járós, a másikat csak alkalmakkor használom, de mindig újíttatok rajtuk, szóval a pénzem nem szépségápolásra és ruhákra, habem inkább az autóimra költöm.
2020. okt. 26. 16:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, ha az alap ápoltságra adsz, és azért nőiesen jelensz meg (nem öcsifrizurával, férfias, lógós, bő ruhákban; az arcod tiszta, a bőröd szép), és alkalomra fel tudsz öltözni, csak amiatt nem leszel hátrányban a férfiaknál, hogy nem szeretsz shoppingolni meg nem jársz körmöshöz meg szoliba.
2020. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Kicsi nagyon...

A konyhát ismered?

2020. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Nekem az alma alakú nő a lehető legjobb, de nem akarok ismerkedni!

Vannak férfias nők és nőies férfiak, de ez nem jelenti, hogy automatikusan homoszexuálisak.

Az, hogy nem szeretsz soppingolni, a férfiak többségének szemében egyenesen királyi nő.

szóval - ne csüggedj, van számodra nem is egy fiú.

2020. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Hát, egy olyan férfi, akinek a vezetés ennyire problémát okoz, az nem igazán férfias a szememben. Főzni tudok, szoktam heti 3-4-szer.
2020. okt. 26. 17:47
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

15.


Na, látod ez a baj, nem pedig az, hogy szeretsz vezetni - hanem ez, hogy lenézed azt aki nem jó benne, mert hát "milyen férfiatlan". Te magad elutasítod a nemi sztereotípiákat önmagaddal szemben, de a férfival szemben fenntartod őket. Ez így nem igazán helyes.


Vezetni pedig egyszerűen túl veszélyes, szerintem. Ez leginkább az olyan dolgoknak "köszönhető", mint az állatmódon repesztő sportkocsisok, a részeg biciklisek, a magyar utak hitvány mivolta, és a sokszor betarthatatlan KRESZ előírások. Amiket papíron bekellene tartani, de sokszor nem lehet, mert úgy van "megépítve" az adott út/kereszteződés/város, hogy valamelyik szabályt meg kell szegjed.

2020. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nem sztereotípia, de kivitelezheztetlen lenne ilyen emberrel az együttélés hosszú távon. Ha mondjuk egyszer elmegyek bulizni vagy munkahelyi rendezvényen vagyok, ott iszom alkoholt, akkor taxiznom kell haza, mert a kedves nem mer vezetni? Vagy rosszul leszek otthon, nincs aki bevigyen a kórházba és várhatok órakat, ameddig jön a mentő? Ha be kell vásárolni élemiszert, akkor mindig én menjek, mert nekem van autóm, ő meg sosem tudjon egyedül elmenni? Még írhatnék példákat bőven. Nem egy ördöngös dolog a vezetès, gyakorolni kell és bele fogsz jönni, de ilyen mérékű félelmekhez pszichológus bevonása sem ártana. Budapesten vezetek 10 éve, vannak olyan sofőrök, akik valóban gyökerek, de ha határozott vagy ès tudod mit akarsz, nem bizonytalanodsz el, és nem egy 30 éves csotrogány autóban ülsz, akkor nem lesz bajod.
2020. okt. 26. 18:07
 17/34 anonim ***** válasza:
39%

16.


A buliba együtt kellene mennetek, nem? Mármint ő szépen illedelmesen otthon marad - miközben ő is szeretne menni?


Ha rosszul leszel otthon, akkor a legrosszabb amit tehetsz, hogy nekiállsz bevitetni magad. Többet árthat, mint használhat. Az amcsifilmes "berohanunk a kis zötyivel a sarki kórházba" jelenetek, pedig teljesen elszakadtak a valóságtól.


De értem mire célzol. Attól még sajnos amíg ki nem javítják a magyar utakra jellemző akadálypályákat addig bizony nehéznek számít. 30 éves autó... Még az is sokba kerül, az újak pedig magyar bérből megfizethetetlenek.

2020. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem inkább eme felfogásod miatt lennél hátrány..., "... nem egy 30 éves csotrogány autóban ülsz,... ".
2020. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Fájdalmas ostobaságokat írsz. Csajbuliról, barátnős estéről hallottál már? Nem kell mindent együtt csinálni és a másikra telepedni, csak azért, mert kapcsolatban vagytok. Tévedsz, vidéki városban a nagypapámmal 14 perc alatt beértem a kórházba (még szerencse, hogy azon a hétvégén náluk voltam), a mentőt kb. 2 óra (!!) múlvára igértèk, addig pont perforálhatott volna a vakbele. Ha a magyar utak akadálypályának számítanak, akkor sosem jártál még külföldön. 30 èves autót potom pénzért megvehető, más kérdés, hogy javításra rámegy a gatyád. Nekem egy 3 és egy 8 èves autóm van, egyik sem volt megfizethetetlen,és mielőtt megkérdeznéd magyar bérből magamnak vettem mindkettőt.
2020. okt. 26. 18:19
 20/34 A kérdező kommentje:
Totalisan félreértesz. Nekem nincs azzal bajom, ha valakinek 30 éves autója van, sőt imádom a karbantattott veterán autókat. Azt a kommentelőnek írtam, hogy újabb autókban több biztonsági berendezés (lègzsák, vészfékasszisztens stb.) van, ami nagyobb megnyugvást adhat neki. Ezek segítségével nagyobb esély van egy súlyosabb balesetet is épségben megúszni.
2020. okt. 26. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!