Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban eltűntek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Valóban eltűntek a lányok Nyíregyházáról?

Figyelt kérdés

Persze nem szeretném így lesarkítani a dolgot, igazából arról van szó, hogy régebben több ismerős mondta, hogy nagyon nehéz itt párt találni, a legtöbb fiatal lány (velünk egyidős, 18-28) Pesten/Debrecenben/Miskolcon/stb van már. Nekem ez akkor fel sem tűnt, kapcsolatban éltem. Most már egy ideje szingliként látom, hogy van benne valami. Nagyon nem egyszerű új emberekkel/lányokkal ismerkedni.

Szerintetek, tényleg innen mennek el a lányok, vagy más lehet a gond?



2020. okt. 23. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem csak Nyíregyházáról.
2020. okt. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
NIregyhaza hanyatlik. Amikor anno 2004-2008 kozott odajartam fosulira, akkor sok csaj volt. Minden heten buli volt. Most mar kevesebben mennek oda is.
2020. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden településre igaz, kivéve Budapest és esetleg Debrecen, Szeged, Pécs, Győr és talán Miskolc amikre nem. Ezek a nagy egyetemek miatt kivételek, mert pont hogy ezekre a helyekre megy sok lány minden más városból és faluból.


Én szolnoki származású vagyok. Papíron az is egy 70-80 ezres város, de ahogy írod hiányzik a 20-25 év közti női korosztály. (Vagy 18-28, mindegy.) Ha bemész a városba szórakozni hétvégén, akkor vagy a tizenéves középiskolások vannak, vagy többnyire a 25-30 feletti dolgozó emberek. Akik vannak nők, azok is pl olyanok mint a lány unokatesóm, akinek 10 éve van valakije. Ez ellen nem lehet mit tenni, maximum elköltözöl te is a csajok után, vagy helyben kell legyél valamilyen kiskirály menőcsávó.

2020. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Kisebbségiek még vannak..:)
2020. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3. vagy elszeded a csajt a f.aszijától.
2020. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyíregyen is ugyanúgy van fősuli (pardon, egyetem ;)) ahová fiatalok járnak. Nyílván a legtöbb nyíregyházi elmegy Debrecenbe vagy akár Bp-re tanulni, mert azért nem olyan egy izgi város, amit 18 év alatt ne lehetne megunni, de az ő “helyükre” jönnek mások. Nem csak a NYE van, a Debreceni Egyetemnek is ott van az EÜ kara, szóval kell, hogy legyenek fiatal, szinglif lányok.

Plusz esetleg még ott van Sóstó is, ahová még ilyenkor őszi időben el lehe járni, nem csak szórakozóhelyen lehet ismerkedni.

2020. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :) az egyetem olyan kihalt mint valami lezárt laktanya... Bizonyára vannak ott diákok, de nem könnyíti meg a helyzetet.
2020. okt. 23. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Igen, a külföldiek onnan már kilapátolták...
2020. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Átjöttek hozzám, csapunk egy nagy bulit. Gyere ha gondolod, lesz nagy gruppenszex.
2020. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!