Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek azzal a szégyené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek azzal a szégyenérzettel, amit azért érzek, mert félreértelmeztem a jeleket és kiderült, hogy csak baráti volt az illető közeledése? Ha volt veletek ilyen, akkor hogyan tudtatok ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Ráadásul kollégák is vagyunk, tehát minden hétköznap összefutunk. Úgy érzem, hogy minden ugyanazon folyosón dolgozó kolléga is rajtam röhög. (Mindketten szinglik vagyunk és egykorúak, tehát ez is segített félreértelmezni a kedvességét.)

A neten már mindenhol letiltottam, hogy könnyebb legyen legalább munkaidőn kívül nem kommunikálni vele (több, mint 2 hónapja szinte mindennap rám írt este 8 után és órákat leveleztünk, szerinte persze barátilag). Ezen kívül mit tehetnék? A munkahely váltás nem opció egyik fél részéről sem.



2020. okt. 8. 16:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es. Köszönöm, de nem érzem most a személyiségfejlődési lehetőséget és baromira nem hálát érzek, hanem önutálatot. Nem önsajnálatot, hanem önutálatot. Inkább azt érzem, hogy be akarok zárkózni és senkivel se beszélni a muszáj munkán kívül.
2020. okt. 8. 19:19
 12/19 anonim ***** válasza:
Ennek is takonyból van a gerince. Nincs mit szégyellned, nem te tehetsz róla!
2020. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, két dolgot tudsz csinálni:


Szenvedve szenvedni.


Vagy...


Szenvedve fejlődni.


:)


Ha mindig ugyanazt csinálod, akkor mindig ugyanazt várhatod...

2020. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem mindig ugyanazt csinálom, de biztos ezért vagyok kétszeresen elvált, mert nem fejlődött a személyiségem.....
2020. okt. 8. 19:22
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Nézd, ez már nagyon feltételes mód, de nem értem mi lenne a gond azzal, ha odalennél pl egy melegért. Nem egy barátnőmmel volt ilyen szitu. Emberből vagyunk. Meg van engedve mindenkinek, nekem is, neked is, hogy megkedvelj embereket, sőt, meg is szeresd őket...van az úgy, hogy nem a megfelelőt, de emiatt nem kéne önutálatot érezned.


Szerintem is szuper lehetőség ez arra, hogy kicsit kedvesebben állj hozzá magadhoz! :)

2020. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Annyit mondok, hogy senki sem kárhoztathat azért, mert megpróbáltad. Tizenakárhány év múlva nem fog gyötörni a tudat, hogy mi lett volna ha... :))) Emiatt igazán indokolatlan az önutálat. Idevág valahol a DSP egyik szövege: "A sors osztja a lapokat, mi megrakjuk a tétet". Most ez nem jött össze. DE megpróbáltad, és ez önmagában szerintem jó dolog.

Állítom, hogy a kollégáid nagy részét nagy ívben nem érdekli, hogy mi történt. Ha meg igen, ezek pár hét alatt elveszítik a szenzációértéküket (főleg, hogy mindig van "ügyeletes beszédtéma").

2020. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg az illetővel négyszemközt, majd zárd le ezt a terhet magadban. Ezt egy tanulási fázisnak megfelelő alkalomnak könyveld el.
2020. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött a 10 es önfejlesztő okostojás.az élet értelmetlen ennyi.kurvára nem érdekel az önfejlesztő belemagyarázott szarod és a kérdezőt se hogy mit magyarázol bele ebbe a rossz szituációba
2020. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%

"kurvára nem érdekel az önfejlesztő belemagyarázott szarod"


Ez esetben megnyugtatlak, hogy nem neked szólt. :)

2020. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!