Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha randin nincs meg a kémia a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randin nincs meg a kémia a plusz, akkor bunkóság az első egy óra után elköszönni vagy illik inkább megvárni a randi végét, ha az illető készült, izgult és vette a fáradságot idejét hogy találkozzon veled?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ. Ha ő hívott el és ő fizet, gyorsan bezabáok minden drága kajából (pl. lazac), hogy aznap már ne kelljen ennem, és után elköszönnék.
2020. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhogy megsertodik. En az elso randit direkt nagyon rovid, kavezasnyi idore tervezem, hogy ne kelljen egymast hulyiteni. Vagy tenyleg nagyon biztosra megyek videohivasokkal, hogy a jelek szerint nagy a vonzalom.

Tapasztalatom alapjan barmilyen kedves es udvarias leszel, a masiknak faj, serto, de tul kell esni rajta.

2020. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

1 A lazac nem egy akkora ász, hogy ennyire hasra kelljen esni tőle mint amilyen műsort itt levágsz miatta.

Illik végig vinni, és illik a saját részedet fizetni, még akkor is ha ő hívott meg.

2020. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Hol van az meghatározva, hogy milyen időtartamú egy randi? Szerintem mindenki annyi időt szán rá, amennyit jónak gondol. Halottam már olyat, hogy öt perc után távozott a nő, mert annyira nem volt neki szimpatikus a férfi, meg félnapos első találkozásról is.
2020. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első randi szerintem bőven elég ha tart kB egy órán keresztül egy kávé vagy limonádé mellett.. Ennyi idő alatt kiderul, hogy a másik fél kB mégis milyen megnyilvanulasokkal bír és hogy van e közös téma..
2020. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért kell az első randit egyáltalán egy órán túli időtartamra szervezni?
2020. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fú, én ezzel nagyon befürödtem egyszer.

Hatalmas volt a szimpátia telefonban, chaten. Egész nap dumáltunk hetekig.

Képcsere volt, ott már láttam, hogy nem az esetem a srác, de olyan szimpi volt, hogy úgy voltam vele belefér.

Túl közel engedtem telefonon, sok mindenbe beavattam, amolyan erotikusabb hangvételű beszélgetések is voltak.

Aztán jött a tali, ami egyből egy fél napos kirándulás volt.

Naaaagyon nem volt kémia részemről. A képeken sokkal jobban nézett ki, világos volt, hogy pár éve készültek, ill úgy tudtam kb 10 centivel azért magasabb nálam, de ugyanakkorák voltunk, pedig én is csak 160 cm vagyok. Szóval az egész összkép külsőleg nem volt vonzó nekem, egyszerűen em volt férfias, pedig nagyon szerettem volna szeretni, de nem ment.

Viszont ő úgy vette gyakorlatilag, hogy együtt vagyunk.

Naaaagyon kellemetlen szitu volt, még csókolóztunk is párszor, mert nem tudtam hogyan hátráljak ki ebből.

Végül a randi után telefonon mondtam el neki, hogy sajnos nem úgy éreztem magam ahogy kellett volna.

Hát nem volt boldog, zaklatott is egy darabig, de ez már más tészta.

Azóta nagyon ügyelek rá, hogy első randi max egy kávézás és nem engedem addig túl közel az illetőt érzelmileg.

2020. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!