Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ha a megbeszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a megbeszélt randin/találkozón nem.jelenne meg, nem jönne el az illető? Netes társkeresőn ismerkedtünk.

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Letiltanám mindenhonnan és ismerkednék tovább.
2020. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Ki vesztett nagyobbat szerinted te vagy ő?


Tippelj:)

2020. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Annak idején én is sokat ismerkedtem neten, és a sok pofára esés után a következő szabályokat alakítottam ki.

A megbeszélt időpont letelte után 5-10 perccel megpróbálom felhívni. Ha felveszi, megkérdezem, hol van, úton van-e, miért késik. Ha nem veszi fel, hazamegyek és lezártam az ügyet.


Megj.: össz-vissz egy alkalommal fordult elő, hogy a lány negyedórával későbbi dátumra emlékezett, ezért késett.

Legtöbb esetben többé föl se vették a telefont, és persze ők sem hívtak később sem.


Emiatt pl. én leszoktam arról is, hogy messze lakó lánnyal levelezzek, ill. akkor ragaszkodtam ahhoz, hogy elsőként ő jöjjön el énhozzám. Aki viszont ebbe beleegyezett, az tényleg el is jött!

2020. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Általában elmegy az illető is, titokban leskelődik, és ha nem tetszik a másik, akkor szép csendben eloson, és többet el sem lehet érni.

Nagyon sokan csinálják ezt, mert valljuk be, a társkeresős képek nagyon csalókák.

Egy ismerősöm mesélte, hogy elment a randira, messziről meglátta a nőt, és kb. 30 kg különbség volt a kép és a valóság között. Ha a másik átverte, ő minek menne oda?

2020. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4-es, honnét tudta, hogy nem egy másik lány várt ott valakire?

Meg hát nem volt fényképcsere? Ez már 15 éve is könnyen megoldható (és elvárt) dolog volt.

2020. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
5. Most mondtam, hogy a nők hajlamosak magukról jóval előnyösebb képet mutatni, mint a valóság. Meg fiatalabbat, meg amin még nem tonnadonnák. fel lehet őket élőben ismerni, de a fényképeiknek csak a groteszk másuk.
2020. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha a nő nem csalt a képeivel semmit, és ugyanaz a valóságban mint a képeken. És egy kamuprofilos férfi átverte szépen. Erre gondoltam.
2020. júl. 23. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
#4 Ismerősi körökből én is ezeket hallom. Megy egy kört kocsival, távolról megnézi, ha nem tetszik neki akkor annyi, meg se jelenik. Nagyon kemény azért ha belegondolunk, még ha érthető is hogy nem akarja az idejét pazarolni az illető.
2020. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én jó fej vagyok, így 15 percet várnék. Ha nem jelez, akkor hazamegyek és várom, hogy valami nagyon ütős történettel álljon elő, amiért nem tudott szólni. Ha jó kedvem van, akkor kap egy utolsó esélyt.


ha te vagy esetleg az, aki 3x utazott felesleges Pestre, akkor a második esetben nem utaztam volna sehova, de ha ő jön az én városomba, akkor esetleg találkoztam volna vele, aztán majd meglátjuk.


Lehet olyan, hogy valaki nem tud szólni, vagy olyasmi történt, hogy a randi az utolsó, amire akkor gondol, pl. leégett a háza...

A helyzet viszont az, hogy az esetek 99,99%-ban csak sima suttyóság, becsapás, átverés, nem is akart jönni, csak félt/b.szott lemondani.


N

2020. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Írtam neki egy mondatot, aztán soha többé nem álltam szóba vele, hiába próbálkozott.
2020. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!