Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5 társkeresőn vagyok fenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 társkeresőn vagyok fenn eléggé jól megy anyagilag ha ez miatt sok nőt tudok ágyba csábítani az milyen típusú emberre vall?

Figyelt kérdés

35 f vagyok.

Családi örökség igazából dolgoznom sem kellene de vállalkozok.

Jó autóm van balatoni pici házikó amihez privát kikötő is van.

Belvárosban lakás olyan tetőteraszos meg egy vidéki hétvégi ház ha csendre vágyok.

Ezekből szoktam megosztani képsorozatokat tíz éve csinálom az elején még számoltam de mostmár nem hogy mennyi lány akart megismerni.

Társkeresőn kitudják a nők ezt szűrni ha ilyen pasival van dolguk?

mert itt azt látom senki nem állna velem szóba de igazából annyi levelem van mindig a társkeresőkön hogy inkább néha be se lépek.



2020. okt. 5. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
5 ös te meg a másik fasz vagy.nem mindenki oltja azért mert irigy lenne rá szóval ne áltálánosits.én azért vetem meg mert kérkedik és egy beképzelt fasz.szerinted csak anyagiakból meg hatalomból áll a világ?jól leirja a "lelki" és "morális" világod az a hatalom leszarom dolog is.a hatalmat magadba kéne keresni nem kivül meg másokon uralkodni te gyökér b uzi
2020. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
"addig a történelem mindig ismételni fogja önmagát." és mit ismétel a törtélnelem?max a te hülyeségedet.
2020. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem az itteni férfiak 90%-a irigyelne és szívesen elfogadna egzisztenciálisan egy ilyen élethelyzetet.


Az itteni nők 90%-a pedig szívesen lenne olyan pasival, akinek ilyen egzisztenciális helyzete van.


Lehet ezt csűrni-csavarni, de te a felső 10%-ba tartozol anyagilag, és hacsak nem vagy NAGYON ronda, akkor valószínűleg az elmúlt 10 évben már vagy 100 nőt biztos lefektettél. Ez pedig a legtöbb férfi számára csak álom.


Az egzisztenciális helyzet egy dolog de nem csak az van.Nem irigyelném.Ok elfogadnám ha lenne ennyi pénzem de ha a lelkem kéne cserébe köszönöm nem.


Lehet hogy álom ettől még egy sekélyes önelégült majom lesz se több se kevesebb akit nem magáért szeretnek a nők.Szóval nice try az irigykedés.AMugy csomó nőnek mindegy hogy ronda ha van pénze szóval még ezt se tudod jól.De van nő aki leszarja mennyi pénzed van ha

egy fasz vagy.És az itteni nők az reprezentativ szerinted?Az elég kis % aki gyakorin van mind férfi mind nő az összes Mo-bol


Az itteni válaszokkal ne foglalkozz. Arra használják az anonimitást, hogy félremagyarázzák a valóságot. A valóság azonban ott van kint. És az SOHA nem hazudik."


A valóság hogy egy beképzelt fasz.És hogy normális lelkü ember nem irigy egy ilyen sekélyes lelkü fosra.Semmilyen vagyon nem ér annyit.

2020. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Jézusom... Hogy válthat ki ennyi indulatot egy ilyen kérdés...?


Van egy kérdésben szereplő férfi, aki anyagi és egzisztenciális helyzete alapján korlátlanul csajozhat.

Mi ezzel a baj? Megteheti, meg is teszi.


Ha ő ettől boldognak érzi magát, akkor szíve joga. Szerintem NAGYON sokan cserélnének vele.

2020. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A valóság hogy egy beképzelt fasz.És hogy normális lelkü ember nem irigy egy ilyen sekélyes lelkü fosra.Semmilyen vagyon nem ér annyit."


Valahogy ezek a "normális lelkű" emberek csak itt névtelenül gyűlnek össze, a valóságban, való életben egy ilyet sem lehet látni. Ellenben rengeteg olyat, akik kifelé ezt mutatják, de ha megkapargatod a felszínt, akkor hamar rájössz, hogy az egész csak álca, színjáték.


Kétféle ember van. Aki bevállalja emberi mivoltát minden gyarlóságával (pénzéhség, szexuális vágy, negatív érzelmek) és az, aki ájtatosmanóskodik és tagad mindent, ami negatív, ő a tökéletes megtestesült lény, Isten báránya, a jóság és a normalitás netovábbja, de néha olyan belső feszültség van benne emiatt, ami már a Holdról nézve is kipúposodik...


Nyersebben fogalmazva: Van, aki szokott fingani és van, akinek a bele durran szét egy idő után.

2020. okt. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!