Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5 társkeresőn vagyok fenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 társkeresőn vagyok fenn eléggé jól megy anyagilag ha ez miatt sok nőt tudok ágyba csábítani az milyen típusú emberre vall?

Figyelt kérdés

35 f vagyok.

Családi örökség igazából dolgoznom sem kellene de vállalkozok.

Jó autóm van balatoni pici házikó amihez privát kikötő is van.

Belvárosban lakás olyan tetőteraszos meg egy vidéki hétvégi ház ha csendre vágyok.

Ezekből szoktam megosztani képsorozatokat tíz éve csinálom az elején még számoltam de mostmár nem hogy mennyi lány akart megismerni.

Társkeresőn kitudják a nők ezt szűrni ha ilyen pasival van dolguk?

mert itt azt látom senki nem állna velem szóba de igazából annyi levelem van mindig a társkeresőkön hogy inkább néha be se lépek.



2020. okt. 5. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kiélt fej, ami mindent elmond...
2020. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Istenem...

Ismered a jó estét nyár, jó estét szerelem c filmet? Ne legyél Kicsigörög.

2020. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Ki tudják szűrni, de én is a sok nyelvtani hiba miatt. Szart sem ér nekem a képeid a balatoni meg belvárosi lakásaidról. Egy egyszerű átlag fasz vagy, szóval viríts mást, mondjuk magadról, a műveltségedről. Bár mondom, nálam elástad magad. Szóval, ne fáradj. 😊
2020. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Dugasd magad férfiakkal, akkor legalább nem néznek le a nők :D
2020. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

A Gyakorikérdések egy alternatív valóság. Itt ha ilyet írsz, akkor minden válaszoló egyemberként leolt téged, közben meg társkeresőn rengeteg matched van, sokan el is mennek személyes találkozóra és néhányakat még meg is tudsz fektetni. A számok sosem hazudnak, ha volt 200 numera a hátad mögött, akikből 150 olyan, akikre itt csorgatná mindenki a nyálát, hogy milyen álomnő, akkor ez tény, ez a valóság, amit senki nem vehet el tőled.


Az itteni névtelen, arctalan fanyalgók meg főleg. Mintha celeb lennél, nézd meg a kommenteket hányan utálkoznak, mégis nekik van pénzük, jól élnek, Mari néninek meg csirkefarhátra se futja, mert hülye bulvárcikkek alatt kommentel, ahelyett, hogy menne napszámozni nyugdíj mellett. :D


Hogy a klasszikust idézzem: "A pénz a hatalom a többit meg leszarom."


Amíg a világ különbséget tesz aközött, aki sutyiban a medencébe hugyozik és aki a trambulinról teszi ugyanezt, addig a történelem mindig ismételni fogja önmagát.


A kérdező simán le tud varrni egy csomó nőt és ő szabályozza a párkapcsolati feltételeket a vagyona és a státusza által, ha csak a meghúzott nők 10%-a is akar vele komolyat, már nyeregben van, mert ezek folyamatos, véget nem érő faszkörhintát biztosítanak a számára és mindig lesz utánpótlás.

2020. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Lefekvés előtt olvastam el nagyon jól látod a dolgokat.

5.válaszíró

De azért kiváncsi voltam ismeretlenül ki hogy látja ezt.

2020. okt. 6. 00:16
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Sekélyes, felszínes emberre vall. Szívesen.
2020. okt. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az itteni férfiak 90%-a irigyelne és szívesen elfogadna egzisztenciálisan egy ilyen élethelyzetet.


Az itteni nők 90%-a pedig szívesen lenne olyan pasival, akinek ilyen egzisztenciális helyzete van.


Lehet ezt csűrni-csavarni, de te a felső 10%-ba tartozol anyagilag, és hacsak nem vagy NAGYON ronda, akkor valószínűleg az elmúlt 10 évben már vagy 100 nőt biztos lefektettél. Ez pedig a legtöbb férfi számára csak álom.


Az itteni válaszokkal ne foglalkozz. Arra használják az anonimitást, hogy félremagyarázzák a valóságot. A valóság azonban ott van kint. És az SOHA nem hazudik.

2020. okt. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Olyan emberre vall akinek az 3lete egy nulla és ide jön fel összevissza ír9gatni. Ennél már csak az a szánalmasan ha ettől tényleg jobban is érzed magad.
2020. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Erről a Kapj el ha tudsz c. film jut eszembe, amikor a rosszfiú főszereplő (Dicaprio) felhívja a riválisát, az FBI-ügynököt (Tom Hanks) Karácsonykor hogy kicsit megszívatva őt beszéljen vele, de a végén az ügynök rájön hogy azért hívta fel, mert kbszottul magányos mélyen belül. Övé a világ, millió dollárjai vannak, de mivel nincsenek normális emberi kapcsolatai, ezért az őt üldöző FBI-ügynököt hívja fel, hogy emberi társasághoz, kapcsolathoz, valamilyen érzelmekkel teli őszinte emberi szóhoz jusson.


Ugyanez jut eszembe rólad is, hogy ide jársz kérkedni a gyakorira. Ennyire nincsenek normális való életbeli emberi kapcsolataid? Jó, a nőkkel nem, de esetleg a családoddal? Régi igaz barátaid vannak? Mert ha ezek lennének, akkor nekik kérkednél, nem pedig itt ismeretleneknek. Anyagilag jól állsz és sok nőt mgbszol, de ha nem 35 évesen, akkor sajnos még később jössz majd rá hogy az élet nem csak ebből áll és a lelkedben lévő ürességet nem lehet a végtelenségig pénzzel és nőkkel betömködni.


Látok bőven igazságot az 5-ös és 8-as válaszaiban is, nem kenyerem a képmutatás, de az életnek nem csak anyagi, materiális oldala van. Egy gazdag embernek is lehet lelkileg szar, üres élete, ő is lehet boldogtalan.

2020. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!