Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a koronavírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a koronavírus világa segíthet mérsékelni a női hipergámiát?

Figyelt kérdés

Végre vetiltották azokat a rohadt fesztiválokat meg tömegrendezvényeket. A fesztiválok a hipergámia melegágyai voltak, különösen a Sziget és a tetves Sound. Egyszer voltam életemben a Sound-on, életem legszörnyűbb élménye volt. Eleve 3-szor annyi faszi volt. De nem az a durva, hanem hogy még egy átlagos csajokra is egyszerre ilyen 3-4 szálkás, jóképű, napbarnított szépfiú nyomult mert szinte csak ilyen pasik voltak, és a felük legalább külföldi is volt ráadásul. Mint tudjuk, az még vonzóbb mert pénzes is és egzotikus.

Ilyen körülmények között az átlagos Eszti lemegy a barátnőjével, átlagos Lillácskával egy fesztiválra és egyből az jön le nekik, hogy húúú mennyi pasi van itt, és milyen cukik sokan, válogassunk! Aztán jól beisznak és a legjobb pasikkal szórakoznak, miközben az átlagos pasikat le sem szarják.

Ti is nagyon örültök neki, hogy betiltották ezeket a hipergám rendezvényeket? Én nagyon örülök, ez a sarokköve lehet a női hipergámia visszaszorításának. Reméljük a koronavírus még sok-sok évig velünk marad és egy új érát, egy új korszakot indít az emberiség történelmében. Erre minden esély megvan, mivel Amerikai kutatók szerint soha nem fogjuk tudni eltüntetni teljesen a covid-et, a vakcinák pedig kockázatosak és hatástalanok. De ez jó hír nekünk, férfiaknak ugye. Én még a magyar himnuszt is átírnám arra, hogy Isten áldd meg a COVID-et.

Más is hasonlóan örül, a koronavírus társadalmi hatásainak?



2020. szept. 28. 13:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20%
Hogyha troll a kérdező, akkor honnan tudjátok, hogy béna pasi e? Döntsétek már el, troll, vagy valaki akit szidni kell?
2020. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
52%

" Ilyen körülmények között az átlagos Eszti lemegy a barátnőjével, átlagos Lillácskával"

Átlagos Esztike és Lillácska nem fog, fesztiválra menni, mert értelmesebb kikapcsolódást választanak.

A fesztiválozó emberekre lehet mondani sok mindent, de az átlagosat pont nem, ha neked ők az átlag, van hová fejlődnöd, hogy legalább a küszöböt át tudd mászni.

2020. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!