Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a koronavírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a koronavírus világa segíthet mérsékelni a női hipergámiát?

Figyelt kérdés

Végre vetiltották azokat a rohadt fesztiválokat meg tömegrendezvényeket. A fesztiválok a hipergámia melegágyai voltak, különösen a Sziget és a tetves Sound. Egyszer voltam életemben a Sound-on, életem legszörnyűbb élménye volt. Eleve 3-szor annyi faszi volt. De nem az a durva, hanem hogy még egy átlagos csajokra is egyszerre ilyen 3-4 szálkás, jóképű, napbarnított szépfiú nyomult mert szinte csak ilyen pasik voltak, és a felük legalább külföldi is volt ráadásul. Mint tudjuk, az még vonzóbb mert pénzes is és egzotikus.

Ilyen körülmények között az átlagos Eszti lemegy a barátnőjével, átlagos Lillácskával egy fesztiválra és egyből az jön le nekik, hogy húúú mennyi pasi van itt, és milyen cukik sokan, válogassunk! Aztán jól beisznak és a legjobb pasikkal szórakoznak, miközben az átlagos pasikat le sem szarják.

Ti is nagyon örültök neki, hogy betiltották ezeket a hipergám rendezvényeket? Én nagyon örülök, ez a sarokköve lehet a női hipergámia visszaszorításának. Reméljük a koronavírus még sok-sok évig velünk marad és egy új érát, egy új korszakot indít az emberiség történelmében. Erre minden esély megvan, mivel Amerikai kutatók szerint soha nem fogjuk tudni eltüntetni teljesen a covid-et, a vakcinák pedig kockázatosak és hatástalanok. De ez jó hír nekünk, férfiaknak ugye. Én még a magyar himnuszt is átírnám arra, hogy Isten áldd meg a COVID-et.

Más is hasonlóan örül, a koronavírus társadalmi hatásainak?



2020. szept. 28. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, ezt a sok energiát, amit a covid-es lázálmaidra fordítasz, miért nem inkább abba fekteted, hogy jobb pasi váljon belőled?

Edzhetnél ahelyett, hogy kérdéseket írogatsz ki.

2020. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
A női hipergámia ígyis úgyis le lesz törve. A fagyi mindig visszanyal. Vagy békésebben a szexrobotok által, vagy pedig durvábban az iszlám által. A napokban pl. Franciaországban ököllel vertek meg csoportosan egy szőke nőt az utcán mert szoknyát viselt és ku.vásnak ítélték. Ne fogadj rá nagyobb összegben hogy itt 20 év múlva még feminizmus lesz.
2020. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%

Aki eddig szerencsétlen volt a tarskeresésbe, az ezután is az marad.

A korona vírus meg egy fszság, hogy tönkre tegyenek mindent.

A himnuszt meg gyalázni ilyennel.

Neked nem a fesztiválok miatt n volt és lesz nőd, egyszerűen buta vagy, mint egy raklap.

N

2020. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én még a magyar himnuszt is átírnám arra, hogy Isten áldd meg a COVID-et."


Nekem itt esett le, hogy troll, előtte azt hittem, hogy csak buta. Nektek melyik mondatánál árulta el magát? :D

2020. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
14# Nem tudom, én még csak így nézek: 😳
2020. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy a saját bőrömön én ezt a híres hipergámiát sosem tapasztaltam. :D Régen önbizalomhiányos voltam, és összeálltam olyan pasival, aki mélységesen alattam volt mind képzettségben, mind külsőre, mind érzelmi intelligenciában.

Amióta rájöttem, hogy jobbat érdemlek, azóta sem jöttem össze olyannal, aki köröket verne rám bármilyen téren. Megtaláltam a párom, vele vagyok 7 éve, és teljesen ugyanazon a "szinten" vagyunk. Ugyanaz a korosztály, ugyanolyan képzettségi szint, majdnem teljesen ugyanolyan fizetés. Az életünket közösen építettük fel, miután teljesen leváltunk a szüleinkről. Mindketten jól nézünk ki, de egyikünk sem a kigyúrt aftershave reklámos fuckboy ficsúr/implantfenekű, seggigérő hajú instamaca, hanem természetes kinézetű, magukra adó vonzó emberek. Nincs köztünk minimális szakadék sem. Ráadásul szeretetből, szerelemből vagyunk együtt.


Ellenben olyat számtalanszor tapasztaltam, hogy bőven a szintem alatti palik bepróbálkoztak nálam (kövérek, sokkal idősebbek, segédmunkás igénytelenek), aztán megsértődtek és részletes indoklást vártak, hogy ugyan miért NEM a nem.

2020. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
5%

Takarodjon el a korona, mert nem lehet utazni, meg megint nincs rendes buli.

De a mai fiatal lányok elpofátlanodásának nem is a fesztivál az oka, hanem az Instagram és Tinder. Ennek a két alkalmazásnak a segítségével már olyan szintű inger éri őket, annyi sok férfi közül válogathatnak, hogy a teljesen átlagos csajok is elszálltak maguktól.

2020. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2020. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%

XDxD

Önismerethiány level 10000000

2020. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez is csak egy hülye troll.
2020. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!