Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a koronavírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a koronavírus világa segíthet mérsékelni a női hipergámiát?

Figyelt kérdés

Végre vetiltották azokat a rohadt fesztiválokat meg tömegrendezvényeket. A fesztiválok a hipergámia melegágyai voltak, különösen a Sziget és a tetves Sound. Egyszer voltam életemben a Sound-on, életem legszörnyűbb élménye volt. Eleve 3-szor annyi faszi volt. De nem az a durva, hanem hogy még egy átlagos csajokra is egyszerre ilyen 3-4 szálkás, jóképű, napbarnított szépfiú nyomult mert szinte csak ilyen pasik voltak, és a felük legalább külföldi is volt ráadásul. Mint tudjuk, az még vonzóbb mert pénzes is és egzotikus.

Ilyen körülmények között az átlagos Eszti lemegy a barátnőjével, átlagos Lillácskával egy fesztiválra és egyből az jön le nekik, hogy húúú mennyi pasi van itt, és milyen cukik sokan, válogassunk! Aztán jól beisznak és a legjobb pasikkal szórakoznak, miközben az átlagos pasikat le sem szarják.

Ti is nagyon örültök neki, hogy betiltották ezeket a hipergám rendezvényeket? Én nagyon örülök, ez a sarokköve lehet a női hipergámia visszaszorításának. Reméljük a koronavírus még sok-sok évig velünk marad és egy új érát, egy új korszakot indít az emberiség történelmében. Erre minden esély megvan, mivel Amerikai kutatók szerint soha nem fogjuk tudni eltüntetni teljesen a covid-et, a vakcinák pedig kockázatosak és hatástalanok. De ez jó hír nekünk, férfiaknak ugye. Én még a magyar himnuszt is átírnám arra, hogy Isten áldd meg a COVID-et.

Más is hasonlóan örül, a koronavírus társadalmi hatásainak?



2020. szept. 28. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem úgysem lesz nőd, ugye tudod?
2020. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel a kérdéssel csak az incel vonaton robogsz tovább, nem lesz nőd.


Hiába írtuk le milliószor, hogy a világ nem olyan, mint amilyennek gondoljátok, de konkrétan le sem szarjátok, amit mondunk.


Megsúgom neked, hogy ha úgy néznél ki, mint Brad Pitt, akkor sem lenne nőd. Mert azt mondanák a csajok, hogy jóképű férfi vagy, de a stílusod kibírhatatlan.

2020. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

"Reméljük a koronavírus még sok-sok évig velünk marad és egy új érát, egy új korszakot indít az emberiség történelmében."


Több millió évnyi evolúcióval a Covid 19 sem szállhat szembe.


A nők sosem a frusztrált, vesztes pasikat választották. Sem az őskorban, sem most, és a jövőben sem fogják.

2020. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy nincsenek fesztiválok, a népszerű férfiak népszerűek maradnak, te pedig omegahímként éled tovább a napjaid.
2020. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Van egy rossz hírem: felsztivál ide vagy oda, neked akkor sem jut majd nő, mert a jó pasik úgyis elviszik előled az összeset.
2020. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Bírom az ilyen bizakodó inceleket. Minden lehetőséget megragadnak hogy valami isteni csodával megváltozzanak az esélyeik. De nem lesz ilyen! Béna pasik akkor sem kapnak nőt.
2020. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, én többször voltam fesztiválon (bár általában koncertekre megyek, mert az általam kedvelt együttesek nem éppen a SZIGET és Sound stílust képviselik) a barátnőimmel, és amíg szingli voltam, még egy csók se csattant el senkivel. Minden bepróbálkozott leráztunk, mert nem miattuk mentünk. Amióta barátom van, azóta pedig csak vele fordul elő "mindenféle".


Ilyen mentalitással rajtad semmi sem fog segíteni, mert saját magadat szabotálod. Senkinek nem fog kelleni egy hisztis és buta ember.

22/L

2020. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

"Én még a magyar himnuszt is átírnám arra, hogy Isten áldd meg a COVID-et"


😂😂😂😂😂

2020. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, ez a szellem már kint van a palackból. Olyan soha nem volt a világtörténelemben, hogy a társadalom visszafelé indult volna meg.


Szóval akár tetszik, akár nem, a hipergámia már jóideje szabadon tombolhat.


Ennek majd az fog véget vetni, amikor (hangsúlyozom AMIKOR, és nem ha!) a fehér embert már végleg legyőzték. Amikor a fehér férfiak már nem élnek a nőket pedig befogták a színesbőrűek, akkor majd azok fogják megszabályozni a hipergámiájukat.


Erőszakkal.

2020. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Aki eddig sem érdekelte a nőket, az ezután sem fogja. Ha nem vagy vonzó, akkor nem vagy vonzó. Törődj bele, vagy ne csak az átlagos meg az âtlagtól jobb nőket vedd számításba te is, ha már ennyire elő akarod írni a nőknek, hogy kihez kellene vonzódniuk.
2020. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!