Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok párkapcsolatom tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolatom tönkre ment, mert nagy a farkam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25 éves, fekete srác vagyok. Utóbbi időben sok párkapcsolatom szakítással végződött, természetesen méretbeli probléma miatt. Kevés lány volt eddig, akivel passzoltunk minden téren, de velük más miatt nem tervezek hosszú távon. 25/6-os farkam van, emiatt már sokadjára is előfordult velem, hogy szakítással végződött a párkapcsolatom. Megkaptam többször is: túl nagy, túl vastag, fáj. Természetesen eléggé nedvesek voltak, ezzel nem volt gond. Már szinte nem is szeretnék párkapcsolatot emiatt, mert valószínűnek tartom, hogy ismét hasonló lenne a vége. Mindenki azt mondja, a nagy milyen jó, de én jobban örülnék, ha inkább néhány centivel kisebb, és vékonyabb lenne. Mit tegyek?

Válaszokat előre is köszönöm.

Szép napot!



2020. szept. 18. 08:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hülye 😂😂 engem biztos nem 😊 3 okból kifolyólag sem. 1. Van párom. 2. ez már brutál nagy amivel rendelkezel.

3. rettegek a barna bőrű emberektől (nem,nem utálom,mert jó fejek,de félek tőlük ugyanúgy mint a kék szeműektöl) pedig az enyém (jég-kékes)szürkés csak azt ugye nem látom 😁😁

2020. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy tágabb lesz annak, aki szült (legalábbis van, akinek), de attól még nem lesz hosszabb!! XD Istenem...


25 centi azért brutális. Mégis mit kellene mondani erre? Nyilván nem tudsz vele mit csinálni, próbálkozz, hátha szerencséd lesz.

2020. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Csak a végét rakd bele a pinába. Tudni kell bánni vele. Nekem 6 cm széles mint neked, de csak 19 cm hosszú. Imádják.
2020. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!